Reklama
 
Reklama
Reklama

Čtení z ruky

Čtení z ruky se také říká chiromancie nebo palmistrie a již dlouhé tisíciletí jej lidé používají na to, aby z dlaní vyčetli svůj osud.

Čtení z ruky (obrázek)

10. 4. 2019 –  Jak na to?

Celý proces probíhá tak, že se věštec snaží přečíst budoucnost ze stavby a tvaru dlaně a také z čar a jejich uspořádání, které jsou na ruce. Říká se jim čáry života. Tyto čáry jsou u každého člověka jiné a unikátní. Můžeme z nich poznat nejen budoucnost, ale i to, k čemu dotyčný inklinuje, jaký je jeho potenciál nebo jakou má karmu.

Nervy v ruce jsou spojeny s mozkem, takže naše skutky se nám do dlaní promítnou. Čte se z obou rukou. Hlavní ruka je většinou ta, kterou píšeme. Na ní najdeme to, co se už stalo a na té vedlejší jsou vidět naše vlastnosti, emoce apod.

Druhy magických čar

Máme čtyři hlavní čáry a spoustu dalších menších. Ty hlavní jsou čára života, čára hlavy, čára srdce a čára osudu.

Čára života tvoří oblouk, který začíná blízko palce a končí u zápěstí. Přečteme z ní naše fyzické zdraví a také chuť do života.
Čára hlavy signalizuje rovněž rozum. Začíná mezi ukazováčkem a palcem a protíná dlaň. Dočteme se tam o svém mozku a nervovém systému a také o způsobu myšlení.
Čára srdce začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem a stáčí se k malíčku. Vypovídá o našem zdraví.
Čára osudu se táhne od prostředníčku k zápěstí. Vyčteme z ní náš pocit zodpovědnosti za svůj život.

Číst můžeme nejen z dlaní, ale také z prstů a nehtů. Ponořte se do tajů čtení z dlaní a zkuste to také! Na internetu najdete množství videí a obrázků, jak s tím začít...

Článek pro vás připravila numeroložka Adriana.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak nejlépe ušetřit na dovolené? Jak nejlépe ušetřit na dovolené?

Letní radovánky pro vás nemusí být obávaný nápor na peněženku, jen to chce vědět, jak na to! Poradíme...

Celý článek »