Reklama
 
Reklama
Reklama

Energetičtí upíři - jdou po krku i vám!

Vypadají jako běžní lidé a možná je máte ve svém okolí i vy! Ale pozor, mohou z vás udělat klubíčko neštěstí a vysát z vás všechnu sílu!

Energetičtí upíři - jdou po krku i vám! (obrázek)

14. 10. 2019 –  Navenek kamarád, ve skutečnosti parazit

Možná se s nimi setkáváte každý den v práci, možná je dokonce máte doma, nebo pokud máte opravdu smůlu, tak vedle některého z nich každý večer uléháte! Vypadají jako vaši přátelé, ale ve skutečnosti vám škodí a oslabují vás. Ale abychom jim nekřivdili - mnohdy ani sami netuší, co vlastně provádějí! Jsou zkrátka tací - ale to neznamená, že byste se před nimi neměli chránit. Právě naopak, je to pro vás životně důležité! O kom je řeč? O lidech, kteří si pro svoji nezáviděníhodnou schopnost vysávat z okolí pozitivní energii a šířit tu negativní vysloužili nelichotivou přezdívku „energetičtí upíři“!

Upíři z hororů se živí lidskou krví. Energetický upír naproti tomu cucá lidskou energii. On samotný je totiž v takovém vnitřním rozpoložení, že není schopen nebo ochoten vytvářet pozitivní energii sám, takže o ni potřebuje obírat ostatní lidi ve svém okolí. Po setkání s ním se vždy cítíte unaveni, máte špatnou náladu a možná vás dokonce bolí hlava nebo žaludek. To je jasné znamení, že vaše životní energie poklesla na minimum. Ale jak už jsme si řekli, velmi často si ani sám upír neuvědomuje, co vám způsobuje, takže vždy je zde určitá šance, že se to jednou změní, až dosáhne větší vnitřní zralosti. Ale nedávejte tomu příliš velkou naději - nežijeme přece v hollywoodském filmu ani v pohádce! Raději se podívejte na to, jak takového upíra rozpoznat, a jak se jeho negativnímu působení účinně bránit!

Ten, kdo vás vždy dokáže unavit a rozladit


Jak identifikovat mezi vašimi přáteli, kolegy nebo příbuznými ty „černé duše“, které z vás vysávají energii a způsobují vaši únavu? Není to vždy snadné. Ale pokud se vám stává až podezřele často, že jste z ničeho nic po nějakém rozhovoru nebo setkání zralí si tak akorát dát šlofíka a cítíte se, jako kdyby vás někdo praštil do hlavy, vyplatí si začít tomu věnovat pozornost a všímat si, jestli se nejedná pořád o toho stejného člověka. Energetický upír na první pohled nemusí vůbec vypadat nijak zvlášť negativně, naopak může to být člověk společenský, upovídaný a aktivní. Všímejte si ho však pozorněji!

Mluví pořád o negativních věcech, neustále si na něco nebo na někoho stěžuje? Snaží se na sebe v kuse sobecky strhávat pozornost, donekonečna vám povídá o svých bolestech a trápeních, ale o ty vaše se příliš nezajímá? Vyžaduje každou chvíli, abyste se mu věnovali, povídali si s ním, i když vidí, že máte vlastní práce nad hlavu? Pořád se lituje a citově vás vydírá? Snaží se vás manipulovat, mluví v kuse jen o tom, co všechno je špatně, a zřídkakdy o něčem dobrém, a pomlouvá, kudy chodí? To všechno jsou velmi dobré znaky, že máte nejspíš do činění s energetickým upírem! Tento člověk je vlastně spíš chudák než nějaký zlosyn - rádi byste mu pomohli, umíte se do něj vcítit, jen vás to strašně vyčerpává a na oplátku od něj v podstatě nic pozitivního nedostáváte. Právě naopak, chce od vás pořád víc a víc!

Nedejte se a chraňte si svou energii!


Když jde o energetické upíry, je důležité umět si říct „dost“ a nastavit si své hranice, i kdyby se jednalo o vám velmi blízkého člověka - tehdy je to dokonce ještě důležitější, protože se mu nemůžete vyhnout! Upír podvědomě, nebo někdy i vědomě touží vyvést vás z rovnováhy, strhnout všechnu vaši pozornost na sebe, a pak se cítí o něco lépe - sám totiž neovládá umění vytvářet si v životě pozitivní energii, tak ji musí získávat skrze pozornost ostatních. Své vlastní negativní emoce přenáší na ně, a na oplátku získává ty jejich pozitivní. Je to tak trochu dětinské - jenomže tito lidé již dávno vyrostli ze školních lavic, takže by jim to u vás nemělo procházet!

Když s vámi upír bude příště mluvit, chraňte se - důležité je hlavně nepřistoupit na jeho hru! To je občas těžké, takže nejlepší je pokud možno omezit setkávání na minimum a když už se potkáte, udržovat co nejmenší oční kontakt. Tak si snáz zachováte svůj odstup. Můžete si taky představit a vizualizovat kolem sebe auru ochranného světla - bílou, zlatou nebo modrou záři. To vám pomůže ochránit vaše energetické pole před upírem. A za nic na světě se nenechejte stáhnout do jeho negativistického myšlení! Snažte se zůstat pozitivní, mluvit o dobrých a pozitivních věcech a ignorovat všechny provokace, i když to může být zatraceně těžké. Ale vyplatí se - odměnou vám bude klid v duši a návrat vnitřní síly a vyrovnanosti! Držíme vám v tom palce!

Článek pro vás připravila numeroložka Rozárka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Psychospirituální krize – brána k zasvěcení Psychospirituální krize – brána k zasvěcení

Když se člověku náhle otevřou brány k vnímání neviditelných energii, není vždy snadné to zpracovat! Ale...

Celý článek »