Reklama
 
Reklama
Reklama

Letní lásky podle znamení zvěrokruhu

Léto je čas lásky a vášně! Každé ze dvanácti znamení si letní lásky užívá jinak a po svém. Prozradíme vám, po čem touží každé z nich!

Letní lásky podle znamení zvěrokruhu (obrázek)

3. 7. 2019 –  Beran
Berani na nic nečekají, a když něco chtějí, tak si o to zkrátka rovnou řeknou! Tak není divu, že i v letní lásce umíte jít pěkně rychle na věc! Stačí, že přeskočí jiskra, už se chopíte iniciativy, ať už více nebo méně nápadně - a protože se jen tak snadno nevzdáte a jste pořádně ohnivý živel, tak většinou svého cíle taky dosáhnete. Pokud ovšem náhodou ne, nerozčilujte se zbytečně - asi to tak mělo být!

Býk
Býci si umí vychutnávat vášeň naplno, ale na seznamování jen málokdy jdou rychle a zhurta - a to ani na dovolené! K tomu, aby se něco vyvinulo, bude určitě potřeba, abyste zůstali na místě víc než týden, ale pak se moc rádi odvážete a umíte být pěkně žhaví! Že tolik času nemáte a stejně toužíte po erotickém zážitku s krásným cizincem? Pak bude potřeba dodat si odvahu nějakým dobrým nápojem!

Blíženci
U Blíženců se každý románek vždy začíná dobrou konverzací! Nadchnete se, že jste konečně potkali někoho opravdu zajímavého, inteligentního člověka s neobvyklými zálibami, to vás vždy dokáže okouzlit! Moc rádi se necháte sbalit od místního sympaťáka nebo krasavice, co vám ukáže zajímavosti svého města a země a hýří vtipem a historkami. A někdy to u platonického povídání i zůstane!

Rak
Jako Raci jste jemné, něžné a romantické duše. Od letní lásky toho tedy čekáte mnohem více, než jen vášeň a sex. To byste se nejspíš cítili využiti! Bude vám stačit platonická zamilovanost, ale musí být jako z červené knihovny! Sedět na pláži, koukat na západ Slunce a držet se u toho za ruce, romanticky se procházet po břehu moře, nebo si společně vychutnávat vůni lesa - to je to pravé pro vás!

Lev
Jak napovídá jméno vašeho znamení, umíte být lvy salónů, takže o přízeň opačného pohlaví máte jen málokdy nouzi. Víte zkrátka, jak udělat dojem, takže si můžete vybírat! Spíš než o romantiku stojíte o vášeň a hlavně o obdiv a komplimenty! Někdy se klidně obejdete i bez zakončení v posteli, zkrátka vám dělá dobře cítit, že jste žádaní, a užíváte si pocit, že jste hvězdou místního letoviska!

Panna
Když přijde na letní románky, necháte se spíš sbalit, než byste sami vyvíjeli iniciativu. Možná si jen málo věříte, nebo zkrátka nevíte, jak na to, ale když už se ta příležitost naskytne, tak proč ne! Stejně však jako Panny máte sklon brát věci spíš vážně než hravě, takže možná tajně doufáte, že se z toho nakonec vyklube i něco dlouhodobějšího. Ale pokud náhodou ne, umíte to vzít sportovně!

Váhy

Než se jako váhavé Váhy rozhoupete k činu a dáte vyhlédnutému protějšku najevo svůj zájem, to se dovolená nejspíš dřív skončí! Většinou se tedy iniciativa začne na opačné straně, a je na vás, jestli se necháte sbalit nebo ne. K tomu, aby to pro vás mělo smysl, potřebujete cítit, že máte s protějškem něco společného, že máte rádi stejné věci, a pak si dokážete společně užít krásnou letní romantiku!

Štír
Jako správní Štíři víte, že všechno má svůj čas, proto si i při letním flirtování umíte počkat na tu správnou situaci. Když máte o někoho zájem, tak se jen tak snadno nevzdáte, a nenápadně se pohybujete v jeho blízkosti, až dokud vám osud sám nenabídne vhodnou příležitost ke sblížení! Díky tomu jste mistři svádění, a dostanete svůj idol, aniž byste ho odrazovali zbytečnou dotěrností!

Střelec

Svůj letní románek nejspíš prožijete někde v okruhu přátel, se kterými vás spojují společné záliby - třeba turistika, horolezení, vodáctví a podobně. Zkrátka jako Střelci umíte být akční, a romantika pro vás znamená, že to můžete s někým sdílet! Určitě si necháte líbit žhavý letní flirt s parťákem nebo parťačkou, když budete přes den společně zdolávat třeba alpské štíty, a v noci zas jiné mety!

Kozoroh
Jako Kozorozi možná působíte ve svém všedním životě seriózně a uzavřeně, ale i vy se umíte ve volném čase pěkně odvázat, a v létě to platí dvojnásob! Když se rozhodnete, že vyhlédnutý protějšek dostanete, pak umíte být pořádně vytrvalí a nevzdáte to, až dokud nedosáhnete úspěchu. Zamilovanost si však raději moc nepřipouštíte k srdci, ať neodcházíte domů zbytečně smutní.

Vodnář

Vodnáři jsou idealisté k pohledání, takže i když je nad slunce jasné, že se jedná jen o letní flirt, stejně si aspoň chvíli budete myslet, že jste konečně našli svoji spřízněnou duši! A možná je na tom i něco pravdy, protože jste natolik zvláštní a neobvyklí lidé, že se zaručeně sblížíte jen s někým podobně nekonvenčním, jako jste vy sami. A po dovolené, když vášeň vyprchá, se snažíte zůstat aspoň přáteli!

Ryby

Letní románek většinou musí iniciovat váš protějšek, protože vy jako jemné Ryby se obvykle moc k činu nemáte, ale když už se do něj dostanete, s radostí se budete vézt na vlně lásky a užívat si to. Ve skrytu duše však trochu doufáte, že se z toho vyvine něco dlouhodobějšího, protože jinak si to nejspíš zařadíte do kategorie vzpomínek s nálepkou: bylo to krásné, ale nemělo to žádný smysl!

Článek pro vás připravila numeroložka Eliška.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Psychospirituální krize – brána k zasvěcení Psychospirituální krize – brána k zasvěcení

Když se člověku náhle otevřou brány k vnímání neviditelných energii, není vždy snadné to zpracovat! Ale...

Celý článek »