Reklama
 
Reklama
Reklama

Karma - očista duše

V životě se nám stále dokola opakují situace s nápadně podobnými těžkostmi. Vrací se, dokud naši pozornost nezaujmou natolik, abychom se zamysleli nad jejich původem. Vrací se, dokud nevypátráme příčiny a nevyřešíme je. Tomuto spravedlivému vesmírnému řádu říkáme karma. Jak karma funguje?

Karma - očista duše (obrázek)

10. 7. 2019 –  Zjednodušeně je karma nějaká nevyjasněná záležitost (spor, finanční dluh, závist, nedorozumění, citové zranění, ztráta milované osoby apod.), která vznikla v minulých životech, ale nebyla dosud uspokojivě dořešena.

Neodbytně se hlásí o pozornost

Záležitosti spojené s karmou o sobě dávají vědět mnoha různými způsoby. Projevují se traumaty mentálními i citovými, omezením pracovních příležitostí či financí. Upozorňují na sebe nevysvětlitelnou fyzickou bolestí, nezvladatelnou přitažlivostí i odporem k nějaké osobě, fobiemi, alergiemi, opakujícími se vizemi a sny apod. Zřídka se karma hlásí o své dořešení pouze jedním z oněch mnoha uvedených příkladů. Většinou se jich na člověka nahrne hned několik najednou.

Rozpoznejte osobní partnerskou karmu!

Prvotní silná magnetická přitažlivost fyzická a sexuální (obrovská erotická touha) je způsobena záměrně. Karmické okouzlení je tím silnějším, čím větší a nepříjemnější problém je třeba mezi partnery dořešit! Pokud by toto zamilování se, okouzlení, omámení či poblouznění nebylo součástí karmy, většina partnerů by se rozešla dříve, než by se o usmíření vůbec pokusila.

Karmické vztahy je výhodné co nejdříve rozpoznat a urychleně je dořešit. Jsou prioritním úkolem v životě člověka a po jejich ukončení se všem zúčastněným uleví a to nejen „na duši“. Jakmile si s partnerem přestanete zrcadlit nedořešené problémy, kvalita vašeho vztahu velmi významně vzroste!

Ukončení karmické záležitosti


Nemusíte se hned vrhat do prozkoumávání minulých životů! Tento dluh se dá ukončit rovněž pomocí komunikace s karmickým partnerem a pochopením příčin jeho současného chování. Teprve pokud se setkáte s neochotou další zúčastněné strany komunikovat, obraťte se na odborníka v oblasti esoteriky. Pomůže vám karmu rozpoznat, odhalit její prvotní příčinu či vám ji dokonce pomoci ukončit.

Nový život po uzavření minulosti


Jakmile se vám povede ukončit vaši karmu, zaznamenáte mnoho citelných změn:

1) ULEVÍ SE VÁM! Zbavíte se fyzických, psychických, citových, pracovních či jiných komplikací, kterými se karma hlásívá o pozornost.

2) OTEVŘOU SE VÁM NOVÉ MOŽNOSTI v milostných, rodinných i pracovních vztazích. Posílíte si příliv hojnosti, radosti a harmonie do svého života.

3) ODSTRANĚNÍM RODOVÉ KARMY zbavíte oné konkrétní karmické zátěže své děti, vnoučata i všechny jejich další potomky.

4) UKONČENÍM KARMY = dosažením opravdového ŠTĚSTÍ KAŽDÉHO JEDNOTLIVCE A RODINY je možno dospět i k dalekosáhlým změnám celosvětovým, včetně usmíření ženského a mužského principu a dosažení lásky a harmonie na planetě Zemi. Jak jednoduše! Pochopením a ODPUŠTĚNÍM!

Přejeme vám hodně štěstí v rozhodnutí prozkoumat detailně svou karmu a očistit svou duši od všech blokád. Zvítězí moc odvahy a odhodlání na cestě ke šťastnému životu!

Článek pro vás připravila astroložka Anabela.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Talent vašich dětí podle znamení Talent vašich dětí podle znamení

Každé znamení má jiné schopnosti a vlohy. Když u svých ratolestí podpoříte to, v čem jsou dobří podle...

Celý článek »