Reklama
 
Reklama
Reklama

Dožínkový úplněk v Beranu a Modrý měsíc v Býku

Říjen je, co se úplňků týče, zvláštním obdobím. Máme totiž dva úplňky v jednom měsíci: a to 1. října v Beranu (ve 23:05) a 31. října v Býku (v 15:49). Chyťte svou šanci a využijte tuto magickou dvojúplňkovou dobu ve svůj prospěch!

Dožínkový úplněk v Beranu a Modrý měsíc v Býku (obrázek)

30. 9. 2020 –  Vzdejte díky Matce přírodě

První Úplněk v Beranu nás čeká hned první říjnový den. Beran je stvoření plné výbušné energie, ohně, temperamentu a síly. Se svou vervou dělá vše, na co sáhne, od lásky po utírání prachu. Projevuje se jako velmi zásadový tvor, ale neuvědomuje si, že své názory často mění. Samozřejmě platí, že jen hlupák nemění názor, ale u beranů podléhá názor často silné emoci. Proto takové změny. I my všichni dostaneme od této Luny beraní nadílku. Budeme sebevědomí, budeme se rozhodovat rychle a samostatně. Můžeme hravě rozjet nové projekty, podnikání, uměleckou činnost. Jděte nyní za svými sny, ukažte světu i vám samým, co ve vás je. Dokážete to s lehkostí, pokud naskočíte na beraní vlnu. Berte v potaz, že vliv úplňku se projevuje tři dny před kulminací Luny a tři dny po ní.

Podle starých indiánských tradic se nazývá tento první úplněk Dožínkový. Měli bychom, stejně jako prérijní lid, vzdát díky celému roku a Matce přírodě za všechny dary, kterých se nám dostalo. Je zvykem ve všech kulturách děkovat společně - celý rod nebo celá rodina. Takové díky mají rituální charakter a jsou vyšší mocí kvitovány.

Magická síla dvojúplňku vám hraje do karet

Při Modrém měsíci ve znamení Býka (31.10.2020) vaše ohnivé emoce více zakotví v zemi a zklidní se. Sami pocítíte zpomalení a vychutnávání si věcí, od dobrého jídla až po milování nebo jen pohled z okna. Tyto dva úplňky jsou velmi mocné, každý jinak, a proto se nabízí využít je podobně jako vývojku a ustalovač: Beraní Luna vám dá syrovou a velkou energii pro vaše cíle a zemský ukotvený býk je nasměruje a bude realizovat. Také v lásce a vztazích Býk zapůsobí jako harmonizující činitel. Můžete vybudovat hluboké a stabilní vztahy, pokud budete chtít.

Tento druhý úplněk v měsíci nastává opravdu zřídka kdy a říká se mu Blue Moon - Modrý měsíc. Je prý magický a zesiluje naše přirozené vlastnosti. Pokud však chcete posílit to dobré a co nejvíce vyčistit to zlé, pomůže vám. Záměrně nepíšeme potlačit, protože žádná síla se potlačit nedá. Důležité je si své horší já uvědomit a přijmout se i s tím. Pak teprve s tím můžeme hnout. Vykonejte tedy dobrou práci během Modré Luny.

Modrý úplněk nasměruje vaši vděčnost k matce Zemi, protože vládně býčí silou. Ona je tím pravým adresátem, kam má putovat naše vděčnost za život, který máme. Dobrou oslavou může být upečení domácího chleba či koláčů, zkuste je s domácím medem a nezapomeňte je sníst společně v kruhu své rodiny.

Článek pro vás připravila kartářka Lea.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Zimní čas – oblíbený i neoblíbený Zimní čas – oblíbený i neoblíbený

Opět budeme ráno o hodinu později vstávat, těšíte se? Střídání letního a zimního času zřejmě brzy...

Celý článek »