Reklama
 
Reklama
Reklama

Jak zvládnout předvánoční stres

Přípravy na vánoční svátky jsou v plném proudu. Obchody zaplnili natěšení zákazníci a reklamy nás atakují ze všech stran. Také v práci se na nás valí hromada restů, které je potřeba do konce roku vyřešit. Shon v závěru roku může vést k pořádnému stresu. Zkuste si letos užít Vánoce v klidu a pohodě!

Jak zvládnout předvánoční stres (obrázek)

6. 12. 2017 –  Neočekávejte nemožné

Můžete připravit báječnou štědrovečerní večeři, nakoupit ty nejlepší dárky, a přesto to nebude ono. Protože se nenaplní vaše představy. Členové rodiny se nebudou chovat podle vašich očekávání, počasí nebude podle vašich představ, pokazí se to nebo ono. Zkuste brát letos svátky bez očekávání a takové, jaké přijdou. Nesněte o ideálně strávených Vánocích, nikdy totiž nebudete spokojeni, vždycky se alespoň něco pokazí a vaše plány to zhatí. Nečekejte nic od ostatních, kdo ví, s jakými starostmi se zrovna perou. Sami se nalaďte do pohody a sdílejte jí s druhými. Třeba vás příjemně překvapí.

Najděte si také čas sami na sebe, i kdybyste kvůli tomu museli oželet jeden pekáč cukroví. Zkuste být alespoň občas na chvíli sami. Přečtěte se i knížku nebo si dovolte denní snění. Zapalte si svíčky, uvařte si čaj a nechte starosti chvíli plavat. Nikam totiž neutečou.

Stačí jen chtít

Nic není zadarmo, ale když budete alespoň trochu chtít, můžete se dostat do skvělé nálady a užít si svátky naplno. Mnoho lidí je přesvědčeno, že na relaxaci nemají kvůli nabitému rozvrhu prostě čas. Přitom péče o sebe by měla být na prvním místě. Navíc to nestojí tolik úsilí, jak by se mohlo zdát.

Stačí začít několika minutami denně, kdy vypnete a necháte problémy žít svým životem. Postupně můžete zkoušet různé způsoby relaxace a prodlužovat dobu odpočinku. Zapomeňte na výmluvy a také na to, co vám říkají ostatní. Někdy musíte být trochu sobečtí a myslet na svou duši.

Článek pro vás připravila astroložka Rachel.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Vyznání lásky podle znamení aneb jak poznáte, že je do vás protějšek zamilovaný? Vyznání lásky podle znamení aneb jak poznáte, že je do vás protějšek zamilovaný?

Láska je mocná čarodějka a dělá s člověkem divy. Někdo přináší květiny, jiný je romantický, další o své...

Celý článek »