Reklama
 
Reklama
Reklama

Čím vás uhranou muži v ložnici dle znamení zvěrokruhu?

Některé ženy milují nesmělé pány, jiné dávají přednost dominantním typům. Říká se, že v posteli se pozná povaha nejlépe. Jak jsou na tom muži v ložnici podle znamení zvěrokruhu?

Čím vás uhranou muži v ložnici dle znamení zvěrokruhu? (obrázek)

13. 11. 2017 –  Beran
Vášnivý, odvážný a dominantní, to je pravý muž v Beranu. Ženy by měly zapomenout na to, že slovo NE něco znamená. Svou milovanou prostě uhrane a odvede si ji dle libosti do svého lože. Beran je v posteli vůdcem a nemá rád, když mu žena diriguje, co dělat. Sám si řekne, co se mu líbí.

Býk

Býci nejsou žádní divoši, i když to umí také někdy rozpálit. Přesto nejsou zvědaví na nějaké rychlovky bez nápadu. Potrpí si na dlouhé předehry, hýčkání a masáže. Partnerka může vzít částečně iniciativu do svých rukou. K milování potřebují pěknou teplou místnost, to budou nejvíce spokojeni.

Blíženci
Blíženci patří mezi nejlepší milence, ale do rodinného kruhu je těžko polapit. Svobodu vyžadují také v posteli, ohromně rádi experimentují a nesnáší stereotyp. Se svou drahou si pěkně pohrají, než půjdou na věc. Potřebují k sobě milenku, která by jim byla múzou. Nuda je zakázána!

Rak
Nesmělost a stydlivost není Rakům cizí ani v posteli. Svou milovanou si musí pořádně proklepnout, než se do toho pustí. Nemá v lásce experimenty, nýbrž masáže, hlazení a laskání všude po těle. Také pozor na kritiku, protože se stáhne do své ulity, a to na čem jste pracovala, bude nenávratně fuč.

Lev
Pro muže Lvy je sex jednou z nejdůležitějších věcí. Tento požitek mu dopřává uvolnění a posiluje jeho ego. Ano, myslí si, že je v něm nejlepší. Lvi vždy podají stoprocentní výkon. Jejich partnerka by je neměla nudit ani převyšovat. Lvi jsou experimentování otevřeni, vášeň jim není cizí.

Panna
Pro Panny je sex až na druhém místě. Partnerku ohromí něčím romantickým a nešetří pochvalami. Určitě jsou výtečnými milenci, ale postrádají v obě oheň. Raději svou milovanou svádí a hladí. Samotný akt pro ně není zase úplně tak důležitý, proto nebudou náruživé dámy spokojeny.

Váhy
Jako první je nutné říci, že Váhy patří k největším milovníkům sexuálních hrátek. Prostě drahé polovičce řeknou, co se jim líbí, a je to. Rozhodně umí svou ženu uspokojit. Když jsou zamilovaní, dokážou v ložnici opravdové divy, a to je jistě obrovské plus.

Štír
Pro Štíra je sex nezbytnou složkou života, stejně jako jídlo a pití. Partnerka, která nemá stejné priority, pro něj není dost dobrá. Štír velice rád experimentuje a někdy se chová drsněji. Prostě si vše užívá na plný plyn. Romantika je mu spíše cizí, nepraktikuje ji ani v prvotní zamilovanosti.

Střelec
Střelci jsou v raném věku milovníky sexu na jednu noc. Později se z nich stávají ohleduplnější milenci. Jakmile najdou osudovou ženu, splní vše, co ji na očích vidí. Pro Střelce není nic tabu, klidně se propůjčí všelijakým praktikám. Náleží k nejvlivnějším a nejmazlivějším milencům.

Kozoroh

Pro Kozoroha je sex výzvou i tajemnem. Někteří muži si ho do sytosti užívají pouze v trvalém svazku, jiní ho provozují pro zábavu. Může se zdát, že je Kozoroh v posteli neobratný, ale to je omyl. Klasika mu není cizí, ale čas od času zavítá i do neznámých tajuplných vod.

Vodnář

S Vodnářem je to těžké. Jen tak ho postele nedostanete, a když ano, často přijde zklamání. I když je velký světák a pohodář, není moc otevřen experimentování. Nicméně zbožňuje laskání a masáže nohou. Potrpí si také na romantiku a dává průchod svým citům přes okno fantazie.

Ryby
Pánové zrození v Rybách jsou citlivými a vnímavými milenci. Mají ohromnou představivost, kterou skvěle zakomponují do milostných hrátek. I když jsou jemní a romantičtí, dokážou odhodit své zábrany s patřičnou vášnivostí. Dávají přednost žhavým předehrám třeba ve formě striptýzu.

Článek pro vás připravila numeroložka Eliška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Dobíjení energie pomocí čaker Dobíjení energie pomocí čaker

Máte na podzim problém s dobíjením energie? Zvláště těžký je prudký přechod z horka do zima, ale i...

Celý článek »