Reklama
 
Reklama
Reklama

Jahodový úplněk ve Střelci

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a ožívají tajemné přírodní síly, na něž jsme si odvykli věřit, ale které přesto stále existují a utváří náš život. Živlem úplňku je voda symbolizující emoce. Je lepší umět plavat, když skáčete do vody, nebo se raději topíte? S námi se pod vlivem červnového úplňku (5. červen 2020, 21:12) topit nebudete.

Jahodový úplněk ve Střelci (obrázek)

3. 6. 2020 –  V červnu nás čeká druhé ze dvou polostínových zatmění Měsíce roku 2020. To trochu zkomplikuje prožitky zrozenců Střelce, v jehož režii se tento úplněk odehrává, ale také dalších zrozenců, protože pod vlivem úplňku jsme všichni. Prožívání tohoto týdne má rizika „přestřelení“ v něčem, do čeho se se střeleckou euforií pustíte. Proto využijte nadšení, které Luna ve Střelci dává, ale hlídejte si hranice a nic nepřehánějte. Snažte se o vnitřní klid, buďte na sebe hodní, meditujte, dobře spěte a dost pijte a vyhněte se alkoholu.

Střelecká energie, kterou nám tato Luna přinese, bude veselá a pozitivní, nabije nás elánem. Dá nám chuť a odvahu cestovat, toulat se, poznávat krásy domoviny i světa. Pokud budete cestovat s nějakým přítelem či partnerem, pomůže vám Luna sehrát se, naladit se na sebe, opravdu se navzájem poznat a upevnit tento vztah. Obecně platí, že není dobré se v tomto období nutit do závažných rozhodnutí a zapeklitých řešení. Střelec je upřímné hravé dítě, buďte tedy takoví. Těžká rozhodnutí jistě mohou počkat aspoň týden p úplňku, aby nedošlo ke zbytečným chybám. Můžete rozvíjet plány pro svůj budoucí život, neboť Střelec má dar snít. Jeho sny letí před ním jako šíp a vytyčují směr reálnému životu. Dovolte tedy sami sobě snít.

Podle starých indiánských tradic se tento úplněk nazývá Jahodovým. Jahody dozrávaly v prérii, u potůčků a řek, v lesích. Matky je dávaly dětem, navlékaly na stébla jako korálky. Milenky je darovaly svým milým. Vnukové svým babičkám a dědečkům. Jahody podporují užívání darů života, hravost Střelce. Vychutnejte si sladkost darů, které vám život dává. Obdarujte i ostatní svou vlastní sladkostí.

Článek pro vás připravila kartářka Berta.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Kdo vás spálí svou vášní a kdo je chladný jako led? Kdo vás spálí svou vášní a kdo je chladný jako led?

Lidská povaha je komplikovaná a rozmanitá. V mysli se rozbíhá kolotoč vzrušení, chladu i tvrdohlavosti....

Celý článek »