Reklama
 
Reklama
Reklama

Kde a jak se seznámit - podle znamení

Taky si lámete hlavu nedostatkem seznamovacích příležitostí? Poradíme vám, na jakých místech nejlépe uloví novou lásku každé ze dvanácti znamení!

Kde a jak se seznámit - podle znamení (obrázek)

2. 10. 2019 –  Beran
Jako Berani jste trochu nedočkaví a nejraději byste šli hned na věc, ale v seznamování je někdy lepší nejít hlavou proti zdi a počkat si na tu správnou chvíli pro sblížení. A to hlavně v případě, že lovíte mezi kamarády či kamarádkami třeba ze sportovního klubu, nebo v partě, se kterou chodíte do hor, na koncerty nebo do hospody. Právě tam však nejsnáze potkáte přesně toho, koho hledáte!

Býk

Býci jsou lidé stvořeni pro tvrdou práci, a to vás v životě baví. Proto se taky nejlépe seznámíte právě na pracovišti, kde můžete celému světu včetně potenciálních protějšků ukázat své kvality naplno! Čas hraje ve váš prospěch, protože jste vytrvalé typy snad ve všem, co děláte, vsaďte tedy na pomalé a postupné sbližování se zajímavým kolegou nebo kolegyní!

Blíženci
Své Blíženecké kvality nejlépe předvedete opačnému pohlaví tam, kde si můžete spolu povídat - a to hodně povídat! Jste totiž mistři slova a máte široký rozhled, který zaručeně okouzlí každého nebo každou, co vám padne do oka! Příležitost a nabídka témat k popovídaní si může bát třeba v knihovně či knihkupectví, nebo na nějaké přednášce, po které si objekt zájmu odchytnete k další debatě!

Rak

Jako pro silně rodinně založené typy je pro vás důležité najít protějšek, který bude sdílet váš kladný vztah k dětem - tak ho zkuste hledat právě tam, kde již nějaké děti jsou! Může to být třeba váš kolega vedoucí dětského tábora nebo kroužku, nebo osamělá maminka či tatínek s dítkem na hřišti před vašim domem. Hlavně jdete najevo, že to myslíte vážně a že toužíte po společném domovu!

Lev
Lvi se rádi předvedou a nenecháte si k tomu ujít žádnou příležitost - a taky že to umíte! Na večírcích a společenských akcích dokážete zazářit a přitáhnout na sebe obdivné pohledy, tak se na ně vypravujte co nejčastěji, ať je šance potkat toho, po kom toužíte, co nejvyšší! Můžete přitom zabrousit i mimo oblast svého obvyklého zájmu a zkusit pro změnu zalovit v jiných společenských kruzích!

Panna
Pracovité a nenápadné Panny většinou nepatří mezi ty, na koho by se okamžitě obrátila pozornost celé společnosti, kdekoliv se objevíte. Máte však spoustu kvalit, i když je dáváte najevo jen velmi nenápadně. Pokud vám to nejde v reálném světě, co takhle zkusit štěstí přes seznamku, třeba na internetu? Zde budete mít prostor prozradit o sobě protějšku všechno, co je důležité!

Váhy
Váš protějšek by měl sdílet váš vytříbený vkus a smysl pro estetiku, takže nejlépe se vám bude lovit tam, kde se koncentrují typy se smyslem pro umění. Návštěva galerie, muzea, divadelního představení nebo kvalitního koncertu je skvělá příležitost k seznámení, kterou jistě ocení každá Váha. Jen zkuste být trošku průbojnější než obvykle, ať vás vyhlédnutý protějšek nepřehlédne!

Štír
Ve vašich typicky štířích očích se ukrývá přímo magická síla pohledu, který má schopnost uhranout vysněnou polovičku, ať už se potkáte kdekoliv. Lovit můžete klidně na ulici, v dopravních prostředcích, na jakékoliv společenské akci zkrátka kdekoliv, kde se pohybují zajímavé osoby opačného pohlaví, jen nesmíte zapomenout na oční kontakt, který bude příslibem budoucí vášně!

Střelec

Střelcům se budou nejlépe lovit noví partneři na sportovních akcích, turistických chatách, různých závodech, ale taky třeba na srazech milovníků počítačových her, různých výměnných burzách nebo podobných zájmových sešlostech. Vaše hobby jsou totiž pro vás velmi důležité, a tak si budete nejlépe rozumět s protějškem, se kterým budete sdílet stejnou vášeň!

Kozoroh
Mezi vaše kréda patří věnovat se naplno práci a kariéře, kde to můžete nejen daleko dotáhnout, ale taky zde potkat zajímavý protějšek naladěný na stejnou vlnu jako vy. Tak se neváhejte trochu předvést, když potkáte třeba na pracovním setkání, služební cestě nebo konferenci zajímavý protějšek. Vaše úspěchy a schopnosti jsou něco, na co určitě zabere!

Vodnář
Vy určitě padnete do oka každému, kdo má odpor ke společenským konvencím a stereotypům, protože jste plní překvapení! Tak tedy koukejte ukázat své dobré i trochu bláznivé nápady světu, ať ten pravý protějšek nepřehlédne vaši výjimečnost! Žádná pravidla zde neexistují, a ta nejlepší seznámení vás potkají na těch nejneobvyklejších a úplně nečekaných místech!

Ryby

Nenápadné Ryby mají někdy problém upoutat na sebe pozornost, i když máte toho hodně co nabídnout. Nejlépe se vám bude dařit na menších setkáních s přáteli třeba v kavárně, kde můžete vyhlédnutému protějšku dát nenápadně najevo své přednosti v podobě empatie a schopnosti pozorně naslouchat, pochopit, co trápí jeho duši a naladit se na jeho pocity.

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Čínský nový rok Krysy Čínský nový rok Krysy

25. ledna 2020 se začíná podle čínského kalendáře nový rok - a bude zasvěcen znamení Krysy. Víte, jaký...

Celý článek »