Reklama
 
Reklama
Reklama

Existuje osud a lze ho změnit?

Je někde nahoře napsáno, co vás v životě čeká? Může člověk ovlivnit běh svého života, nebo je všechno již předem určeno vaším osudem?

Existuje osud a lze ho změnit? (obrázek)

21. 10. 2019 –  Osud existuje - ale má své hranice!

Říká se, že horoskopy nebo věštecké karty vám řeknou, co vás čeká a nemine. Ale je to doopravdy tak? Skutečně je někde nahoře napsáno, co se nám v životě stane, a ať děláme, co děláme, zkrátka tím nehneme? A v tom případě, jaký má vůbec smysl snažit se žít dobrý život, když už je stejně všechno předem určeno?

Odpověď na otázku, jestli existuje předem daný a neměnný osud není zdaleka tak jednoduchá, jako by se mohlo na první pohled zdát. Je to totiž „ano“ i „ne“ zároveň. Některé věci nám byly zkrátka určeny a v životě se jim nevyhneme, ať se snažíme sebevíce. Na druhé straně, je toho hodně, co můžeme sami změnit svými vlastními činy, a tato druhá polovina je možná ještě důležitější, než osud, který nám daly pomyslné sudičky do vínku při narození. Takže hlavu vzhůru, každý z nás může zlepšit svůj osud a napsat si svůj šťastný životní příběh, nic není předem ztraceno a žádný osud není tak špatný, aby jeho nositel nemohl být šťastný. A na druhé straně, nikdo není zas takové dítko Štěstěny, aby se mohl spoléhat jen na to, že zkrátka bude mít vždy štěstí a to ho zachrání. Ale pravdou je, že někteří z nás mají přece jen těch těžkých zkoušek v životě podstatně více, než jiní, a zde je to právě osud, který míchá a rozdává karty!

Otázky, na které vám nikdo předem neodpoví

Všimli jste si již někdy, že žádný seriózní astrolog nebo věštec vám zásadně nedá odpovědi na otázky týkající se života a smrti? A přitom právě ony zajímají lidi snad nejvíce! Tak třeba, kolika let se dožijete a jakým způsobem opustíte tento svět? Budete mít někdy v budoucnu děti, a pokud ano, kolik jich bude? Odpovědi na tyto důležité otázky totiž nejsou pevně dány v našem osudu, ale my sami je máme ve svých vlastních rukách, byť v rámci určitých mantinelů, které nám právě osud určil. Tyto mantinely jsou občas pořádně přísné a někteří z nás to mají hodně těžké - nic však není nemožné! Konečný výsledek tedy závisí především na nás a našich činech a rozhodnutích. Třeba na tom, nakolik zdravě žijeme, nebo na nějakém důležitém životním rozhodnutí - třeba o výběru partnera! Zde všude nám osud přihrává určité zkoušky, ale taky nápovědy, finální rozhodnutí je však na nás. A právě to je na životě to krásné, že nám lidem byla shůry dána svoboda ovlivnit své životní osudy!

Všechno lze vždy změnit k lepšímu

Má tedy vůbec smysl věštit si „co vás čeká a nemine“ a studovat horoskopy? Každopádně ano! Možná vám neřeknou, jak to všechno nakonec dopadne, protože to je v konečném důsledku pouze na vás, ale zato vám dovedou velmi přesně říct, na co se máte připravit! Čeká vás nějaká důležitá zatěžkávací zkouška ve vztazích, v práci, financích nebo zdraví? Můžete se těšit na přízeň Štěstěny a na dary osudu, které vám pomohou posunout se dál, když se chopíte příležitosti a správně je využijete? Přesně to jsou otázky, na které vám odpoví pouze osud a síly mezi nebem a zemí! A když pochopíte, co vám osud do života přináší a proč, a jak se s tím nejlépe vypořádat, všechno bude najednou mnohem snazší - náročné zkoušky nebudou tak nesnesitelné, a vaše příležitosti budou mnohem lépe viditelné!

Nezapomínejte tedy, že Štěstěna přeje připraveným, a že každý osud, který vám byl shůry nadělen, můžete vždy změnit vlastními silami k lepšímu!

Článek pro vás připravila astroložka Vanda.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Bobří úplněk na listopad Bobří úplněk na listopad

V tuto dobu se bobři chystají na zimu. A také býk, v jehož znamení proběhne listopadový úplněk, je...

Celý článek »