Reklama
 
Reklama
Reklama

3 způsoby, jak se domluvit se svým andělem

Andělé jsou nám blíž, než si myslíte. Stačí naslouchat svým srdcem a nechat se vést. Spojit se nimi dá mnohými způsoby, stačí šepot či myšlenka. Jak zajistit to, aby vás skutečně slyšeli a mohli vám odpovědět na vaše otázky?

3 způsoby, jak se domluvit se svým andělem (obrázek)

22. 7. 2020 –  Přáním to začíná

Existuje nepřeberné množství způsobů, jak se napojit na svého anděla a jak s ním promlouvat. Jedním takovým způsobem je vyřčení přání. Zná to každý z nás. Během dne jich vyslovíme hned několik. Přejeme si, aby vysvitlo slunce, abychom stihli schůzku, aby jel vlak včas, aby naše děti nebyly nemocné, aby nás pes poslouchal atd.

Jednoduše si každý den něco přejeme, a aniž bychom si to uvědomovali, jsou to právě naši andělé, kteří se snaží, aby se nám naše přání splnila. Chtějí pro nás jen to nejlepší, proto se nás neustále snaží potěšit. My však často bereme splněná přání jako samozřejmost či náhodu. Jen málokdy poděkujeme. Proto si najděte čas a poděkujte za to, co se vám splnilo a za život, který je k vám milosrdný.

Očištěná myšlenka

Další způsob spojení s andělem je o něco důvěrnější. Pokud se ocitnete v životě v obtížné situaci, ze které nevíte, jak se dostat ven, můžete se obrátit s přáním o radu na anděly. Provedete to velmi snadno. Najděte si místo, kde se budete cítit dobře a vyčistěte svoji mysl. Soustřeďte se pouze na vaši pozitivní vnitřní energii. Můžete zavřít oči.

Nejprve pozvěte anděla k rozhovoru, až ucítíte jeho přítomnost, poděkujte mu, že přišel a svěřte se mu se svým trápením. Zeptejte se ho na otázky, které vás tíží. Je třeba pozorně naslouchat, a především mít otevřenou mysl. Musíte být trpělivý a vyčkat odpovědi. Poté, co vyslyšíte jeho rady mu poděkujte a procitněte. Zda si tyto rady vezmete k srdci, záleží pouze na vás.

Anděl kreslí skrze vás

S anděly můžete komunikovat také pomocí kresby. Přesněji řečeno se jedná o automatickou kresbu. Stačí vám k tomu kus papíru a pastelky. Musíte si najít klidné místo, kde vás nic nebude rušit a ujasnit si, na kterou otázku byste chtěli znát odpověď. Ponořte se do sebe a poproste anděla o radu.

V hlavě si otázku opakujte a nechte své ruce, ať intuitivně vybírají barvy a kreslí na papír. Nejprve se bude jednat o změť čar, ale po chvíli vám začne dávat obraz smysl a vy prozřete. Po skončení nezapomeňte andělovi za jeho rady poděkovat.

Andělé k vám mohou promlouvat i pomocí jiných kanálů. Když s vámi chtějí komunikovat, tak k tomu využívají různé prostředky, ať už jsou to obrazce na obloze, šepot listí nebo k vám mohou promlouvat skrze jiné lidi. Je třeba naslouchat všemu kolem vás a mít otevřenou mysl. Jen tak budete schopni andělům porozumět.

Článek pro vás připravila numeroložka Eliška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jeseteří úplněk ve Vodnáři Jeseteří úplněk ve Vodnáři

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »