Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak se zbavit podzimní deprese podle znamení

Taky jste na podzim smutní a bez nálady? Zatočte s podzimní sklíčeností podle vašeho znamení a nabijte se novou energii - poradíme vám jak na to!

Jak se zbavit podzimní deprese podle znamení (obrázek)

25. 9. 2019 –  Beran
Berani nejlépe zaženou špatnou náladu něčím hodně energickým - potřebujete pohyb, fyzickou aktivitu a sport! Podzim bude hned hezčí, když si půjdete zaběhat, vyrazíte do fitness centra, ale klidně můžete i na chalupě nasekat dřevo nebo si vyrazit pořádně zapařit na rockový koncert. Zkrátka vaše tělo se potřebuje dostat do pohybu, abyste se opět cítili veselí a spokojeni!

Býk
Jako Býkům vám dokáže zaručeně vylepšit náladu dobré jídlo a k němu kvalitní nápoj, to si vždy užijete a všechny chmury jsou hned pryč. Tak si dopřejte své oblíbené potěšení, ať už to znamená nový kulinářský experiment v pohodlí domova, nebo návštěvu příjemné restaurace, ideálně ve společnosti vaší drahé polovičky - a ve dvou pak můžete špatnou náladu zahnat i jinak!

Blíženci

Sychravé podzimní dny jsou skvělá příležitost najít si konečně čas na četbu, a to vás jako Blížence vždy dokáže nabít novou energií a inspirací. Jen je potřeba si dobře vybrat kvalitní a zajímavou literaturu, která vám rozšíří obzory nějakým novým směrem, který ještě neznáte! Tak hurá do knihovny a pak už si můžete udělat příjemný večer u knížky a šálku voňavého čaje.

Rak

Podzim pro vás jako citlivé račí duše může být hodně vyčerpávající, ale místo, kde vždy naleznete novou energii, je v klidu a zázemí vašeho domova. Pokud není zrovna takový, jak byste si přáli, je čas ho trošku vylepšit a zútulnit, třeba i za pomoci vašich ratolestí, partnera nebo nejlepších přátel, jejichž přítomnost zaručeně zažene všechny chmurné myšlenky.

Lev
S podzimní depresí můžete zatočit ve velkém stylu, jak se na Lvy patří - dobře přece víte, že se nespokojíte jen tak s ledasčím! S koncem dovolenkové sezony padají dolů i ceny letenek a hotelů v dovolenkových rejích, co takhle prodloužit si léto a ještě si užít sluníčko a koupání? Vyplatí se to a pozitivní efekt bude stát za to, i kdyby to měl být jenom prodloužený víkend!

Panna
Podzim může mít i své světlé a pozitivní stránky - jednou z nich je více času na uspořádání si vašeho domova, protože se toho kolem vás už přece jen tolik neděje jako v létě. Jako Panny vás to baví a dává vám to pocit jistoty a pořádku. Tak se tedy pusťte do třídění, vyhazování nepotřebného a reorganizace, a do vašeho života hned vstoupí svěží a čistá nová energie!

Váhy

Deštivý a smutný podzim vás nemusí trápit, když si vytvoříte doma oázu krásy, pohody a příjemné atmosféry, protože jako Váhy vám nejvíce zlepší náladu všechno, co je hezké a vkusné. Začněte tím, že si pustíte příjemnou, klidnou a hlavně optimistickou muziku, k tomu bude skvělým doplňkem vonná tyčinka, aromalampa a dekorace z barevného listí - a je po smutku!

Štír

Jako Štíři jistě tušíte, že žádný lék na podzimní smutek nemůže být tak dobrý jako nový milenec nebo milenka! Samozřejmě jen pokud to již nemáte zapovězeno - ale to neznamená, že zadaní se musí utápět v podzimních depresích! Romantický víkend někde ve wellness centru, ale klidně i v pohodlí domova ve společnosti vašeho miláčka vám totiž zaručeně vylepší náladu ještě na dlouho!

Střelec
Jako Střelci máte štěstí, že vám vaše optimistická povaha nedovoluje propadat zasmušilosti tolik jako mnoha jiným znamením, ale přece jen i na vás to občas přijde. Ale proto, že rádi chodíte do přírody, vás třeba napadne, že mlha se obvykle drží v údolí. Takže takový víkendový výšlap v pořádných kopcích vám může nadělit optimismus v podobě sluníčka, inverze a krásných výhledů!

Kozoroh
Jako Kozorozi patříte mezi zemská znamení, takže vám dokáží zlepšit náladu hezké a kvalitní věci zcela materiálního charakteru. A podzim je ideální příležitost vyrazit na nákupy, nemyslíte? Může to být nový kousek do vašeho zimního šatníku nebo třeba něco malého pro zkrášlení domova. A ti kreativnější z vás si možná troufnou něco krásného po potěšení duše vytvořit i sami!

Vodnář
Vodnáři jsou studnicí dobrých a originálních nápadů, ale i vám občas dojde energie a nic se vám nechce. Co takhle setkat se s někým z přátel - když vám došla inspirace, třeba jim ještě ne, a jistě spolu vymyslíte nějakou zajímavou akci, která vás opět nabije motivací, dobrou náladou a novou sílou! Hlavně se neuzavírejte v samotě a rozhlédněte se, co se děje kolem!

Ryby

Jako Ryby jste mezi znameními zvěrokruhu duchovně jedni z nejvyspělejších, proto vaše duše volá po hlubší úrovni zklidnění - a to vám může nabídnout meditace, jóga a další techniky východní moudrosti. Díky tomu, že budete pečovat o vnitřní mír a harmonii těla a duše vás již sychravé dny nevyvedou z rovnováhy, a i na nich budete pak vidět jen to krásné a pozitivní!

Článek pro vás připravila kartářka Šárka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Čínský nový rok Krysy Čínský nový rok Krysy

25. ledna 2020 se začíná podle čínského kalendáře nový rok - a bude zasvěcen znamení Krysy. Víte, jaký...

Celý článek »