Reklama
 
Reklama
Reklama

Karmické vztahy - jak z nich ven?

Někteří lidé nás umí pozlobit nejen v tomto životě, ale i v těch minulých a budoucích! Jsou to karmické vztahy - naučte se je uzavřít a zbavit se jich!

Karmické vztahy - jak z nich ven? (obrázek)

4. 11. 2019 –  Jak poznáte negativní karmický vztah?

Mezilidské vztahy umí být někdy pořádně zapeklité - a zdaleka se to netýká jenom lásky a partnerství, i když na těch to přece jen vidíme asi nejvíc. Stejně, pokud ne i víc, nám však mohou dát zabrat rodina a příbuzní, kolegové a nadřízení, nebo třeba sousedé. Máte i vy ve svém okolí někoho, s kým je pro vás velmi obtížné najít společnou řeč, ale přesto je tento člověk ve vašem životě pořád přítomen a nemůžete se jednoduše zvednout a vykašlat se na něj - ať už z jakéhokoliv důvodu?

Může to být třeba otravná tchyně, sourozenec, který vás vždy umí vytočit, nebo dlouholetí sousedé či kolega z kanceláře, kteří vám pravidelně dělají vrásky na čele, ale zkrátka se jich nezbavíte. Může to ovšem být i bývalý nebo dokonce stávající partner, se kterým pořád musíte něco řešit, i když někdy byste ho nejraději vymazali z povrchu zemského. Vsadíme se, že minimálně jeden takový člověk se ve vašem životě vyskytuje, a většina lidí napočítá takových komplikovaných mezilidských vztahů klidně i několik. A přesně tyto pocity jsou znakem, že máte do činění s karmickým vztahem!

Staré křivdy pořád žijí - a to je problém!

Karmický vztah znamená, že se v tomto pozemském životě nesetkáváte poprvé - máte společně již něco odžito v minulých životech. A nejspíš jsou to příběhy, které nepatří zrovna do kategorie těch hezkých! Historie je plná smutných a tragických příběhů, a byli jsme to my, kdo jsme tyto příběhy ve svých předchozích vtěleních prožili. Zranění, války, vraždy, zrady a podvody - raději ani nechtít vědět! Naštěstí paměť je milostivá a nedrží nám tyto nepříjemné vzpomínky v hlavě do dalších životů. Něco však přece jen zůstává - lidé, kteří si v minulých životech navzájem nějak nehezky ublížili, jsou zákonem karmy nuceni se dřív nebo později opět setkat, aby si to navzájem vyjasnili, odčinili a odpustili.

Co přesně se tehdy stalo, dnes již naštěstí není až tolik důležité a většinou není potřeba jitřit staré rány a vracet se k bolestivým vzpomínkám z minulých životů třeba pomocí regresní terapie. Karmické vztahy lze odhalit i bez toho - stačí si všímat, co mezi vámi probíhá a jaké energie jsou zde přítomny. Poznáte je podle toho, že ve vztahu je přítomna bolest, smutek, silný hněv a další negativní emoce, a zároveň je to člověk, od kterého nemůžete jen tak odejít. Například proto, že patří do vaší rodiny, že ho denně potkáváte v práci nebo v domě, nebo taky proto, že jste do něj jednoduše příliš zamilovaní - i nešťastné a osudové lásky totiž patří do kategorie karmických vztahů!

Magická síla odpuštění

Karmické vztahy nám mohou přivodit hodně bolesti a trápení, ale ve skutečnosti se jedná o zkoušku, kdy se po nás žádá jediné. Klíčem k uzavření karmického vztahu je jediná věc - odpuštění! Možná máte chuť se pomstít, možná byste tomu člověku rádi ukázali co proto, nebo si ho naopak toužíte k sobě připoutat láskou a cítíte třeba žárlivost nebo bolest z odmítnutí. Tyto všechny reakce jsou zcela přirozené, jenomže právě ony roztáčejí kolo osudu a karmy, a pak hrozí, že se s člověkem, který vás již tolik potrápil, budete setkávat pořád znovu a znovu i v dalších životech a opět za nepříjemných okolností. Zkrátka se ho nezbavíte, dokud karmickou vazbu nerozpustíte! A to už je výzva!

Jsou to právě silné negativní emoce, co vás drží pohromadě a pořád přitahuje k sobě navzájem. Takový už je zákon karmy. Vaším úkolem tedy je rozpustit tuto bolest, křivdu, hněv a všechno špatné, co k tomuto člověku cítíte - jakkoliv mohou být oprávněné! Ale chcete se snad setkávat i v dalších staletích a tisíciletích? To je přece děsivá představa! Zkuste tedy již nevěnovat pozornost tomu špatnému, co k danému člověku cítíte, a odpustit mu všechno nehezké, co vám kdy udělal. Život jde přece dál!

Odpuštění je to největší a nejmocnější kouzlo, kterým konečně ukončíte společnou karmu s člověkem, který vám jde na nervy a zraňuje vás! I ty nepovedené mezilidské vztahy jsou zde totiž proto, abychom se z nich něco naučili. Třeba jak vědomě proměnit negativní emoce na ty pozitivní! Zkuste to a budete překvapeni, jak vás otravné karmické vztahy najednou přestanou pronásledovat!

Článek pro vás připravila kartářka Judita.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Bobří úplněk na listopad Bobří úplněk na listopad

V tuto dobu se bobři chystají na zimu. A také býk, v jehož znamení proběhne listopadový úplněk, je...

Celý článek »