Reklama
 
Reklama
Reklama

Andělé, kteří nám naslouchají

Slovo anděl pochází z latiny a znamená posel. Andělé jsou totiž posly mezi nebem a zemí. Vyskytují se po celém světě, i když ne každý má tu čest s nimi navázat kontakt.

Andělé, kteří nám naslouchají (obrázek)

19. 4. 2017 –  Andělů existuje nespočet. Když se zrodí nový lidský život, tak je mu přidělen jeho anděl strážný. Každý z nás takového anděla má. Doprovází nás všude a stará se o naše blaho. Je ochotný nám pomoci se všemi nesnázemi. Chrání nás od všeho špatného. Nicméně kromě našeho anděla strážného existují andělé, kteří drží většinou patronát nad určitou oblastí našich životů. My si nyní společně některé představíme.

Archanděl Gabriel


Jedním z nejznámějších andělů je Gabriel. Ten s sebou nese poselství lásky a sounáležitosti. Jeho role tkví především v ochraně pravdy. Pomáhá vám s otevřeností a upřímností. Pokud máte tedy problém právě v těchto oblastech, což znamená, že se potýkáte s problémy vyřčení pravdy, obraťte se na tohoto anděla. Pomocí něhy a lásky vám pomůže nalézt vaše vnitřní dítě. Jsou to právě děti, které nemají problém říct to, co si myslí.

Archanděl Michael

Dalším andělem, na kterého se můžete obrátit, je Michael. Jedná se o anděla světla, který vám pomůže v boji s temnými silami zla. Chrání vaši duši a pomáhá ji v boji s démony, které se tam usadili. Ve vašich nejtěžších chvílích vám pomůže najít světlo, to nejsilněji totiž září uvnitř vás samotných. V boji za dobro se tento anděl nikdy nevzdává a dodává vám odvahu a vůli pokračovat dál. Archanděl Michael je patronem policistů a vojáků, stejně tak však malých dětí. Svojí ochranou ruku drží též nad poutníky.

Archanděl Metatron

Tento anděl vám pomůže naplnit váš potenciál milující a užitečné lidské bytosti. Chybí vám ve vašem životě harmonie? Zeptejte se Metatrona, jak ji znovu nastolit. Je to ten správný anděl, na kterého se obrátit, pokud si nevíte rady, zda je to, co berete a co dáváte v rovnováze.

Archanděl Rafael


Léčí vše skrze lásku a radost. Je známý též jako božský léčitel. Je schopen vyléčit kdejaké zlo, které se vkrade do vašich životů. Nechrání však pouze lidi, ale též celou planetu. Uzdravuje ji ode všeho, co ji mimo jiné způsobili i lidé. Léčí skrze lásku, ta totiž dokáže vyléčit vše. Láska je silnější než nemoc či strach. Proto ve vás nejprve probudí lásku, která pomůže vyléčit vaše neduhy.

Archanděl Uriel


Jedná se o anděla, který přináší porozumění. Upozorňuje vás na to, že to, co jste zaseli, také sklidíte. Pomůže vám pochopit, proč jsou věci, jaké jsou. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné, když se něco vyvíjí pro vás špatným směrem, tak nesmíte zapomenout, že to může vést k vyššímu dobru. To však často pochopíte až na konci cesty.

Článek pro vás připravila numeroložka Monika.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Otázka priorit a magický tarot Otázka priorit a magický tarot

Znáte to, hlavu máte plnou nápadů, chce se vám dělat to i tohle, a nakonec neuděláte nic. Před sebou i...

Celý článek »