Reklama
 
Reklama
Reklama

Láká vás milostné čarování? Na toto si dejte pozor!

Jste osamělí a toužíte si pomocí magie získat novou lásku? Pozor, je to totiž hra s ohněm! Prozradíme vám, co vám může hrozit a jak tomu předejít!

Láká vás milostné čarování? Na toto si dejte pozor! (obrázek)

28. 10. 2019 –  Tajuplné rituály získávání lásky

„Vezměte červenou svíčku, za úplňku nasbírejte lupínky růže, zapalte kadidlo planety Venuše a na papírek červeným inkoustem napište...“ Takto nějak se může začínat jedna z mnoha verzí milostných zaklínadel. Vyzkoušeli jste již někdy takové kouzlo? Pokud ano, co následovalo, splnilo se vám vaše přání? Nebo jste zatím teprve v pokušení, ale nikdy jste k milostnému čarování nesebrali odvahu? Možná děláte dobře! Při milostném čarování se totiž vždy pohybujeme na tenkém ledě. Ne že by to nefungovalo - háček je právě v tom, že to funguje! A ne že by na přání lásky bylo cokoliv špatného - závisí ovšem na tom, jestli je to ve správném čase na správném místě!

Milostnému čarování se lidé věnovali od pradávných dob. Snad nejvíce zmínek o čarování, ať už v pověstech nebo skutečné historii, se týká právě toho, jak si třeba mladá dívka toužila přičarovat ženicha, nebo jak se mládenec obrátil na čarodějku s prosbou o nápoj lásky. A není na tom vůbec nic překvapivého - láska je přece nejkrásnější lidský cit, který ke svému životu každý z nás potřebuje jako sůl! Konkurenci milostné magii může snad dělat jen čarování pro peníze a různé varianty hledání pokladu. Ale konec konců - největší poklad je nakonec taky zas jen láska!

Může být milostné kouzlo černá magie?


Na tomto místě si ovšem připomeňme důležitý rozdíl mezi bílou a černou magii. Bílá magie čaruje a přivolává události, které nikomu neublíží, které jsou pro všechny zúčastněné strany jen a pouze pozitivní a dobré. Například když čarujete pro zdraví sebe a celé své rodiny, je to ukázkový příklad bílé magie! Nikdo na tom neztrácí, nikomu není způsobena újma, všichni získávají něco univerzálně dobrého a krásného. Naproti tomu černá magie přináší zisk na úkor někoho druhého. Toužíte po kouzle, které sešle na vaši tchyni infarkt, ať máte konečně klid? Tak to je černá magie jako vyšitá!

Mohlo by se zdát, že láska patří jednoznačně do kategorie bílé magie, ale zas tak jednoduché to není. Představte si všechny různé zápletky, které mohou nastat! Člověk k tomu ani nepotřebuje mít zas tak velkou fantazii. Zamilovali jste se do někoho zadaného a chcete ho získat i za cenu, že se rozvede? Pokud na to budete čarovat, je to už černá magie! A podobných příkladů si sami jistě najdete mnohem více! Když se tedy budete pouštět do milostného čarování, upřímně a poctivě si zodpovězte, jestli to skutečně nemůže někomu uškodit. Protože v čarování platí pravidlo - všechno dobré i špatné, co způsobíte, se k vám nakonec třikrát vrátí! A kdo by si přál, aby ho hned tři partneři v řadě opustili kvůli jinému či jiné, že jo?

Víte, o čem tajně sní váš protějšek?

Dobře tedy, vypadá to, že jste „čistí“ a všechno je v pořádku. Jste nezadaní, osamělí, pokukujete po protějšku, který je taky single, máte jen ty nejčistší úmysly a sníte o lásce na celý život. Ve vašem vysněném scénáři nejsou žádné rozvody, nevěry, lži ani podvody. Znamená to, že se můžete v klidu pustit do milostného čarování? Budete se divit, ale odpověď pořád ještě zní „ne“! A víte proč?

Je totiž čas prohnat vaše milostné ambice ještě jedním sítem! Sníte o velké lásce, o tom, že s vaším vysněným idolem prožijete romantické večery a vášnivé noci, že si spolu jednoho krásného dne pořídíte hezký domek a založíte rodinu, že budete spolu šťastně žít jako v pohádce. Co na tom ještě může být špatného? Komu tohle už může uškodit, zeptáte se asi! Divili byste se, ale právě vaší vysněné lásce! Tedy - možná ne, třeba má stejné sny jako vy! Ale víte to s jistotou? Co když odmalička sní o tom, že jednou rozdá celý svůj majetek a odjede meditovat do buddhistického kláštera, kde prožije zbytek svých dnů v celibátu? A právě v tom je ten háček! Milostné čarování funguje - ale mění osudy lidí! A nikdy nemůžete s jistotou vědět, jestli je skutečně změní k lepšímu!

Pozor na to, co si přejete!


Tak, teď už víte jak to nedělat. A jak tedy ANO? Nebo je milostné čarování od základu celé špatně a měli byste se na něj raději úplně vykašlat? Naštěstí, odpověď zní, že čarovat jev pořádku - jen je potřeba naučit se správně si přát! A to je taky takové drobné umění! Stará pravda říká, pozor na to, co si přejete, může se vám to vyplnit. A v čarování to platí na sto procent!

Víte přesně, co od života chcete? Máte jasné představy o lásce, o tom, jaký by měl váš partner být a jak si představujete vaši společnou budoucnost? Výborně! Přejte si to, čarujte a vaše sny se vyplní. Ale pozor - nechtějte lásku konkrétního člověka! Nechtějte Pepu nebo Lenku - chtějte NĚKOHO, kdo je takový a makový. Osud už ví, kdo to je, a přivede vám ho do života! A když budete čarovat, tak toto krásné setkání můžete uspíšit! Tak co, zkusíte to?

Článek pro vás připravila astroložka Helga.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Bobří úplněk na listopad Bobří úplněk na listopad

V tuto dobu se bobři chystají na zimu. A také býk, v jehož znamení proběhne listopadový úplněk, je...

Celý článek »