Reklama
 
Reklama
Reklama

Kukuřičný úplněk v Rybách

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a ožívají tajemné přírodní síly, na něž jsme si odvykli věřit, ale které přesto stále existují a utváří náš život. Živlem úplňku je voda symbolizující emoce. Je lepší umět plavat, když skáčete do vody, nebo se raději topíte? S námi se pod vlivem zářijového Úplňku (2.9.2020, 7:21) topit nebudete.

Kukuřičný úplněk v Rybách (obrázek)

31. 8. 2020 –  Zrozenci ryby mají své těžiště v citech, vztazích a emocích. Oda, symbol citů, omývá rybám celé tělo, a ony tento živel celým tělem vnímají. Už jistě tušíte, co nám Luna v Rybách přináší. Naše vnímání citů, pocitů a vztah bude zostřené, můžeme se cítit doslova jako obnažený nerv. Láska s námi může cloumat a vést nás k neuváženým rozhodnutím. Také přehnaná důvěra či naopak zklamání může v našem životě nadělat nyní škodu. Proto všechna důležitá rozhodnutí odložte na dobu po úplňku. Berte v potaz, že jeho vliv působí už tři dny před kulminací Luny a ještě tři dny po ní. Nově nabytá intuice může mnoha z nás doslova změnit život. Nebude to probíhat revolucí, vše půjde mírumilovnou a klidnou cestou. Doba je vhodná pro kreativní činnosti, co nyní rozjedete, to má dobrou budoucnost.

Podle starých indiánských tradic se tento úplněk nazývá Kukuřičný. Prérijní lid v tuto dobu sklízel ze svých polí kukuřici, loupaly se klasy a sušily se na kamenech a kůžích na sluníčku. Stvoly kukuřice a šustivé listí se používalo na podpal a také na tvorbu masek k rituálním úkonům. Při práci si lidé vyprávěli příběhy a legendy, zpívali. Kukuřice přinášela hojnost a ještě pomáhala utvrzovat rodové vazby při společné práci a zábavě. Je to dobrý recept, jak využít citový dar Ryb, ale nepropadnout do nervozity a stresu. Společná práce a komunikace je tou terapií.

Článek pro vás připravila kartářka Berta.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Tři nejobávanější symboly neštěstí Tři nejobávanější symboly neštěstí

Taky vás umí vyděsit černá kočka? Víte, které jsou nejznámější symboly neštěstí? Máme se jich skutečně...

Celý článek »