Reklama
 
Reklama
Reklama

Láska a karma - znáte se z minulých životů?

Jen velmi málo lásek je takových, kdy se partneři potkávají v tomto životě poprvé! Víte, jaká je vaše společná karma a proč jste se opět setkali?

Láska a karma - znáte se z minulých životů? (obrázek)

18. 11. 2019 –  Scénáře se mění, herci zůstávají

Zamilovali jste se až po uši a přemýšlíte, čím to je, že zrovna tento člověk vás tolik přitahuje? Možná za tím nejsou jenom krásné modré oči, uhrančivý úsměv, sexy postava, citlivá povaha nebo společné zájmy, ale v první řadě vzpomínky z minulých životů! Za běžných okolností si je nepamatujete, ale když potkáte člověka, se kterým vás kdysi v minulosti spojovalo mocné pouto, vaše duše opět zatouží po vzájemném spojení! A vaše podvědomí zařídí, že se do sebe opět zamilujete!

Když se podíváte na všechny vaše partnerské vztahy, které jste v životě prožili, a měli byste k dispozici stroj času, nejspíš byste zjistili, že s nikým z těchto lidí se nepotkáváte poprvé! I v minulých životech jste mohli být partnery, ať už ve stejné roli muže a ženy, nebo klidně i opačně! Mnoho partnerských dvojic se však v minulosti potkalo v jiných vztahových rolích, a jako muž a žena se setkávají teprve teď. Kdysi jste mohli být například rodič a dítě, sourozenci, přátelé, příbuzní - ale taky nepřátelé nebo konkurenti!

Dobrá nebo špatná karma?

Máte pocit, že ve vašem vztahu je pořád jeden z vás jako kdyby ten rozumnější, dospělejší a odpovědnější a zachraňuje svoji polovičku ze všemožných patálií? Možná jste kdysi byli rodičem a synem nebo dcerou, nebo starším a mladším sourozencem či parťákem. Nosí u vás doma žena kalhoty, zatímco muž je za hospodyňku - a vyhovuje vám to? Možná jste kdysi byli partnery v obrácených rolích, manželka byla tehdy manželem a opačně. Když si to uvědomíte, může vám to pomoct v řešení mnoha drobných neshod - důležité je, že jste spolu šťastní, cítíte k sobě lásku a chcete jeden pro druhého jen to nejlepší!

Zásadní problém nastává tehdy, když se jako milostní partneři setkají lidé, kteří byli kdysi nepřáteli nebo si navzájem nějak ublížili - zde leží kořeny většiny nešťastných, bolestivých a osudových lásek! Ale bohužel právě toto je velmi častý jev, protože partnerský vztah je nejrychlejší způsob, jak si dvě duše mohou negativní karmu navzájem vyrovnat a odčinit. Jste nešťastně zamilovaní dlouhá léta, ale váš protějšek vaši lásku neopětuje? Podvádí vás váš partner, ubližuje vám, lže vám nebo dělá žárlivé scény bez důvodu? Nebo jste mu naopak vy něčím někdy ublížili a nechtěně zranili jeho city, přestože ho milujete a snažíte se dělat pro něj jen to nejlepší? Máte s tímto člověkem děti, ale vaše komunikace skřípe a spolupráce je nemožná? To všechno je jasný signál, že vaše milostné pouto navazuje na nějaké složité události z minulých životů, a že to, co vás k sobě přitáhlo, je karmická vazba, kterou si v tomto životě máte vyrovnat.

Každá lekce vás nakonec obohatí

Jakkoliv to může vypadat masochisticky, je důležité pochopit, že vaše duše si tato komplikovaná setkání vybraly dobrovolně, ještě předtím, než jste se narodili do tohoto těla. Přesně podle hesla, že všechno špatné je na něco dobré, si máte pomoct se navzájem rozvíjet, odčinit staré chyby, vyrovnat energie a uzavřít to, co zůstalo v minulém životě nedořeíšeno. Jakmile se vám to povede, váš vztah se jako zázrakem zlepší a všechno špatné z něj najednou vyprchá. Možná zůstane čistá láska, ale častěji to bude spíš přátelství nebo rozchod v dobrém - protože vaše duše si zkrátka již řekly to, co měly, uzavřeli jednu životní lekci a mohou se tedy v klidu a míru posunout kupředu, snad za konečně již šťastnou novou láskou!

Zákon karmy už je takový, že zde na Zemi se máme pořád něco učit - a láska je k tomu často jen prostředkem! Než potkáme tu pravou lásku a spřízněnou duši, se kterou nám vydrží harmonický vztah na celý život, musíme častokrát projít mnoha zkouškami a uzavřít staré karmické vztahy. Každý takový vztah, jakkoliv těžký a bolestivý, je však cennou životní lekcí, která vás toho může hodně naučit. Jen bohužel často vidíme až s odstupem času a po rozchodu, co nám tento složitý vztah dal a čím nás obohatil. Ale nikdo přece učený z nebe nespadl a jediné, co je důležité, je neopakovat staré chyby!

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jahodový úplněk ve Střelci Jahodový úplněk ve Střelci

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »