Reklama
 
Reklama
Reklama

Květný úplněk ve Štíru

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a ožívají tajemné přírodní síly, na něž jsme si odvykli věřit. Živlem úplňku je voda symbolizující emoce. Je lepší umět plavat, když skáčete do vody, nebo se raději topíte? S námi se pod vlivem květnového úplňku (7.5.2020, 12:45) topit nebudete.

Květný úplněk ve Štíru (obrázek)

4. 5. 2020 –  Štír je hluboké, složitě uvažující a cítící znamení. Jeho zrozenci mají dar pronikat do nejhlubších tajemství a záhad. Mají smysl pro mystérium a duchovní záležitostí. Síla tohoto úplňku ve Štíru vám může pomoci proniknout do věcí, které jste dlouho nemohli pochopit a rozkódovat. Štír je také vášnivým tvorem, který nese vždy své srdce na trh. Není moc taktizující, je upřímný a síla jeho citů je abnormální. Proto se při tomto úplňku budou otevírat tajné komnaty srdcí všech zrozenců. Máme šanci upevnit a prohloubit naše partnerské i přátelské vztahy. Štíři totiž nikdy povrchní vztahy nenavazují a nyní budou pro nás všechny v tomto umění mistry.

Protože znamení Štíra dovede být sebedestruktivní, musejí si Štírci, ale i ostatní zrozenci dát pozor, aby své vztahové a citové problémy nepřeháněli k masochismu a netrýznili se. Je nutné umět si včas říct dost a být na sebe také hodní, alespoň tak, jako jsme k druhým. Prožijte období plné intenzivních citů, vášně a zážitků, kdy i závan větru a pohyb korun stromů vám může do srdce vnášet zážitky tak silné, na jaké nejste zvyklí a které vás ohromí. Štírovské prožitky bývají jedinečné. Můžete získat hluboký mír v mysli a v srdci, pokud budete řídit svou plavbu správným směrem. Pomoc úplňku čekejte ve zmíněné oblasti už tři dny před kulminací Luny a také tři dny po ní.

Podle starých indiánských tradic se tento úplněk nazývá Květný. Tou dobou rozkvétala prérie bílými a růžovými květy, všude vládla opojná vůně a muži a ženy si dávali dostaveníčka uprostřed květů. Lásce se mezi nimi dařilo. Tato randíčka u indiánů nekončila platonickými polibky, byli to lidé přírody a skutečného života. Vidíte, jak indiánská Luna koresponduje se štírovským poselstvím? Věnujte se lásce, buďte něžní i vášniví.

Článek pro vás připravila kartářka Květa.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jahodový úplněk ve Střelci Jahodový úplněk ve Střelci

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »