Reklama
 
Reklama
Reklama

Jeseteří úplněk ve Vodnáři

15. srpna ve 14.29 vypluje indiánský jeseter z hlubin na hladinu v podobě plné Luny. Nastává čas, kdy se propojí naše nevědomí s naším vědomím. Je to velká příležitost dosáhnout osobního duchovního pokroku, ale také riziko neúspěchu. Pojďme proto tuto nádhernou příležitost správně uchopit.

Jeseteří úplněk ve Vodnáři (obrázek)

12. 8. 2019 –  V srpnu vyplouvali jeseteři z hloubek na hladinu vod. V tu dobu je mohli Indiáni ulovit, a nejen si připravit chutný pokrm, ale získat pozřením jesetera i jeho sílu, hbitost a moudrost. Ryba si nesla s sebou zážitky a pocity pomalých vodních hlubin, jemného bahna, opatrných slunečních paprsků v pableskující vodě, rybího tření a množení a pomalého života v rybím hejnu. Jak nádherný obraz hlubokého neuvědomělého podvědomí! S hejny jeseterů vystupují podvědomé pudy a neuvědomělé pravdy nad hladinu vědomí a spojují se s lidskou silou, jasným pohledem, racionalitou a rozumem. Podvědomé proudy budou uchopeny vědomím. Jeseteří úplněk dává tedy příležitost, aby to, co jsme nechtěli přijmout do svého vědomí, bylo plně integrováno a stalo se součástí naší osobnosti.

Ať už jde o psychická traumata potlačená v dětství, mindráky z dospívání, pocity vlastní nedokonalosti, nepříliš ušlechtilé zájmy, sklony a spády, týkající se milostného života, případně somatizování našich nedostatků do podoby reálných nemocí, to vše vypluje do našeho jasného vědomí - a my, tím, že si je uvědomíme, můžeme se od těchto vlivů jednou provždy osvobodit.

Vodnář totiž mezi všemi znameními slunečního zvířetníku platí za podivína až blázna, kterému ovšem budoucnost dává za pravdu v mnoha jeho teoriích a my vidíme, že to nebyl žádný blázen, ale vizionář. I nyní nás spolu s jeseteřím úplňkem přichází podpořit, čistit a pomoci. Typickými vlastnostmi, jež jsou poznávacím znamením Vodnáře, jsou nezávislost, originalita, pokrok, osobní rozvoj, důvtip a krajní individualismus.

Co tedy dělat a jak pomoc Vodnáře využít? Je správná doba na stanovení si dílčích i komplexních cílů, a to nejen v práci a zálibách, ale také v osobním rozvoji a nových dovednostech a kvalitách naší osobnosti. Nezůstávejme stát na místě, hledejme zdroje vědění a také nové učitele. V duchovním smyslu se můžeme potkat se svým guru. Pozor, abychom si násilně nevnutili nějakou představu, jen proto, že se tak moc chceme někam posunout. Pokud potkáte svého mistra, bezesporu to hned poznáte. Pokud ne, buďte v klidu, vzdělávejte se sami a čekejte. Je také vhodné jít ven se svými city a popsat blízké osobě, jaký vztah s ní máme a chceme mít. Protože i tato blízká osoba se veze na vlně Jeseteřího úplňku, je zde velká šance na souznění a sblížení vašich cest.

Na co byste si měli dát pozor? Vodnář je stále v letu a může přehlédnout detaily a podrobnosti. Dejte proto pozor při jízdě autem na dopravní značky, na protijedoucí vozidla a na přednost na křižovatkách. Nenechte se unést při stoupání na skálu natolik, že byste byli špatně jištěni či přehlédli drolící se kameny. Buďte obezřetní při sportu. Co se týče zdraví, věnujte se nohám, které vás nesou vpřed. Pedikúra a masáž přijdou vhod. S parterem si můžete poskytnout masáž chodidel, bude nyní blahodárná. Vaši pozornost si zaslouží celé nohy, ale zejména kotníky, lýtka a chodidla. Během sportu nepřepínejte achillovky. Je také vhodná doba nechat si vyšetřit křečové žíly, ovšem jakékoli zákroky nejsou za úplňku vhodné, nejdříve až ve fázi dorůstajícího měsíce.

Článek pro vás připravila kartářka Ludmila.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jeseteří úplněk ve Vodnáři Jeseteří úplněk ve Vodnáři

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »