Reklama
 
Reklama
Reklama

Magická moc amuletů - máte již ten svůj?

Amulety se v magii používají od pradávných dob a mohou nabývat leckdy překvapivých podob. V dnešní době jsou opět na vrcholu popularity. Ptáte se proč? Je to díky tomu, že jsou účinné i krásné zároveň, a plní tak funkci esoterickou a zároveň i ozdobnou. A to se přece cení! Víte, z jakých druhů amuletů si můžete vybrat? Poradíme vám, jak pro sebe a své blízké najdete ten nejvhodnější!

Magická moc amuletů - máte již ten svůj? (obrázek)

12. 3. 2012 –  Co jsou to vlastně amulety? Jde o ozdoby, které díky přítomnosti magických symbolů a znaků nebo díky specifickému materiálu, ze kterého jsou zhotoveny, působí na svého nositele a ochraňují ho nebo u něj posilují právě ty vlastnosti, které si přeje získat. Tak existují například amulety pro získání síly, odvahy, lásky nebo bohatství.

Jedním z nejrozšířenějších a nejpopulárnějších amuletů jsou znaky astrologických znamení. Snad téměř každý z nás již někdy ve svém životě takový amulet vlastnil! Symboly znamení připomínají svému nositeli pozitivní kvality a silné stránky jeho znamení a pomáhají mu zlepšovat se v drobných slabostech, které mu hvězdy nadělily.

Dalším oblíbeným druhem amuletů jsou drahokamy a polodrahokamy. Ty se často přiřazují k jednotlivým astrologickým znamením, ale zde pozor - ne vždy tak docela platí, že co je psáno, to je dáno. Pro každé znamení existuje několik různých vhodných kamenů, a tak se může stát, že vás osloví kámen, který se doporučuje pro jiné znamení. Dejte na svou intuici a pořiďte si ho. V různých obdobích života totiž potřebujeme různé energie a kameny, které nám je dodají, se tudíž také mohou lišit. Jedním z nejuniverzálnějších kamenů je křišťál, ten je díky své očistné a ochranné moci vhodným dárkem téměř pro každého.

Pak ještě existují amulety vskutku magické, jako je třeba pentagram, runy, různé keltské propletence, indické nebo čínské motivy, hebrejské znaky a mnoho dalších. Pokud se rozhodnete využít jejich vskutku pozoruhodnou moc, opět dbejte při výběru nejen na to, co se píše, ale také na to, co cítíte. Pokud vás tedy přitahuje keltská kultura, vyberte si starobylý keltský znak, jestliže vás láká spíše tajemný Dálný východ, vybírejte z buddhistických či indických symbolů. Mezi nimi určitě najdete ten pravý amulet, který bude promlouvat k vašemu srdci a stane se vaším ochráncem!

Článek pro vás připravila astroložka Sandra.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Svatojánská noc Svatojánská noc

Svatojánská noc je svátek, který se slaví v předvečer 24. června, což je svátek proroka ctnosti a...

Celý článek »