Reklama
 
Reklama
Reklama

Co vás umí nejvíc vytočit?

Každému někdy rupnou nervy - ale ne každému ze stejných důvodů! Víte, co vás umí nejvíc naštvat podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Co vás umí nejvíc vytočit? (obrázek)

3. 2. 2020 –  Beran
Berani se dokáží snadno zaplést do hádky, když jim někdo brání v jejich aktivitách a kritizuje představy, které se snaží uskutečnit. Ať už vám druhá strana vyložené hází klacky pod nohy, nebo se prostě jen záležitosti příliš dlouho vlečou a nikdo z tím nic nedělá, to umí Berana pořádně zvednout ze židle. Vždyť dobře víte, že kdyby k tomu pustili vás, tak to uděláte mnohem lépe!

Býk
Býci si potrpí na svoji komfortní zónu a jen neradi ztrácí v tomto směru jistoty - je to jako ztráta pevné půdy pod nohama! Přestala téct teplá voda? Je silnice u vašeho domu rozkopaná příliš dlouho? A váš oblíbený chléb, co vždy kupujete, již nechutná tak jako dřív? Tak to je pro vás již opravdu důvod se stěžovat, vždyť kdyby všichni pracovali poctivě jako vy, věci fungují tak jak mají!

Blíženci
Blíženci mají otevřenou mysl a rádi dávají šanci novým přístupům a názorům. Proto vás dokáží pořádně vytočit omezenci, kteří o něčem houby vědí, ale o to více mají předsudků. Ať už se jedná o cokoliv, vysvětlujte pak takovým lidem, že všude ve světě je to normální, jen u nás si na to lidé ještě nezvykli. Kdo nemá informace, nemůže soudit a pro vás je taková ignorance obrovský mínus!

Rak
Raci jsou citliví a emotivní lidé, proto nesnesete necitlivý a nelidský přístup k jiným bytostem. Ať už jsou to hladovějící děti, týraná zvířata nebo oběti násilí, o tom nemůžete ani slyšet, aniž by to ve vás vyvolalo bouřlivou vlnu emocí! Snažíte se pomáhat, jak je to ve vašich možnostech, ale ne vždy to jde, a pak je pro vás skutečné utrpení, že s takovými hrůzami nemůžete nic udělat!

Lev
Jako Lvi máte schopnosti a energii dosáhnout velké věci, ale pokud se vám za to nedostane uznání, je to pro vás doslova studená sprcha. Vždyť se tolik snažíte být velkorysí a dělat všechno pro ostatní, a teď tohle! Někdo si jen tak přijde a zkritizuje vás až do poslední nitky, a vůbec nedocení všechno to dobré a výjimečné, o co se snažíte! Tak to vám dokáže skutečně zkazit den - nebo i celý týden!

Panna
Panny si potrpí na to, aby byl ve věcech pořádek a systém, a když jste na něj jednou zvyklí, pak jen těžce snášíte, když vám ho něco nebo někdo nečekaně naruší! Vždyť když vám takhle obrátí váš svět vzhůru nohama, pak nemůžete pracovat tak, jak jste zvyklí a jak vám to jde nejlépe! Pro vás jsou zkrátka důležité drobnosti, protože právě z nich vzniká celek! A štve vás, když to někdo nechápe!

Váhy
Jako Váhy si potrpíte na dobré a harmonické mezilidské vztahy, a vždy se snažíte je kolem sebe vytvářet. Proto nemáte rádi, když někdo zbytečně rozdmýchává spory a dělá hustou atmosféru. A co teprve když si nedá nijak říct a vůbec není ochoten debatovat o nějakých kompromisech! Tak takové ovzduší vy opravdu nemusíte, takže když už je toho moc, znechuceně se posunete o dům dál.

Štír
Jako Štíři jste velmi vnímaví lidé a cítíte toho hodně, proto je pro vás těžké vystát kolem sebe lidi se špatnými úmysly - ne že byste je hned odepsali, ale hromadí se to ve vás kapka po kapce, a když vidíte, že dotyčný myslí pouze na sebe a svůj vlastní prospěch, pořádně vás to znechutí! O co by bylo na světě lépe, kdyby všichni takoví lidé konečně pochopili, co to znamená lidskost!

Střelec
Střelci jsou asi nejupřímnější a nejotevřenější znamení celého zvěrokruhu - je to pro vás naprosto přirozené a jinak to ani neumíte! Štve vás proto přetvářka mezi lidmi a různé vztahové hry, ve kterých se vůbec neorientujete. O co by to bylo lepší, kdyby prostě všichni na rovinu říkali, co si myslí! A jako velké milovníky přírody vás zvedne ze židle ještě jedna věc - a to je ničení životního prostředí!

Kozoroh
Kozorozi vědí, co chtějí, a umí si jít v životě cílevědomě za svým. Proto vás taky pořádně naštve, když vám v tom někdo nebo něco systematicky brání. Rychle si všimnete, odkud vám do cesty přichází největší překážky, a pořádně vás to vytočí - ať už to druhá strana dělá úmyslně nebo nikoliv. A pokud se ukáže, že vám někdo skutečně nepřeje vaše úspěchy, pak umíte být opravdu nepříjemní!

Vodnář
Vodnáři mají v sobě zakódovaný vrozený odpor ke všem pravidlům a konvencím. Proto vás taky spolehlivě vytáčí všechno, co po vás někdo chce jen proto, že „se to tak dělá“. Důležitý je snad výsledek, a ne nějaké hloupé detaily, které si někdo vymyslel snad ještě v minulém století! Prostě si chcete dělat věci po svém a nějaké nesmyslné předpisy vám v tom přece nebudou bránit!

Ryby
Ryby jsou klidné povahy, které kolem sebe potřebují harmonické a příjemné ovzduší. Proto jen těžce nesete, když se kolem sebe musíte dívat na to, jak se lidé hádají, nebo si dokonce ubližují, a nepříjemné vám je i příliš chaotické a stresující prostředí, třeba hlučné a odtržené od přírody. To všechno vám ubírá energií a vyvolává to ve vás negativní emoce včetně oprávněného hněvu.

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Dožínkový úplněk v Beranu a Modrý měsíc v Býku Dožínkový úplněk v Beranu a Modrý měsíc v Býku

Říjen je, co se úplňků týče, zvláštním obdobím. Máme totiž dva úplňky v jednom měsíci: a to 1. října v...

Celý článek »