Reklama
 
Reklama
Reklama

Karma se ti vrátí

Svět je spravedlivý - je to někdy chce čas. Karma je zákon, který vám vrátí přesně to, co si zasloužíte!

Karma se ti vrátí (obrázek)

20. 7. 2020 –  Tajemné učení z Indie

Divíte se někdy, proč se dobrým lidem dějí špatné věci, zatímco těm zlomyslným kolikrát všechno projde? Pak vězte, že zas tak špatné to na světě není a pořád ještě platí, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Na světě totiž existuje neviditelná síla spravedlnosti jménem karma. Někdy si dá trochu načas, ale můžete si být jistí, že tak jak zasejete, tak taky sklidíte!

Učení o karmě pochází z exotické a mystické Indie. Je úzce provázáno s vírou v reinkarnaci, tedy převtělování neboli minulé a budoucí životy. Karma je síla, která zajistí, že ke každému se vrátí následky jeho činů. Když tedy uděláte něco špatného, pak se vám dřív nebo později stane na oplátku nějaká nepříjemnost. A když učiníte nějaký dobrý skutek, tak možná ne hned, ale svět se vám za to patřičně odmění!

Všude tam, kde lidí věří zákonům karmy, panuje v jejich duších mnohem větší klid a vyrovnanost. Nemusíte se trápit myšlenkami na pomstu a nenávistí - dobře totiž víte, že svět je spravedlivý a na každého jednou dojde. A nemusíte ani smutnit, že se vám zatím nedostalo odměn za vaše zásluhy - když totiž věříte na karmu, pak jednoduše víte, že se dočkáte, i když to možná chvíli potrvá, ale o to lepší to bude. Díky víře v karmu Indové akceptují dokonce i takové z našeho pohledu nespravedlnosti jako je kastovní systém, kde je prakticky nemožné posunout se do vyšší společenské vrstvy. Vědí totiž, že každý měl dobrý důvod narodit se zrovna v té kastě, ve které je, a v příštím životě to může být zas úplně jinak!

Karma na počkání - znáte ji?

Máme tedy čekat na všechny odměny až do příštího života? Ale to vůbec ne. Karma funguje i v rámci jednoho života, a většina toho, co nám přinese, přijde docela rychle. A někdy je karma přímo expresní! Stalo se vám někdy, že jste měli negativní myšlenku, například že byste někomu nejraději dali facku, a v té chvíli jste třeba praštili o roh stolu nebo zakopli a upadli? Tak přesně to je karma! Energie, kterou vyšlete do světa, se vám taky vrátí. A když je negativní, pak to možná bude trochu bolet!

A přesně tak to funguje i s pozitivními věcmi. Například někomu něco nezištně darujete nebo pomůžete, a možná hned příští den sami něco dostanete zdarma! V malých věcech a každodenních drobnostech funguje karma hodně rychle, že je to někdy až vtipné!

Kým budete v příštím životě?

A jak je to s karmou a minulými životy? To už je běh na delší trať. Karma je trošku škodolibá, ale jejím cílem není trestat, ale učit. A to metodou „vyzkoušej si to na vlastní kůži“! Díky ní může duše růst a rozvíjet se. Například si představte arogantního muže, takového pořádného macha, který pohrdá ženami a využívá je. Co myslíte, jak se narodí v příštím životě? Můžete vzít jed na to, že to bude v ženském těle!

Nebo třeba takový boháč, který už neví, co s penězi, ale aby někomu pomohl, to ne. Karma zajistí, že v příštím životě se nejspíš narodí do hodně chudé rodiny. Ale může to přijít i rychleji - stačí menší ekonomická krize a dotyčný přijde o všechno! Ne proto, aby ho svět potrestal - ale proto, aby se naučil a pochopil, co dělal špatně!

Na karmu se zkrátka můžete spolehnout! Dřív nebo později se vám všechno, co uděláte, vrátí jako bumerang - dobré i špatné! Tak pozor na ni! Ale nezapomínejte - je tady proto, aby vám pomáhala!

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jeseteří úplněk ve Vodnáři Jeseteří úplněk ve Vodnáři

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »