Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak zaujmout novou lásku podle znamení

Potkali jste nový zajímavý protějšek? Pak určitě toužíte vědět, jak nejlépe zaujmout pozornost a okouzlit nový idol. Ukažte mu to nejlepší podle vašeho znamení!

Jak zaujmout novou lásku podle znamení (obrázek)

5. 8. 2019 –  Beran
Berani jsou plní energie a aktivity, ale taky mají pěkně tvrdou hlavu - tím prvním se můžete pochlubit, to druhé by váš nový protějšek nemusel poznat hned na první schůzce, a raději ani na těch dalších! Jistě zapůsobíte, když vymyslíte skvělý společný dobrodružný a akční program, ale pozor, ať je v něm dost prostoru i pro přání vaší nadějné polovičky!

Býk

Jako Býci máte jednu velkou výhodu, kterou můžete svému partnerovi nabídnout - jste pevný a spolehlivý bod, o který se v životě může opřít! Zdaleka ne každé znamení se tímto může pochlubit, takže vaše spolehlivost, stabilita a rozvážnost se budou jistě cenit! Když navíc ukážete, jak dobře vaříte a co všechno umíte doma spravit, máte vyhráno!

Blíženci

Mezi vaše nejsilnější blíženecké stránky patří mimořádný intelektuální rozhled, nejspíš toho hodně znáte a máte přehled, protože rádi čtete, studujete a dovídáte se nové věci. Vaše nová láska tyto vaše kvality jistě ocení, tak se nestyďte pochlubit svými znalostmi! Pozor však, ať je vaše povídání v rovnováze s nasloucháním a dejte najevo zájem o jeho či její názory!

Rak
Téměř všichni Raci jsou velmi rodinně založené typy, což je při navazování nového milostného vztahu výhoda, kterou byste bez ostychu měli dát najevo! Vždyť kdo by netoužil po laskavém spolubudovateli domácího hnízda a snad jednou i milující mamince nebo tatínkovi pro své děti? Ukažte tedy protějšku, že právě vy jste ti, s kým může počítat!

Lev

Jako Lvi máte zdravého sebevědomí dostatek, a určitě vám není potřeba říkat dvakrát, čím se můžete pochlubit - sami to jistě moc dobře víte! Vaší největší devizou v novém vztahu však kupodivu nejsou vaše jedinečné životní úspěchy, ale naopak vaše velkorysost, štědrost a schopnost rozdávat. Právě jimi uděláte na protějšek nejlepší dojem!

Panna
Mezi silné stránky Panen, které váš nadějný protějšek jistě ocení, patří vaše solidnost, pracovitost a pořádkumilovnost. Jste zkrátka partner, který má všech pět P, ale působíte spíš nenápadně, takže vám může chvilku trvat, než své nové lásce ukážete své kvality. Ale když budete dávat trpělivě najevo, že právě vy jste ti odpovědní a snaživí, o koho se lze opřít, jistě neodolá!

Váhy

Váhy jsou příjemní společníci a klidné povahy, které umí dobře vycházet s lidmi, naslouchat a nabídnout pochopení. To je skvělý způsob, jak vaši novou lásku zaujmout a dát jí najevo, že právě vy jste ta spřízněná duše, které může věřit. Od porozumění však k vášni ještě chybí nějaký ten krůček, a ten vám může poskytnout kultura - společný zážitek z hudby, tance a umění!

Štír
Štíři patří mezi nejvášnivější znamení zvěrokruhu, ať už to ukážete na první pohled nebo to ukrýváte hluboko v sobě. Pohled do očí však ledasco prozradí, a tak se můžete spolehnout na komunikaci beze slov a řeč těla. Skvělým pomocníkem k takovému svádění může být taky tanec, takže neuděláte chybu, když si vyzkoušíte, jak vám s novou láskou vaše pohyby spolu ladí!

Střelec
Jako Střelci toho máte hodně co nabídnout, čím udělat skvělý první dojem - váš filosofický rozhled nebo překvapivé znalosti, zážitky z cest, sportovní úspěchy, dobrodružný společný výlet. Na druhé straně, docela dlouho vám trvá, než se odhodláte jít do vážného vztahu a vázat se - a netajíte se tím! Zkuste však opatrně volit slova, ať to neurazí a nezraní zamilované srdce!

Kozoroh

Kozorozi jsou obvykle velmi zajímaví a šikovní lidé, kteří jistě zaujmou pohled nejednoho protějšku. Dostat se však blíž k vašemu srdci, to není jen tak, nějakou dobu vám totiž trvá, než se otevřete a odhodláte i k vážnějšímu sblížení. Ale věřte tomu, že nejen vaše kariérní úspěchy z vás dělají skvělého partnera - mnohem důležitější je otevřít své srdce i s jeho zranitelností!

Vodnář
Nekonvenční Vodnáři vždy nějak vyčnívají z řady, a právě tím zaručeně upoutáte pozornost nadějného protějšku! Zkrátka se nebojíte jít proti proudu a dělat věci po svém, a to nemusíte vůbec skrývat! Právě naopak, dejte společně průchod své fantazii a dovolte mu zažít z vámi to, o čem doposud jenom tajně snil - ale pozor, nejen v posteli, ale hlavně v životě!

Ryby

Jemné a klidné Ryby vynikají schopností empatie a umí se vcítit do pocitů jiných lidí. To si váš nový protějšek na vás zaručeně všimne, společně s vaším harmonickým a příjemným vyzařováním. Pro vás platí, že tichá voda břehy mele, ale když budete vaší tajné lásce pořád nablízku a uvidí, jak moc pochopení dokážete nabídnout, jistě vám otevře své srdce!

Článek pro vás připravila kartářka Hanka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Čínský nový rok Krysy Čínský nový rok Krysy

25. ledna 2020 se začíná podle čínského kalendáře nový rok - a bude zasvěcen znamení Krysy. Víte, jaký...

Celý článek »