Reklama
 
Reklama
Reklama

Letní dovolená podle znamení zvěrokruhu

Léto se kvapem blíží! Víte už, jak si užijete letní dovolenou? Nechejte se inspirovat podle znamení!

Letní dovolená podle znamení zvěrokruhu (obrázek)

27. 5. 2019 –  Beran
Jako Berani máte spoustu energie, takže si dopřejte aktivní odpočinek, hlavně pokud si pohybu v práci příliš neužijete. Bavit vás budou sporty všeho druhu, dobrodružné a adrenalinové aktivity, a jakékoliv zkoušení nových věcí - hlavně pokud můžete zazářit a pak se tím pochlubit. Vyrazte někam, kde jste ještě nebyli, a kde je dostatek možností nových aktivit, které můžete vyzkoušet.

Býk
Býci si potrpí na pohodlí, luxus a kvalitu, takže kamkoliv se rozhodnete vyrazit, zárukou dobré pohody bude nešetřit na ubytování a stravování! Máte rádi svůj komfort, takže se budete skvěle cítit v all inclusive letovisku, které ovšem musí být na úrovni. Dopřejte si fakultativní výlety, budete si užívat, že je někdo zorganizuje za vás, když po celý rok tvrdě dřete a málokdy vypnete služební mobil!

Blíženci
Blížence baví poznávání nových věcí, lidí, myšlenek, takže ideální pro vás bude poznávací zájezd. Válení na pláži vás moc dlouho bavit nebude! Raději vyrazte za kulturou, do muzea, galerie, divadla nebo třeba na letní festival. Bavit vás bude i seznamování s místními domorodci, takže před odjezdem si nezapomeňte pořídit příručku konverzace v jazyce země, kam vyrážíte!

Rak
Rak je znamení vodního živlu, takže se bude skvěle cítit u vody - a nemusí to být nutně moře, užijete si to klidně i u jezera nebo rybníka! Navíc jste ze všech znamení nejdomáčtější, takže dlouhé cestování vás ani příliš neláká, a klidně si vychutnáte volné dny i doma nebo na chalupě. A když už k moři, tak do apartmánu s vlastní kuchyňkou, ať se cítíte aspoň trochu jako doma!

Lev

Lvi se rádi cítí jako králové, a dovolená je ideální doba, kdy si to můžete dopřát! Pokud budete šikovně plánovat, tak jak to vy umíte, jistě se vám povede sehnat a zorganizovat letní pobyt, který bude skutečně na úrovni a kteří vám ostatní budou jen závidět! Pokukujete po prestižních destinacích, pětihvězdičkových hotelích a veškerém luxusu, zkrátka toužíte být mezi nejlepšími!

Panna

Pro Panny je někdy těžké pustit z hlavy práci, povinnosti a úkoly, a tak i na dovolené budete rádi, když si budete moct udělat co nejvíce věcí sami - od vlastního vaření v kuchyňce apartmánu po individuální přesuny vlastním nebo půjčeným autem. Jako zemské znamení však toužíte po veškerém komfortu a pohodlí, takže skvěle si užijete i domácí dovolenou na chalupě, kde vás nic nebude rušit!

Váhy
Váhy mají rády klidnou atmosféru, nejlépe se proto budete cítit v přírodě, daleko od lidí a ruchu velkoměsta. Užívat si budete procházky po lesích a loukách, ale i polehávání na sluníčku u dobré knížky. Jednou za čas si však rádi vychutnáte i kulturu, ale musí to být něco jemného a harmonického, například prohlídka místních rázovitých vesniček, hradů a zámků nebo návštěva muzea.

Štír
Znamení Štíra je zasvěceno živlu vody, takže k ideálnímu létu pro vás neodmyslitelně patří koupání a relaxace na pláži. A protože umíte být taky pěkně vášniví, nebylo by to ono bez pořádného letního flirtu a románku pod palmami! Tedy samozřejmě jen pokud s vámi nejede váš miláček, v tom případě si totiž moc rádi budete užívat romantiku a vášeň na břehu moře právě s ním nebo s ní!

Střelec
Střelci jsou dobrodružné typy, takže nejlépe si užijete poznávací zájezd do nějaké exotické destinace. Zároveň máte rádi přírodu a sport, takže skvělou volbou bude turistika na horách - dopřejte si ji a rozhodně nezůstávejte ve městě nebo letovisku, ale vyrazte za hranice své komfortní zóny. Bude vás bavit dělat si věci po svém, takže nejlepší bude vyrazit na vlastní pěst bez cestovní kanceláře.

Kozoroh
Kozorozi si jako znamení zemského živlu umí užít pohodlí a luxus, takže největší radost budete mít z dovolené, na které nemusíte šetřit! Tak si to dopřejte, vždyť léto je jen jednou v roce! Ideální pro vás bude poznávací zájezd do známých lokalit, kde si užijete kulturu a budete moct obdivovat nádherné historické památky. A samo sebou, rádi pak všechno završíte koupáním v azurovém moři!

Vodnář

Jako Vodnáři rádi děláte věci jinak než všichni ostatní a jdete proti proudu. To platí i o vaší dovolené! Nejraději vyrazíte někam, kde ještě nikdo z vašich známých nebyl, protože to zkrátka nikoho ještě nenapadlo! Nejvíce vás baví spontánní nápady, takže si rozhodování klidně necháte na poslední chvíli a vyberete si třeba podle levných letenek - a pak se necháte překvapit, co všechno tam můžete zažít!

Ryby
Ryby mají rády klid, příjemnou a harmonickou atmosféru, takže rozhodně nepatříte nikam, kde je příliš rušno. Žádná populární letoviska, nejlépe se budete cítit na zapomenutých plážích, v malých vesničkách, nebo klidně i na horách. Protože jste však znamení vodního živlu, rozhodně si toužíte zaplavat, ideální je pro vás tedy dovolená u moře, spojená s poznáváním místní přírody.

Článek pro vás připravila numeroložka Karolína.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Minulé životy Minulé životy

Máte někdy pocit, že na Zemi nejste poprvé? Nebo se vám dokonce v hlavě vynořují tajemné vzpomínky,...

Celý článek »