Reklama
 
Reklama
Reklama

Dárky podle čínského horoskopu

Přemýšlíte, čím na Vánoce potěšíte svoje blízké a stále nevíte, co jim nadělit? Netápejte zbytečně, čínský horoskop vám prozradí, jak máte jednotlivá znamení obdarovat. Úspěch je předem zaručen!

Dárky podle čínského horoskopu (obrázek)

19. 12. 2018 – 
Krysy
jsou proslulé svou slabostí pro dobré jídlo a pití. Nabízí se proto dárek v podobě kvalitního vína či luxusní bonboniéry. Na výběru si dejte opravdu záležet, Krysy mají nejmlsnější jazýček ze všech znamení zvěrokruhu! Naproti tomu jsou Krysy i velké milovnice umění a starožitností, takže pokud jste ochotni investovat vyšší částku, neváhejte a obdarujte je obrazem nebo starožitnou vázou. V případě omezenějšího rozpočtu budou stačit lístky do divadla nebo předplacení kurzu malování.

Buvoli si velmi užívají odpočinek a doteky všeho druhu, proto s voucherem na masáž nebo přímo na lázeňský pobyt nemůžete šlápnout vedle. Buvoli jsou rovněž pověstní svým smyslem pro rodinu, tak je můžete obdarovat dárkem v podobě zážitku, který samozřejmě stráví se svými nejbližšími. Jako levnější varianta postačí i stolní hra pro celou rodinu. Pokud máte zrovna záchvat kreativity, můžete jim vyrobit vlastnoruční kalendář plný fotek jejich blízkých.

Tygři
velmi pečují o svůj zevnějšek a potěší je drahá kosmetika či parfémy. Jsou to i rození sportovci, kteří nikdy nepohrdnou sportovním náčiním či permanentkou do fitka. Dokonce se dá říct, že milují nebezpečí, díky tomu jim bez obav můžete darovat adrenalinový zážitek jako je třeba seskok padákem. Umírněnější variantou je potom úniková hra pro něj a jeho přátelé, kde budou moci naplno využít své vůdčí schopnosti.

Zajíci j
sou velcí gurmáni, kterým uděláte radost dárkovým košem plným lahůdek nebo pozváním na večeři do oblíbené restaurace. Zajíci mají i velmi vyvinuté smysly a potrpí si na krásné vůně, můžete tedy zvolit parfém nebo aromatickou lampu. Jsou rovněž velmi zručným znamením, kterému padnete do noty, když mu pořídíte sadu nářadí nebo nástroje k ručním pracím. Jejich výrobky pak nezapomeňte, jak se patří ocenit!

Draci jsou velmi nároční a není lehké je nadchnout. Nade všechno ale milují humor a zábavu, proto je potěšíte vtipnou knihou nebo lístky na jejich zamilovaného interpreta. Jelikož se rádi vystavují na odiv, je pro ně skvělou volbou také šperk, který však musí podtrhnout jejich osobnost! U žen dokáže tuto práci odvést i krásná kabelka, která je z kvalitního materiálu a zároveň je velmi praktická a funkční.

O tajemné kráse Hadů se vyprávějí legendy. Zejména ženy si velmi zakládají na své vzhledu, takže jim uděláte radost dekorativní kosmetikou. U obou pohlaví si šplhnete značkovým oblečením, které ovšem musí perfektně sedět! Pokud si nejste stoprocentně jistí velikostí, darujte raději poukaz do butiku, nebo jim prostě vyberte hedvábný šátek. Hadi jsou i velmi hloubaví a milují záhady, že vezmou za vděk knihou o historii, politice nebo rovnou o ezoterice.

Koně
jsou velice aktivní a moc milují nejrůznější druhy sportů. Proto jim stejně jako Tygrům můžete darovat sportovní náčiní nebo předplatné tréningů. Jestli se rozhodnete obdarovat Tagry dovolenou, volte zájezd, kde se budou hodně hýbat, třeba chodit celé dny po horách. Koně si rádi procvičí i svou mysl a nepohrdnou křížovkami ani nejrůznějšími hlavolamy. Ze stolních her volte ty zaměřené na znalosti a důvtip.

Kozy jsou kreativní a umělecké bytosti, které potěší hudební nástroj i malířská paleta. Díky své vrozené jemnosti budou nadšeny i ze sady růžového porcelánu nebo z bytového textilu v pastelových barvách. Nade všechno si ale cení rodiny a chvil strávených v jejím středu. Můžete tedy jako dárek zorganizovat výlet pro vaši milou Kozičku a celou její rodinu. Počítejte však s tím, že vám Koza bude do plánování výletu mluvit!

Nejzvědavější znamení zvěrokruhu Opici nadchnete poznávacím zájezdem ideálně do neznámé a málo probádané země! Pokud máte menší rozpočet, volte knihy o cestování či přímo o záhadách. Opice se strašně rády učí novým věcem a nejsou líné, tak budou rády i za jazykový nebo výtvarný kurz. Jestli chcete darovat něco čistě pro pobavení a relaxaci, vyberte vtipnou a zároveň chytrou komedii na DVD.

Největší ješity Kohouty potěšíte věcmi, v nichž opravdu zazáří. Může jít o značkové oblečení, šperky, luxusní hodinky ale třeba i voucher k věhlasnému kadeřníkovi. Sami víte, že Kohouti se rádi vzhlíží a naparují, můžete jim proto pořídit zrcadlo. Ideálním kouskem jsou benátská zrcadla nebo ta ve starožitných zlacených rámech. Kohouti jsou také velice odváží a nepohrdnou adrenalinovými zážitky nebo dovolenou s vůní dobrodružství.

Psi jsou velmi pracovití a opravdu je potěšíte čímkoli, co jim v práci pomůže. Přesto Psi nikdy nezapomínají na odpočinek, i když v jejich případě jde o ten aktivní. Vymyslete a zaplaťte jim nějakou činnost na volný čas, budou rádi, protože sami kreativitou dvakrát neoplývají. Psi si zároveň potrpí na svůj pelíšek, proto budou nadšení z dárků do domácnosti, ať už půjde o praktické spotřebiče nebo jen o dekorace. Ovšem v nové a pohodlné lenošce se budou cítit jako na růžovém obláčku, tak na to myslete.

Vepři jsou skvělí hostitelé, z knih je díky tomu jasnou volbou kuchařka. Vepři si rovněž potrpí na atmosféru, můžete jim proto do bytu vybrat stylové doplňky nebo elegantní svítidlo. Zrozenci tohoto znamení také milují hudbu, nejlepším dárkem jsou pak lístky na koncert jejich oblíbeného interpreta. Když se rozhodnete poškádlit jejich nostalgickou stránku, zabalte jim pod stromeček vinylovou desku.

Doufáme, že jsme vám s našimi tipy na dárky trochu usnadnili jejich výběr. V každém případě vám přejeme, aby vaše dárky měly pod stromečkem ten největší úspěch!

Článek pro vás připravila astroložka Karmen.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Dožínkový úplněk v Beranu a Modrý měsíc v Býku Dožínkový úplněk v Beranu a Modrý měsíc v Býku

Říjen je, co se úplňků týče, zvláštním obdobím. Máme totiž dva úplňky v jednom měsíci: a to 1. října v...

Celý článek »