Reklama
 
Reklama
Reklama

Jaká barva vás oživí podle znamení zvěrokruhu?

Pokládali jste si někdy otázku, proč někomu sluší bílá a jinému červená? Věřte, že podle znamení zvěrokruhu se dá určit, jaká barva se k vám hodí! Výběr správného odstínu posílí vaši sebedůvěru, a to je vstupenka do světa šťastných a úspěšných.

Jaká barva vás oživí podle znamení zvěrokruhu? (obrázek)

14. 8. 2019 –  Beran
Beranovou planetou je Mars, což je spojováno s odstíny plamenů ohně, jako jsou červená a sytě oranžová. Beranovi tyto barvičky sedí, protože v něm vyvolávají ohnivost, motivaci a spokojenost. Červená je symbolem nezkrotné vitality a vášně, což jsou pro toto znamení klíčové vlastnosti.

Býk
Býkova planeta je Venuše. Má na starosti jeho metabolismus a ochraňuje krk. Barvy s ní spjaté nejsou křiklavé a vyzývavé. Býk je spojován s romantikou a krásnem, je mu přisuzována růžová a zelená. Obě barvy symbolizují harmonii, klid, eleganci a vyrovnanost.

Blíženci
Blíženci jsou vynalézaví, zvědaví, pozitivní a rychle měnící náladu. Jako ulitá k nim padne oranžová a žlutá, protože v sobě ukrývají silný náboj. Oba odstíny Blížencům sedí, protože je naplňují nezkrotnou vitalitou a touhou po novém poznání. Je to jako s jiskrou v oku.

Rak
V Rakově šatníku nenajdete mnoho tmavých modelů, protože zbožňuje bílou, krémovou, stříbrnou i šedou. Příliš vyzývavé odstíny vyvolávají v Rakovi silné negativní emoce. Rak je soucitný, milý a trpí změnami nálad. Jemné tóny v něm vzbuzují bezpečí a klid.

Lev
Život Lva nepostrádá ohnivost a vášeň. Nikdy ho nenajdete sedět v koutě, proto má v lásce zlatou, královsky fialovou a oranžovou. Lev se potřebuje ukázat a zazářit jako jeho planeta, Slunce. Lev a černá anebo šedá? Nepochopitelné a nesmyslné, snad ani při kopání zahrady.

Panna
Pro Panny je typická vyrovnanost a řád, proto se nerady vystavují ve žhavých barvách. Potrpí si na zemité odstíny, které jsou spojeny se silou země. Khaki, olivová, okrová i karamelová, to je trefa do černého. Nemá cenu vsázet na křiklavé modely, voda a oheň si prostě nerozumí.

Váhy
Ano, jako misky vah. Vše musí být v harmonii. Ani červená, žlutá, černá a oranžová. Spíše pastelové barvy, pistáciová, růžová, levandulová, broskvová. Váhy nedají dopustit na eleganci a skvělé spojení všech odstínů. Barvičky mají proklatě blízko k přírodě.

Štír
Mnoho lidí si myslí, že je Štírova hlavní barva černá, ale není to tak docela pravda. Připomíná jeho smrtící kousnutí, jenže ho také uzemňuje. Když by chtěl Štír zazářit, ať sáhne po karmínové, červené, kaštanové, vínové i fialové. V kombinaci s černou je to skvělá volba.

Střelec
Střelci jsou rádi na výsluní, proto se vyhýbají černým odstínům, fakticky jim vůbec nesluší. Nikam je nedovedou. Jako ulité k nim padnou tyrkysová, fialková, švestková i tmavě modrá. Z nejasného důvodu jim sluší i bílá, snad v nich vyvolává něco intuitivního.

Kozoroh

Kozoroh si dokáže poradit v každičké situaci a díky této schopnosti je oblíbeným přítelem. V jeho žilách koluje disciplína, rozum a trpělivost, proto se vyhýbá křiklavým tónům. V lásce má odstíny země, černou, šedou, khaki i tmavě hnědou. V jednoduchosti je krása.

Vodnář

Pro Vodnáře je typické něco nadčasového, inovativního i moderního, proto se nevyhýbají živým barvám. Nejvíce jim prospívá tyrkysová, akvamarínová. Právě díky těmto odstínům modré si dají do pořádku všechny své létající myšlenky a odeženou stres.

Ryby

Ryby jsou spojovány s citlivostí a nepředstavitelnou fantazií. Rozhodně k nim patří barvy moře, jako jsou modrá a smaragdová. Určitě jim sedí indigová i tyrkysová. Obzvláště kouzelné jsou Rybičky v modelech bílé barvy, která z nich dělá nadlidské bytostí.

Článek pro vás připravila numeroložka Eliška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Bouřkový úplněk v Kozorohu Bouřkový úplněk v Kozorohu

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »