Reklama
 
Reklama
Reklama

Ideální víkend podle znamení zvěrokruhu

Je dovolená již za vámi? Hlavu vzhůru, i volné letní víkendy si můžete užít na maximum! Poradíme vám, jak se nejlépe zrelaxuje právě vaše znamení!

Ideální víkend podle znamení zvěrokruhu (obrázek)

29. 7. 2019 –  Beran
Vaši divokou ohnivou beraní energii si zkrátka musíte někde vybít - váš ideální víkendový program proto musí aktivní, plný vzrušení a třeba i nějakého toho rizika! Ideálním aktivním odpočinkem pro vás bude třeba výstup na nějaký horský vrchol, sjíždění divoké vody, road trip kde si můžete užít rychlou jízdu, nebo něco podobného!

Býk
Býci rozhodně nejsou znamení, které by potřebovalo za každou cenu cestovat na víkend na druhý konec republiky - právě naopak, umíte si vychutnat domácí klid a pohodičku. Zahálet však nejspíš nebudete, to by vám nedalo. Uvaříte si něco dobrého a pak se s radostí pustíte do domácího kutění a vylepšování, to je pro vás nejlepší relax.

Blíženci

Jako Blíženci máte rádi společnost nových lidí, se kterými si můžete dobře popovídat, a to najdete nejlépe na nějaké povedené kulturní akci. Rozhlédněte se tedy po festivalech a víkendových workshopech ve vašem okolí. A zkuste pro změnu něco méně známého, kam nechodí všichni, a kde můžete objevit zcela nové a neotřelé zážitky!

Rak
Vodní znamení Raka se bude nejlépe cítit kde jinde než u vody! Nemusíte však jezdit nikam daleko, právě naopak, jste z těch, kteří si umí vychutnat radosti a pohodlí domova, takže úplně stačí najít si klidné místečko někde poblíž vašeho bydliště. Důležité pro vás bude, že můžete trávit čas s rodinou, dětmi a nejbližšími, tak si to spolu dopřejte, jak to jen půjde!

Lev
Jako Lvi potřebujete zazářit a udělat něco, na co můžete být právem hrdí! To vám dodá nejvíce energie, takže váš ideální víkend bude aktivní a využitý naplno! Co takhle přijmout výzvu a zkusit pokořit nějaký svůj osobní rekord - třeba nejdelší uběhnutá trasa, nejrychlejší výšlap na oblíbený vrchol, nebo klidně taky nejvzdálenější země navštívená jen tak na otočku!

Panna
K tomu, abyste si opravdu odpočinuli, potřebujete příjemné, harmonické a zdravé prostředí, kde ho ovšem hledat? Ideálním víkendovým programem pro vás může být například pobyt na chatě v lůně přírody, ideálně spojený s wellnessem, kde se můžete rozmazlovat. A samozřejmě nezapomeňte na kvalitní a zdravou stravu, která prospěje tělu i duši.

Váhy
Patříte mezi znamení, které umí ocenit kvalitní kulturu a umění je vašim živlem, takže perfektní víkendový program pro vás znamená například návštěvu zajímavého divadelního představení nebo dobrého koncertu pod širým nebem. Nemyslíme tím ovšem žádné divoké festivaly, spíš klidnou a kvalitní zábavu, třeba jazz nebo dokonce klasiku.

Štír
Vaším štířím živlem je voda - ale taky vztahy a společnost příjemných lidí! Zkuste tedy dát dohromady partu přátel a udělat si víkendový piknik někde u jezera nebo řeky, dobře si popovídat, probrat všechny novinky, pak si zaplavat a večer se trochu odvázat u chutného občerstvení! Tak nějak si představujete ideální víkendovou zábavu!

Střelec
Ve vašem ideálním víkendovém programu by rozhodně neměl chybět aktivní sport a pohyb, a samozřejmě taky trocha dobrodružství! Jako Střelce vás baví vyrážet za hranice vaší komfortní zóny a poznávat nová místa. Co třeba sbalit si spacák a jít se jen tak toulat do hor? Nejlépe někam, kde jste ještě nebyli a kde dva dny nenarazíte na civilizaci!

Kozoroh
Pro vás jako pracovité Kozorohy je někdy hodně těžké vypnout služební telefon, ale nejvíc vám prospěje právě to, když na dva dny hodíte všechny starosti za hlavu a dovolíte hlavě vypnout od náporu všech možných povinností a úkolů. Zkuste třeba uspořádat party s přáteli někde na chatě v horách, kde pro jistotu ani není pořádný mobilní signál!

Vodnář
Jako Vodnáře vás láká všechno netradiční, neobvyklé a o nápady obvykle nemáte nouzi - asi jich máte mnohem více než volných víkendů! Pro který se ovšem rozhodnout? Vypravte se za hranice všednosti a zkuste rychlý dvoudenní výlet do zahraniční destinace, která vás láká, i když netušíte proč, a dohromady nic o ní nevíte! O to lepší zážitek to bude!

Ryby
Jako vodní znamení nejlépe načerpáte novou energii právě u vody, takže plavání a lenošení na břehu bude pro vás ideální náplní letního víkendu. A to všechno v klidu, pohodě a beze spěchu! Davy lidí na koupalištích vám ovšem nedělají vůbec dobře, takže se vám vyplatí poohlédnout po nějaké hezké pláži u jezera a spojit to i s příjemnou procházkou po okolním lese.

Článek pro vás připravila kartářka Judita.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Čínský nový rok Krysy Čínský nový rok Krysy

25. ledna 2020 se začíná podle čínského kalendáře nový rok - a bude zasvěcen znamení Krysy. Víte, jaký...

Celý článek »