Reklama
 
Reklama
Reklama

Čtení z ruky

Čtení z ruky se také říká chiromancie nebo palmistrie a již dlouhé tisíciletí jej lidé používají na to, aby z dlaní vyčetli svůj osud.

Čtení z ruky (obrázek)

10. 4. 2019 –  Jak na to?

Celý proces probíhá tak, že se věštec snaží přečíst budoucnost ze stavby a tvaru dlaně a také z čar a jejich uspořádání, které jsou na ruce. Říká se jim čáry života. Tyto čáry jsou u každého člověka jiné a unikátní. Můžeme z nich poznat nejen budoucnost, ale i to, k čemu dotyčný inklinuje, jaký je jeho potenciál nebo jakou má karmu.

Nervy v ruce jsou spojeny s mozkem, takže naše skutky se nám do dlaní promítnou. Čte se z obou rukou. Hlavní ruka je většinou ta, kterou píšeme. Na ní najdeme to, co se už stalo a na té vedlejší jsou vidět naše vlastnosti, emoce apod.

Druhy magických čar

Máme čtyři hlavní čáry a spoustu dalších menších. Ty hlavní jsou čára života, čára hlavy, čára srdce a čára osudu.

Čára života tvoří oblouk, který začíná blízko palce a končí u zápěstí. Přečteme z ní naše fyzické zdraví a také chuť do života.
Čára hlavy signalizuje rovněž rozum. Začíná mezi ukazováčkem a palcem a protíná dlaň. Dočteme se tam o svém mozku a nervovém systému a také o způsobu myšlení.
Čára srdce začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem a stáčí se k malíčku. Vypovídá o našem zdraví.
Čára osudu se táhne od prostředníčku k zápěstí. Vyčteme z ní náš pocit zodpovědnosti za svůj život.

Číst můžeme nejen z dlaní, ale také z prstů a nehtů. Ponořte se do tajů čtení z dlaní a zkuste to také! Na internetu najdete množství videí a obrázků, jak s tím začít...

Článek pro vás připravila numeroložka Adriana.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Podzimní svádění podle znamení Podzimní svádění podle znamení

Čas letních lásek je dávno pryč, ale i podzim může být pěkně žhavý! Stačí vědět jak na to - využijte k...

Celý článek »