Reklama
 
Reklama
Reklama

Kam na letní dovolenou podle znamení

Když přijde čas letních prázdnin, plánujeme dovolenou. Někomu stačí pobyt v tuzemsku, jiný vyráží za žhavým sluníčkem k moři. Pokud jste si letošní rekreaci ještě nevybrali, nechte se inspirovat nápady podle znamení zvěrokruhu.

Kam na letní dovolenou podle znamení (obrázek)

11. 7. 2018 –  Beran
Pro energického Berana je dovolená spojena s aktivním odpočinkem. Určitě nevydrží ležet nečinně na pláži. Do oka mu padnou výlet na kolech anebo pobyt prošpikovaný adrenalinovými sporty. Nepohrdne českými destinacemi, ale spíše dá přednost Číně, Izraeli, Španělsku či Las Vegas.

Býk

Už při plánování dovolené si dává Býk záležet na tom, aby byla luxusní a pohodlná. Spát pod stanem? Tak to určitě ne. Přepychové hotýlky v přírodě anebo u moře, kde ochutná gastronomické speciality, jsou pro něj trefy do černého. Pohrdne Kyprem, Maledivami, Monakem ani romantikou na Sicílii.

Blíženci
Pro Blížence je dovolená svátek, protože neustále pracuje. Patřičně si ji vychutná kdekoliv. Ať už s kamarády na chatě u Máchova jezera, tak v pěkném apartmánu u pláže. Nicméně ho lákají exotické destinace, kde poznává kulturu a historii. Sardinie, New York, Arménie a Austrálie hrají první housle.

Rak
Vodní znamení Raka upřednostňuje dovolenou u vody. Skvěle si odpočine na Lipně i u Jaderského moře. Když plánuje pobyt, tak se vším všudy, aby se o nic nemusel starat. Vaření v karavanu rozhodně ne! Benátky, Chorvatsko, Mauricius i Alžírsko mu padnou na první pohled do noty.

Lev
Lev prahne po luxusní dovolené u moře. České luhy a háje ho příliš nelákají. Rozhodně zvolí věhlasné letovisko u moře, aby se mohl pochlubit něčím výjimečným. Rekreace musí být spojena s přepychem, sportem a nočním životem. Alpy, Egypt, Dubaj, Francouzská riviéra a Kalifornie mají šanci!

Panna
Pro Pannu je typická dovolená v tuzemsku. Nepohrdne hotýlkem v přírodě u rybníka, kde jsou i rodina a kamarádi. Miluje i lenošení na pláži, ale v tomto ohledu je důležitá cena. Last minute akce v Brazílii, Chorvatsku, Mexiku, Turecku a Rakousku jsou pro Pannu klíčem k úspěchu!

Váhy
Stěžejním faktorem je pro Váhy vybraná společnost při cestování. Nikdy nepojedou na vlastní pěst samy. Milují poznání českých i zahraničních drahokamů v doprovodu drahé osoby. Určitě by je ohromila plavba lodí, relaxace ve Francii, Korsika, Maroko, Řecko i zájezd do nedaleké Vídně.

Štír
Štíři si potrpí na cestování po magických a nevšedních destinacích. Mile rádi se vydají k polskému pobřeží anebo do mýty opředeného Švédska. Tajemná místa a kouzelné památky spojené s prapodivnými bájemi mají v lásce. Bali, Keňa, Mexiko, Tibet či Izrael učarují roušku magie.

Střelec
Pro Střelce je cestování přirozené a nepohrdne tuzemskou dovolenou ani zahraničním pobytem. Klidně vyrazí na ryby do Finska či jachtu na Mazurská jezera v Polsku. Když ho chytnou toulavé boty, projede kus světa! Arábie, Dalmácie, Kréta, Japonsko, Madagaskar i Norsko jsou prima.

Kozoroh
Praktický Kozoroh plánuje dovolenou dopředu, jen tak má jistotu, že skloubí vše do posledního detailu. Nejenže ušetří peníze, ale také může do poslední chvíle pracovat. Velmi rád se vydává do hor anebo jezdí do historicky cenných oblastí, jako jsou Alpy, Bulharsko, Island, Moskva a Rumunsko.

Vodnář
Vodnář s oblibou poznává nová místa, kde čerpá energii. Užívá si přitom volnost a svobodu. Poznávací zájezdy jsou pro něj stvořené a miluje návštěvu hradů, zámků a muzeí. Prioritou je bujarý noční rej. Dubaj, Itálie, Španělsko, Vietnam, Japonsko, Švédsko i Chorvatsko přirostou k srdci.

Ryby

Kde jindy by Ryby strávily dovolenou, než u moře. Ovšem ne v rušném letovisku, ale na klidném místečku. Romantika, krásná příroda a objetí s partnerem jsou pro ně na prvním místě. Pobyt v apartmánu v Chorvatsku, Itálii, Egyptě, Karibiku anebo na Maledivách, Srí Lance a Maltě vítězí.

Článek pro vás připravila astroložka Pavlína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Kolik váží lidská duše Kolik váží lidská duše

Co vlastně víme o duši? V antice i středověku se učenci hádali, zda je nesmrtelná, zda je hmotná a zda...

Celý článek »