Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Horoskop na rok 2015

Vstupujete do roku, který bude mít klíčový význam pro rozšíření vašeho životního prostoru a zásadně ovlivní také mezilidské vztahy. Jupiter vám umožní vidět svět jinýma očima a poznat jej v jeho nehmatatelné poloze. Spolu se Saturnem potom umožňuje, abyste začali žít v souladu s okolím a pochopili odlišnosti druhých lidí. S vlídnou povahou proplujete tímto rokem bez větších překážek a karambolů.

Láska a přátelství

Venuše v začátku nového roku neposkytuje lásce úrodnou půdu. Většina Býků zatouží po větším soukromí. Stejná atmosféra se může objevit i v červnu a červenci. U partnera hledáte rovnováhu a dokonalost!

Peníze a práce

Naskytne se vám mnoho lukrativních pracovních nabídek, které nedokážete odmítnout. Záhy však zjistíte, že nechcete fungovat pod nátlakem a raději oželíte nějakou tu korunu, abyste si zachovali klid.

Rodina a vztahy

Stále platí, že rodina je pro vás na prvním místě. I v novém roce budete své blízké hýčkat a zahrnovat je luxusem. Zvláštní péči pak věnujete svým ratolestem, ty by však pečené holuby očekávat neměly.

Zdraví a kondice

Gurmánsky založení Býci se musí v první polovině roku hlídat, aby to s vášní pro jídlo nepřehnali. Jupiter vytváří skvělé podmínky pro uložení tukových zásob. Na zažívání buďte vlídní hlavně v květnu.