Reklama
 
Reklama
Reklama

Co vám nejvíc chybí v izolaci podle znamení

Nejpřísnější karanténu už máme sice za sebou, ale o co déle to už trvá, o to více nám některé věci chybí. Víte, jaké jsou největší výzvy pro vaše znamení a jak se s nimi vypořádat?

Co vám nejvíc chybí v izolaci podle znamení (obrázek)

13. 5. 2020 –  Beran
Se všemi těmi chaotickými omezeními máte jako tvrdohlaví Berani občas problém se vypořádat, a pravděpodobně jste se za posledních pár týdnů už zapletli do nějaké výměny názorů kvůli všem těm nejasnostem, co se může a co nikoliv. Rozhodně už vám chybí jasná pravidla hry, i když musíte uznat, že se to přece jen už zlepšilo!

Býk
Jako zemské znamení Býka si docela libujete v tom, že máte teď mnohem více času udělat všechno, co potřebujete kolem domu a na zahradě, takže nemáte zas tak moc důvodů si stěžovat. Popravdě patříte mezi znamení, kterým se tato situace i docela líbí. Ale stejně už se těšíte, až si zas vyrazíte do oblíbeného podniku na chutnou večeři!

Blíženci
Komunikativní Blíženci potřebují jako sůl setkání s přáteli a družné rozhovory. Je příjemné moct se setkat aspoň v dvou, a vybízí to k filosofickým debatám, ale po dlouhých týdnech už by se vám líbila i větší společnost a posezení v širším okruhu vašich přátel nebo seznámení s novými zajímavými lidmi. Štěstí je, že se můžete potkávat a debatovat aspoň online.

Rak
Rodinně založený Rak má největší starost o své starší příbuzné a známé. A nemožnost je navštívit bez rizika vám rozhodně nepřidává, protože babička nebo dědeček vám již jistě chybí. Do jisté míry to mohou nahradit pravidelné telefonáty, ale co si budeme povídat, není to ono. Náplastí pro vás je aspoň to, že teď máte více času věnovat se dětem.

Lev
Za celou tu dobu karantény už jste si stihli jako ambiciózní Lvi naplánovat spoustu velkých plánů a projektů, a teď už jen čekáte, až se to všechno uvolní natolik, že se do toho budete moct doopravdy pustit, protože přešlapovat na místě už vás frustruje. Všechno, co můžete udělat i teď, už máte nejspíš uděláno, a těšíte se na uvolnění dalších omezení.

Panna
Panny jsou znamení, které snad nejvíce ze všech dodržuje vysoké hygienické standardy a dá si do puntíku záležet na dokonalé čistotě. Klobouk dolů, vy to zkrátka neflákáte! Ale po tolika týdnech už vás nejspíš zmáhá únava z každodenního dezinfikování úplně všeho. Alespoň v ty dny, kdy nikam ven nejdete, si můžete dovolit dát pohov!

Váhy
Po dlouhých týdnech izolace už byste opravdu potřebovali užít si nějakou kulturu - ale opravdovou, nikoliv pouze přes internet. Je sice příjemné, že spousta muzikantů dělá online přenosy svých koncertů, a že máte spoustu času stáhnout si filmy a dívat se na ně v pohodlí domova nebo si přečíst knížku, ale přece jen už se těšíte na kulturní akce ve společnosti.

Štír
Vnímaví Štíři si dobře uvědomují napětí ve společnosti a mezi lidmi, které pramení z této nemilé situace. A je to pro vás hodně těžké dlouhodobě snášet, protože to hodně prožíváte. Naučte se raději nedělat si zbytečné vrásky na čele ze všech těch hloupých a neodpovědných lidí a ze všeho, co nemůžete ovlivnit. Za ty šediny navíc vám to nestojí!

Střelec
Dobrodružným Střelcům nejvíc ze všeho chybí cestování, už je to na vás trochu moc dlouho. Jste vděčni alespoň za to, že naše země má na rozdíl od mnoha jiných pochopení pro chození do přírody - ale na druhé straně, jít si zaběhat do lesa za vesnicí nenahradí výpravu do hor. Můžete si však zatím alespoň plánovat do budoucna své příští cesty.

Kozoroh
Kozoroh jako zemské znamení potřebuje v životě určitou stabilitu a jistoty, na které je spolehnutí. A těch se nám v těchto těžkých dobách zrovna moc nedostává. Díky své pevné vůli nemáte problém to krátkodobě zvládnout, ale teď už na vás nejspíš lezou pesimistické myšlenky. Zkuste se na krizi podívat jako na příležitost začít nové věci, i když je to náročné.

Vodnář
Volnomyšlenkářským Vodnářům nejvíce ze všeho vadí nedostatek svobody, který nás postihl. Nemáte problém změnit svůj životní styl dobrovolně, ale když na vás na každém rohu dohlíží policisté, je vám to silně proti srsti. Nezapomínejte, že je to jen dočasné, a pro pocit větší svobody travte co nejvíce času venku v přírodě.

Ryby
Stres a panika z neustále se měnících zpráv už vaši křehkou a vnímavou rybí duši docela hodně vyčerpávají. Pořád si kladete otázky, kam tohle všechno povede, a máte sklon vidět budoucnost v černých barvách. Chybí vám optimismus, a tak se snažte omezit sledování médií, protože právě z nich se katastrofické scénáře šiří nejvíce.

Článek pro vás připravila kartářka Damiana.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Talent vašich dětí podle znamení Talent vašich dětí podle znamení

Každé znamení má jiné schopnosti a vlohy. Když u svých ratolestí podpoříte to, v čem jsou dobří podle...

Celý článek »