Reklama
 
Reklama
Reklama

Dobře si promyslete svá přání – mohou se totiž splnit!

Taky máte svá velká přání, o kterých si ve chvílích volna tajně sníte? Myslíte si, že se vám nikdy v životě nevyplní? Omyl! Naše přání mají totiž jednu velmi zajímavou vlastnost - tím, že na ně hodně myslíme, si velmi silně přivoláváme jejich splnění. Možná to zní jako pohádka, ale opravdu nic není nemožné! Má to však jeden velký háček - jako první se nám obvykle splní ta přání, ve kterých jsme se trochu spletli!

Dobře si promyslete svá přání – mohou se totiž splnit! (obrázek)

10. 3. 2014 –  Přání jsou naše každodenní magie

Věděli jste, že ve chvílích, kdy myslíte na svá přání a představujete si, jaké by to asi bylo, kdyby se uskutečnila, vlastně již čarujete? Magie totiž není zas taková věda, jak by se mohlo zdát. Některé formy magie se zcela obejdou bez složitých rituálních pomůcek a tajemných předmětů. Je pravda, že přesné rituální postupy dodávají vašemu kouzlu velkou sílu. Ale to není jediný způsob, jak čarovat a ovlivňovat realitu. Když se totiž k vašemu přání přidají silné a intenzivní pocity, bude mít stejnou moc, jako kdybyste provedli opravdový magický rituál. A to tím víc, čím častěji budete postup opakovat, čím častěji a silněji budete na své přání myslet, čím víc se na něj budete soustředit.
Opakování totiž není pouze matka moudrosti, ale věřte nebo ne, je to i důležitý pomocník všech čarodějů!

Svým přáním dáváme magickou sílu - stačí na ně hodně myslet!

Náš každodenní život je s působením neviditelných sil propojen v každé své chvíli. Tedy nejen tehdy, když si zapálíme svíčky a věštíme z karet, ale taky když jsme v práci, na procházce, když uklízíme nebo se třeba sprchujeme a zamyslíme se trochu. Kdykoliv na něco ve svém každodenním životě hodně intenzivně myslíme, neviditelné síly to registrují. A postarají se o to, aby se nám naše přání splnilo - jestliže je to alespoň trochu možné. A to většinou je - pokud to nepopírá základní přírodní zákony! (Omládnout o dvacet let jen svým vroucným přáním se ještě bohužel nikomu nepovedlo).

Stalo se vám již někdy, že jste na něco hodně mysleli a ono se to splnilo? Většina z nás najde ve svém životě alespoň jednu takovou zkušenost, většinou mnohem víc - stačí trochu zalovit v paměti! Zkuste si vzpomenout na tu svoji!
A teď přijde to, co je na celém tomto způsobu, jak si přičarovat splnění svých přání, nejzáludnější! Zkuste si vzpomenout, jak jste se cítili, když se vám to vyplnilo! Bylo to opravdu pouze štěstí a spokojenost nebo i něco jiného?

Přání se může vyplnit až příliš do puntíku!

Jeden příklad za všechny. Žena, která je již dlouho osamělá, si velmi přeje potkat svého vysněného partnera. Myslí na to téměř dnem i nocí, takže by byl zázrak, kdyby se muž, na kterého tolik čekala, již za pár měsíců neobjevil. Tak totiž fungují neviditelné síly!
Představuje si po svém boku muže, který s ní bude sdílet všechno dobré i špatné, se kterým budou pořád spolu a všechno budou dělat společně. Protože již dlouho neměla partnera, sní o spoustě romantiky, o tom, jak na ní bude viset a obdivovat ji.

A tento muž skutečně přijde. A co se stane? Žena, která byla tak dlouho osamělá, se po prvních pár týdnech zamilovanosti začne cítit ve vztahu málem jako ve vězení. Partner ji sice bude zahrnovat romantickými dárečky, ale ty jí začnou poměrně brzo připadat hloupé a jednotvárné. Bude jí vadit, že ho má stále v patách, že si nemůže ani vyjít s kamarádkami, aniž by ji pořád volal. A pak si uvědomí (nebo by aspoň měla): „Vždyť přesně tohle jsem si přála!“

Pozor - je to dvousečná zbraň

Je dobré uvědomit si, že naše přání jsou dvousečná zbraň. A to druhé ostří může být pořádně nabroušené a směrovat proti nám!

Přejete si třeba hodně peněz, víc než skutečně potřebujete? Časem k nim přijdete a pak zjistíte, že vám ostatní závidí a pomlouvají vás! Přejete si hodně dětí? Mohou přijít tak rychle po sobě, že vás to pořádně zaskočí!

Když si budete příště něco velmi silně přát, nezapomeňte na to, že vlastně čarujete.
Naše přání nejsou jen jakové nevinné myšlenky a snění. V neviditelném světě jsou naprosto skutečná.
Dejte si tedy dobrý pozor, ať si nepřivoláte něco, co se může obrátit proti vám. Zkuste své sny a přání domyslet do konce a co nejvíc je upřesnit. Možná se trochu změní a budou opatrnější, ale o to větší štěstí vám přinesou, když se splní!

Článek pro vás připravila astroložka Chantal.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Podzimní svádění podle znamení Podzimní svádění podle znamení

Čas letních lásek je dávno pryč, ale i podzim může být pěkně žhavý! Stačí vědět jak na to - využijte k...

Celý článek »