Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak flirtují znamení zvěrokruhu?

Svádění není jen výsadou letních měsíců. Flirtovat můžete vždy a všude - žhavé pohledy očí, romantika, milostné avantýry a dobývání bez hranic mohou vytvořit i překrásnou lásku. Někdo si ho užívá s velkou oblibou, jiný se tak trochu stydí! Víte, jak jste na tom podle hvězd?

Jak flirtují znamení zvěrokruhu? (obrázek)

8. 7. 2019 –  Beran
Pro Berana je flirtování největším koníčkem, protože mu nelze upřít soutěživost. Toto ohnivé znamení moc rádo pozoruje své úspěchy, těší se obrovské pozornosti. Do svádění jde na sto procent a dává to také otevřeně najevo. Pokud se jejich objekt zájmů nechytne rychle na háček, jdou o dům dál.

Býk
Býk a flirtování, to je poněkud ojedinělá kategorie. Smyslnost, oddanost a pochopení, to jsou jeho priority, proto se letmými pohledy očí příliš nezajímá. Když je Býk sveden a nevyjde to, těžce to nese. Stále doufá v pevný svazek. Dokáže si na něj počkat hodně dlouhou dobu, protože je vytrvalý.

Blíženci

Blíženci se pro flirtování prostě narodili. Když začnou na své kořisti lásky pracovat, nikdo nemá šanci a vždy podlehne. Blíženec moc dobře ví, co chce druhé pohlaví slyšet. Navíc se umí skvěle chovat, těší se výborné komunikaci, je společenský a galantní. Bohužel je to jen flirtování a nic vážnějšího.

Rak

Rakův svět je romantický a nesnese v něm jen plané řečičky, aby dosáhl sexuálního požitku. Partnerské vztahy jsou pro něj vzácností, proto si s jejich navazováním dává načas. Nicméně umí příjemně a nenuceně zaujmout. Není vulgární, netlačí na pilu a chová se gentlemansky.

Lev

Lvi v podstatě nevědí, že pořád flirtují. Ani za to nemohou, protože milují společnost, zábavu a vše, co k tomu patří. Ať je léto nebo zima, svádění je jejich doménou. Díky flirtům se předvádějí a dostávají se na výsluní. Nutno podotknout, že i Lev potřebuje slyšet lichotky, jinak ho protějšek omrzí.

Panna
Mohlo by se zdát, že je pro Pannu flirtování tabu, ale ne tak docela. Je sice ostýchavá a drží se v pozadí, ale k objektu vášně se dostane kradmo a nečekaně. Většinou nabídne pomocnou ruku. To je velká pocta, protože zrozenci Panny jsou nadměrně vybíraví a nelíbí se jim každý.

Váhy
Váhy jsou opravdové kokety, i když to nechtějí přiznat. Bez partnera nedají ani ránu. Nenajdete Váhy bez známosti, ať už je vážná či ne. Nicméně se potřebují vodit za ručičky a dostávat sladké polibky. Když jí nabídnete pevnější závazek, může vycouvat, protože se bojí zklamání.

Štír

Faktem je, že jsou Štíři ohromně přitažliví a jsou si toho opravdu vědomi. Nezkrotnou vášeň v těle dokážou využít ve svůj prospěch. Snad tomu vděčí magičnosti a tajemné duši, protože už od pradávna byli lidé přitahováni záhadnostmi. Štír se nemusí snažit, flirtování mu jde vlastně úplně samo.

Střelec
Pro Střelce je flirtování přirozené. Dalo by se říci, že je pro něj malá erotická předehra. Je zvláštní, že ho hra slov a pohledů očí baví více než samotné milování. Díky svádění si Střelci upevňují svou nezávislost, svobodu a čerpají z dobrodružné povahy. Z vážných vztahů jim běhá mráz po zádech.

Kozoroh
Kozoroh se s flirtováním jen těžce smiřuje, protože mu to moc nejde. Rozhovor vede spíše diplomaticky a je příjemným společníkem. Svádění se bojí, protože nesnese odmítnutí. Kozorohova láska je silná, oddaná a věrná. Nechce, aby si s jeho city někdo jen tak slepě zahrával.

Vodnář
Vodnář se cítí ve společnosti jako ryba ve vodě. Rád se baví a komunikuje o všem možném. Flirt je pro něj malým doplňkem. Skrz něj si hledá cestu k osobě, která ho zrovna zajímá. Když Vodnáře někdo okouzlí, ihned se snaží zapůsobit a být nejlepší. Většinou je z toho jen láska na jednu noc.

Ryby

Pro Ryby je flirtování velice příjemnou záležitostí, protože mají obrovskou fantazii. Občas nevědí, kdy je to už přespříliš, pak jsou uzavřené ve svém světě. Nicméně svádění milují a vychutnávají si ho každým douškem. Ryby se spíše nechávají dobývat, ten pocit jim nic nenahradí.

Článek pro vás připravila numeroložka Karolína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Podzimní svádění podle znamení Podzimní svádění podle znamení

Čas letních lásek je dávno pryč, ale i podzim může být pěkně žhavý! Stačí vědět jak na to - využijte k...

Celý článek »