Reklama
 
Reklama
Reklama

Magický Úplněk květů

18. května ve 23.11 nastane magický okamžik. Luna dojde svého naplnění ve znamení Štíra. Tento úplněk díky Štírovým mystickým schopnostem je absolutně top, co se čarovného působení týče. Je nutné však nezapomenout, že vesmír vnímá manipulaci a jakoukoli vypočítavost z naší strany a vše nám smečem vrátí. Využít magických sil může jen ten, kdo má čisté srdce.

Magický Úplněk květů (obrázek)

15. 5. 2019 –  Indiáni nazývali tuto plnou Lunu Úplňkem květů. Věřili, že jde o požehnané období roku, kdy člověk prosí Zemi, aby přijala semeno a vydala v budoucnosti hojnou úrodu. Nešlo jen o semena obilí či kukuřice, ale i o semena našich činů a myšlenek, jejichž výsledky budeme později obrazně sklízet. Proto se snažili o čistotu mysli. Byli přesvědčeni, že čistota a upřímnost myšlení jsou pro komunikaci se Zemí a dalšími božstvy naprosto zásadní. To proto, že vyšší síly vidí do nitra člověka a prohlédnou každý klam a faleš. Nezdravé a nečisté myšlenky by pak poškodily nejen dotyčného člověka, ale celý kmen. Zařiďme se tedy podle indiánského příkladu a snažme se o čisté myšlení a také city.

Než nastane plná fáze měsíce, jděte proto za těmi, s kterými cítíte vztahový či názorový problém a zkuste to s nimi v dobrém probrat. Udělejte hezké gesto, např. pozvěte přítele na večeři či na pivo, zajděte mu s něčím pomoci a při té příležitosti si promluvte. Musí být jasné, že nepřicházíte věci hrotit, ale rovnat a čistit.

Štír je nejvášnivějším znamením vesmírného zvířetníku. Kulminace Luny v tomto znamení přeje tedy citům a vášnivé lásce. Je to dobrý okamžik pro vyznání nebo pro to, abyste pozvali objekt svého zájmu na rande, a to ať už jste Štír nebo jiný zrozenec. Je dobré popřemýšlet, co má tento konkrétní člověk rád, jakou je osobností. Podle toho můžete volit skvělou restauraci, koncert, divadlo, vířivku a saunu pro dva, procházku přírodou nebo dokonce nějaký tematický výlet. Samozřejmě dejte pozor, abyste se nestavěli do role většího odborníka, než je ve „svém“ oboru on sám. Mohli byste se snadno shodit, takže se raděj poraďte s dalšími přáteli, kteří ho nebo ji znají. A ano, zvát mohou i ženy muže. Na mnoho z nich udělá taková rozhodnost skvělý dojem. Dávno neplatí ono staré pořekadlo „Sedávej, panenko, v koutě.“

Pokud máte stálý protějšek, je příznivá doba vnést do vztahu a do lože nové vzrušení a pořádnou dávku erotiky. Je právě čas pro nové inspirace a nápady. Také je vhodné popovídat si se svým drahým či drahou, a to ve vhodné chvilce, co by v intimních chvílích rád vyzkoušel či vyzkoušela. Nemusíte se bát neúspěchu, eroticky založený štír vás přes vše snadno přenese a plná Luna přeje kreativitě ve všech oborech. Experimentujte a užívejte si to.

I když povídat si o milostném životě je zdaleka to nejpřitažlivější, nesmíme zapomenout ani na zdraví. V tomto období jsou exponovány pohlavní orgány. Jsou tedy velice aktivní, ale také více ohrožené než jiné. Dbejte proto na bezpečnost, životosprávu a hygienu. Pozor na pohlavní žlázy, stydkou kost, vaječníky, močovou trubici i prostatu, také na anus a vůbec orgány umístěné poblíž nejspodnější čakry. Citlivé a rozumné zacházení je povzbudí k vzornému fungování, ale neopatrnost může znamenat opak.

Užitečné rady od Luny a hvězd jste obdrželi, vše ostatní je nyní na vás! Svezte se na Štíru do opojení lásky a vášně.

Článek pro vás připravila kartářka Barbora.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Podzimní svádění podle znamení Podzimní svádění podle znamení

Čas letních lásek je dávno pryč, ale i podzim může být pěkně žhavý! Stačí vědět jak na to - využijte k...

Celý článek »