Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak se vyrovnat s rozchodem podle znamení

Konec vztahu zasáhne každého - co ovšem udělat, aby to přebolelo co nejrychleji? Dostaňte se z trápení po rozchodu podle vašeho znamení!

Jak se vyrovnat s rozchodem podle znamení (obrázek)

9. 9. 2019 –  Beran
Váš bývalý protějšek vás jistě nejen rozesmutnil, ale taky naštval, protože jako Berani umíte mít někdy pořádně horkou hlavu. Ale živit v sobě hněv ještě nikomu nepomohlo, tak si ho koukejte někde vybít - nejlépe sportem, který vás baví! Ať už to znamená dát si pořádně do těla v posilovně, zaběhnout si maraton, projet se na kole nebo něco jiného, zlepší vám to náladu!

Býk
Jako správní Býci umíte být workoholici, a proto je pro vás nejlepším receptem na smutek po rozchodu zabrat se do práce, která vás baví. U ní snáz zapomenete na všechno špatné a najdete novou motivaci a chuť do života. Počítá se nejen práce v zaměstnání, ale taky domácí kutění, vylepšování nebo něco tvořivého, co souvisí s vašimi koníčky.

Blíženci
Nejlepší náplastí na zlomené srdce je pro vás, společenské Blížence, co jiného než další seznámení! Nejste typ, co vydrží mít dlouho v srdci jen jednoho jediného člověka, takže při flirtování a poznávání nových sympatických lidí se skvěle odreagujete a zapomenete. Ale pozor, držte to zatím jen na úrovni flirtování, skočit se ze vztahu do vztahu totiž není vůbec dobrý nápad!

Rak

Pokud máte děti, právě ony vás budou v porozchodové době držet nad vodou nejspolehlivěji. Jako Raci totiž víte, že právě ony jsou na prvním místě a zaslouží si vaši pozornost a lásku více než jakýkoliv protějšek! Zlomené srdce Raků potěší však i relaxace a příjemný klid v klidu domova - ale pozor, nezapomeňte odstranit fotky a další věci, které vám připomínají bývalého partnera!

Lev
Možná máte pořád hluboko v srdci váš bývalý protějšek, ale stejně umíte jako Lvi ocenit pozornost opačného pohlaví. Tak si tuto drobnou radost dopřejte a připomeňte si, že jste pro potenciální protějšky pořád ještě žádoucí a zajímaví! Vyrazte na večírek, zatančete si na parketu, předveďte se, vyprávějte historky, buďte hvězdou! Zkrátka je čas podpořit opět své sebevědomí!

Panna

Ve svém životě máte jako Panny rádi pořádek, takže s odchodem nefunkčního vztahu nastal čas přerovnat si ho po svém, a to pěkně od základu. První kapitola by mělo být zbavit se všeho, co vám zůstalo po partnerovi - rozdat, nebo rovnou do koše! Možná zjistíte, že nastal čas pro novou práci, bydlení, pro změnu životního stylu či jídelníčku - dopřejte si to a osvěžte svůj nový život!

Váhy
Váhy se vyznačují skvělým vkusem - a teď ho konečně můžete uplatnit a být sami sebou, užívat si to, co se líbí vám a nikoliv vaší bývalé polovičce. Vaše bydlení, šatník, účes - to všechno si teď můžete přizpůsobit hezky po svém! Tak si užívejte, že vám už nikdo nemluví do toho, na jaký film se večer podíváte, jakou muziku si pustíte, a najděte se ve své vlastní seberealizaci!

Štír

Jistě velmi dobře víte, proč váš vztah nemohl fungovat dál, protože jako Štíři jste obdařeni schopností velmi hlubokého vnímání, ale i přesto vás to bolí - to je rozpor, který v sobě nejspíš velmi silně pociťujete. Raději než vracet se k tomu, co bylo, si zkuste spravit náladu třeba nezávaznou známostí, nebo klidně i láskou na jednu noc, i když na nový vážný vztah ještě neuzrál čas.

Střelec
Jako Střelci máte docela výhodu - partnerský vztah a láska obvykle nejsou středobodem vašeho vesmíru, takže se z rozchodu umíte vzpamatovat poměrně snadno. Nejlepším lékem budou vaše koníčky a společnost přátel, se kterými je společně sdílíte. Ať už to je společný výlet do přírody, sportovní akce nebo cestovatelská výprava, jistě vás to rychle přivede na jiné myšlenky!

Kozoroh

Smutek z rozchodu se vás obvykle drží poměrně dlouho. Pokud to byl vážný a dlouhodobý vztah, tak se na to jako seriózní a cílevědomí Kozorozi přece nemůžete jen tak vykašlat! Ale jakkoliv to bude běh na dlouhé tratě, pomůže vám vrátit se k tomu, kdo jste vy sami ve skutečnosti. Vzpomeňte si tedy na své vlastní záliby, vkus a ambice předtím, než jste potkali expartnera, a oživte je!

Vodnář

To, že jste zůstali sami, má nejen stinné, ale i spoustu světlých stránek - a pro vás jako svobodomyslné Vodnáře je naprosto zásadní, že můžete být opět volní jako ptáci a dělat si co chcete, kdy chcete! Tak si to tedy dopřejte a podnikněte něco, o čem jste dlouho snili, ale vzdávali jste se toho kvůli partnerovi. Možná to bude cestování, možná něco jiného, vy sami víte nejlépe!

Ryby

Citlivé rybí duše se vyrovnávají s rozpadem vztahu nejlépe tak, že si připomenete, jaká je vaše skutečná a pravá životní cesta, kterou v hlubinách své duše jistě intuitivně cítíte. Díky tomu hlouběji pochopíte, proč váš bývalý partner nebyl pro vás ten pravý - a můžete se posunout do nové životní kapitoly. Je to šance být sami sebou bez neustálých kompromisů, tak si to vychutnejte!

Článek pro vás připravila numeroložka Eliška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jeseteří úplněk ve Vodnáři Jeseteří úplněk ve Vodnáři

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »