Reklama
 
Reklama
Reklama

DEN NAROZENÍ - JAKÝ MÁ VÝZNAM?

Většina lidí má povědomí o tom, že jednotlivé planety ovlivňují znamení zvěrokruhu, nicméně už méně lidí ví, že den jejich narození má také svou vládnoucí planetu, která ovlivňuje jejich osobnost i celý život.

DEN NAROZENÍ - JAKÝ MÁ VÝZNAM? (obrázek)

4. 2. 2019 –  Římský kalendář pojmenoval dny v týdnu dle jednotlivých nebeských těles. Neděle byla dnem Slunce (Dies Solis), pondělí dnem Luny (Dies Lunae), úterý dnem Martovým (Dies Martis), středa dnem Merkuriovým (Dies Mercurii), pátek dnem Venuščiným (Dies Veneris) a v neposlední řadě sobota dnem Satrunovým (Dies Saturni). Jak den narození ovlivňuje váš život se dozvíte právě tady:

PONDĚLÍ

Lidé narozeni v pondělí mají proměnlivé tváře stejně tak jako Měsíc. Někdy se odhalí pro své okolí celí, někdy však bývají záhadní jako Měsíc v novu. Proměnlivost hraje v jejich životě velkou roli. Nálady se u nich střídají velmi rychle. Na druhou stranu jsou to lidé laskaví, skromní a citliví.

ÚTERÝ
Vládnoucí planeta dětí narozených v úterý je Mars. Ten symbolizuje bojového ducha. Lidé ovlivněni touto planetou znají svou cestu a jdou jasně za svým cílem, kterým je vždy vítězství. Jsou aktivní, energetičtí a odvážní. Někdy jsou ve svých snahách dosáhnout svého cíle destruktivní a ohniví.

STŘEDA
Středa je pod vládou Merkuru. Lidé narozeni pod tímto nebeským tělesem jsou velmi zvídaví a neklidní. Právě jejich zvídavost jim zaručuje úspěch v různých oblastech života. Tito lidé jsou komunikativní a logičtí. Nicméně někdy mají tolik zájmů, že přeskakují z jednoho na druhý a nedotahují věci do konce.

ČTVRTEK
Lidi narozené ve čtvrtek ovládá planeta Jupiter. Ta symbolizuje šťastný život. Čtvrteční lidé jsou obdařeni humorem a velkorysostí. Svůj život berou jako dar, který je třeba využít k naplnění vyšších cílů. Jsou to lidé konající dobro napříč společností. Ostatní by je měli brát jako požehnání.

PÁTEK

Venuše. Ta ovlivňuje páteční děti. Je plna porozumění, náklonnosti, lásky a krásy. Lidé narozeni v pátek jsou svůdní a umělecky založení. Někdy však až příliš malicherní a marniví. Děti narozeni pod touto planetou musí být obklopeni láskou a krásou, aby se mohl rozvíjet jejich talent. V opačném případě bude navždy potlačen a skryt.

SOBOTA

Vliv Saturnu dává najevo nelehkou životní cestu, které dítě narozené v sobotu musí projít. Musejí si prošlapat trnitou cestičku, díky které však získají cenné životní zkušenosti. Právě díky těmto zkouškám se z nich stanou lidé moudří a nezlomní. Občas se zdá, že jdou za svými cíli tzv. přes mrtvoly, ale je to právě jejich obtížná cesta, která je k tomuto donutila. V životě nemají nic zadarmo.

NEDĚLE

Neděle je dnem odpočinku a úcty. Nedělňátko má život osvíceno slunečními paprsky. Tito lidé vysílají do svého okolí pozitivní energii a nabíjejí tak všechny kolem sebe. Jsou obdařeni kreativitou, šlechetností a štědrostí. Všechny tyto atributy své povahy dávají jasně najevo. Pokud jste se tedy na svět přišli v neděli, jste dítětem narozeným pod šťastnou hvězdou.

Článek pro vás připravila kartářka Ludmila.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Minulé životy Minulé životy

Máte někdy pocit, že na Zemi nejste poprvé? Nebo se vám dokonce v hlavě vynořují tajemné vzpomínky,...

Celý článek »