Reklama
 
Reklama
Reklama

Jaký je v posteli? Co prozradí Luna?

Existuje souvislost mezi Měsícem a sexem? „Samozřejmě,“ odpoví každá žena, která to díky svému měsíčnímu cyklu bytostně cítí svou vlastní duší. Luna však nepůsobí jenom na dámy, ale také na pány, a mezi lunárními cykly a dny, kdy máme větší chuť užívat si vášně, existuje skrytá, ale ne zase tak úplně nepřehlédnutelná souvislost!

Jaký je v posteli? Co prozradí Luna? (obrázek)

16. 10. 2019 –  Taky máte největší chuť na sex o úplňku? Toto pravidlo platí pro většinu lidí, ale existují i výjimky. U žen velmi závisí od toho, jak máte nastavený cyklus. Říká se, že v přírodních národech ženy menstruovaly všechny najednou o novoluní - to znamená, že ovulace, tedy jejich nejplodnější dny, byly o úplňku! A příroda, jako šikovná čarodějka, to zařídila tak, že právě v této plodné době máme my dámy větší chuť užívat si lásky! Vždyť v dobách pralidí, kdy byly naše geny utvářeny a lidí bylo málo, ještě nikdo nemohl tušit, že jednou vynalezneme slovo „antikoncepce“!

Toto přirozené nastavení ženského cyklu na úplněk se kdysi dávno, před dobami umělého osvětlení dělo zcela přirozeně a bylo řízeno září Měsíce. Můžeme to dnes napodobit? Existují ženy, které vám odpřísahají, že ano - zkuste si o novoluní co nejvíc zatemnit ložnici a o úplňku naopak spát u rozsvícené lampičky! Účinek by se prý měl dostavit o již několik málo měsíců!

Říká se však i to, že nejplodnější dny pro ženu jsou ty, když je fáze Měsíce přesně taková, jako byla v době jejího narození. Narodila jste se o úplňku? Pak to skutečně bude úplněk! Narodila jste se v době novoluní? Pak si „dávejte pozor“ hlavně tehdy, když Měsíc není na obloze vidět! Zdánlivě by se to s prvním pravidlem vylučovalo, když však zvážíme, že podle statistik se nejvíc dětí, a tedy i holčiček, rodí v době kolem úplňku, věci začínají dávat smysl! Úplněk v partnerství

Nezapomínejme ovšem na pány! Jak je to s nimi? Úplněk velmi silně působí na vášeň a naplňuje nás energií, ať už jsme ženy nebo muži. U „silnějšího pohlaví“ je sexualita v úzké souvislosti s energií a sílou, proto je zcela logicky nejsilnější o úplňku! Nepodceňujme však kromě působení Luny také působení ženského protějšku! Muži mají podvědomý dar vycítit, kdy je žena ve své nejplodnější fázi, a právě tehdy je jejich vášeň nejsilnější - možná k naší smůle, však?
Lze říct nějaké obecné pravidlo o souvislosti mezi Lunou a naší chutí užívat si v posteli? Ano!

V době novoluní
je naše vášeň obecně nižší - pokud nemáte stálého partnera, pravděpodobně vám sex chybět nebude, v této době se odehrává méně románků a spíš máme sklon uzavírat se do sebe, než bychom si hledali partnera.
Dorůstající Luna
je dobou začátků a rozvíjení všeho pozitivního v životě. Máte nového partnera a toužíte po dlouhodobém vztahu? Pokuste se načasovat první milování právě na dobu dorůstajícího Měsíce, více vás sblíží!
Úplněk
je dobou vášně a přímo svádí k románkům na jednu noc - nebo možná i dvě či tři, za pár týdnů se ovšem již budete divit, co že jste to na vašem novém protějšku vlastně viděli!
Couvající Luna
je zas dobou útlumu. Pokud v této době navážeme sexuální vztah, je dosti možné, že nebude mít příliš velkou perspektivu - počkejte si tedy raději ještě týden nebo dva, bude to lepší! U dlouhodobých partnerů je zas sex za couvajícího měsíce spíš klidnější a více duchovní.

Článek pro vás připravila kartářka Ludmila.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Psychospirituální krize – brána k zasvěcení Psychospirituální krize – brána k zasvěcení

Když se člověku náhle otevřou brány k vnímání neviditelných energii, není vždy snadné to zpracovat! Ale...

Celý článek »