Reklama
 
Reklama
Reklama

Líbání podle zvěrokruhu

Nejkrásnější milostná předehra je líbání. Co cítíte vy, když se oddáváte sladkým polibkům se svou drahou polovičkou? Vášeň, lásku, touhu, divokost, živočišnost či chlad?

Líbání podle zvěrokruhu (obrázek)

6. 2. 2019 –  Beran
Berani si na romantické dlouhé polibky příliš nepotrpí. Líbání pro ně znamená klíč k sexuálním radovánkám, proto je rychlé, plné vzrušení a chtíče.

Býk

S Býkem si užijete láskyplného líbání, které nebere konce. Někdy s polibky otálí, ale postupem času ho ovládne touha a protějšku zcela propadne. Pokud necítí lásku, líbání není slast, ale mučení.

Blíženci
Když se líbáte s Blížencem, jakoby vás pusinkovaly dvě rozdílné osobnosti. Jedna si dopřává romantiku a druhá má z líbání spíše legraci. Blíženci s polibky nešetří, ale rychle se přesouvají ke krku a k zajímavějším partiím těla.

Rak
Myslíte si, že je Rak zakřiknutý a stydlivý? Opak je pravdou. Jemně si vás vychutná a jeho polibků se prostě nenabažíte. Je něžný a líbání okoření laskáním ušních lalůčků a krku.

Lev
Líbání se Lvem je vášnivé a inspirující. Nechá se hladit ve vlasech. Dokáže být vášnivý a divoký jako pravý král zvířat, ale i romantický. Prahne být nejlepší ve všem, tak ho nezapomeňte pochválit.

Panna

Jakoby se bála vás políbit? Ano, Panny se dokážou těžko uvolnit, protože při líbání nad sebou mohou ztratit kontrolu. Polibky Panny postrádají vášeň a drive, jsou spíše technickým baletem.

Váhy
Líbání s Váhou je rozmanité. Střídají se vášnivé chtivé polibky s něžným dlouhým líbáním. Dalo by se říci, že nevědí, co se vám líbí, proto zkouší prostě všechno.

Štír
Se Štírem si vychutnáte při líbání vzrušení, které oznamuje jedinou věc. Pokračujeme k sexuálním radovánkám! Štír se líbá vlastně jen proto, aby se rychleji dostal ke klíčovým partiím těla. Kdyby nemusel, snad by se ani nelíbal.

Střelec

Nebude se s vámi líbat na každém kroku, ale zato pořádně překvapí polibkem, když to nejméně čekáte. Jeho polibky jsou rychlé a lačné. Dlouhé romantické líbání mu nic neříká.

Kozoroh

Divíte se, že se s vámi tak dlouho líbá a nechce jít rovnou na věc? Pokud miluje, oddává se dlouhému něžnému líbání, které propukne ve vášeň a pravý chtíč.

Vodnář

S Vodnářem si vyzkoušíte všechny techniky líbání. Do hry zapojuje jazyk a přesunuje se často ke krku. Často má při líbání otevřené oči. Zapomeňte, že se s vámi bude líbat na veřejnosti, nemá to ve zvyku.

Ryby

Pokud toužíte po nekonečné líbačce v něžném objetí, zamilujete si Ryby. Zahrnou vás vodopádem francouzských polibků, které jsou plné citů. Ale pozor, Ryby se líbají jen s tím, koho opravdu milují!

Článek pro vás připravila numeroložka Klára.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Minulé životy Minulé životy

Máte někdy pocit, že na Zemi nejste poprvé? Nebo se vám dokonce v hlavě vynořují tajemné vzpomínky,...

Celý článek »