Reklama
 
Reklama
Reklama

Na co si dát pozor ve vztahu - podle znamení

Každý z nás dělá občas v lásce chyby! Víte, na co si musí dávat pozor právě to vaše znamení? Poradíme vám, čeho se vyvarovat!

Na co si dát pozor ve vztahu - podle znamení (obrázek)

17. 6. 2019 –  Beran
Berani umí být občas pěkně tvrdohlaví a rádi mají věci po svém. V lásce je však potřeba dělat kompromisy, na to nezapomínejte! Nic se nestane, když občas svému protějšku ustoupíte a uznáte, že pravdu měl on. Nemusíte se bát, že by to ohrozilo vaše pozice, právě naopak, sblíží vás to s protějškem, a pak bude jistě i on nebo ona mít větší ochotu k domluvě!

Býk
Láska a vášeň pro vás hodně znamenají, ale váš pohodlný život taky. Máte rádi svůj klid, ale pak není divu, že se s vámi může vaše polovička občas nudit, jakkoliv je váš společný život příjemný - někdy by to ovšem chtělo větší jiskru, vzrušení a pocit dobrodružství! Opusťte tedy občas svůj oblíbený komfort a dopřejte si jako dvojice zážitky, které přesahují klid a pohodu všedního dne!

Blíženci
V Blížencích jako kdyby se ukrývali dva lidé v jedné osobě, proto není divu, že je pro vás těžké mít v srdci pouze jednoho partnera. Hlídejte si ovšem, ať to zůstane jen na úrovni tajného, platonického a krátkodobého snění - tím nikoho nezraníte! Možná máte jasné zásady a umíte de vyvarovat nevěry, ale pozor, protože i pro vás nevinné flirtování může být pro protějšek ránou do srdce!

Rak
Jste citliví a emocionální lidé, a to je v lásce výhoda, ale pozor, protože nic se nesmí přehánět. Vaše silné citové prožívání totiž může partnera snad až trochu vyděsit, takže si dávejte pozor, ať zůstáváte dostatečně racionální a nohama na zemi. A taky se snažte nemluvit příliš mnoho a příliš brzo o rodině, i když je to pro vás priorita číslo jedna - ale všechno má svůj čas a míru!

Lev
Jako Lvi máte rádi pozornost, slávu a komplimenty, ale pozor, protože partner není vaše publikum a ani být nemůže! Smiřte se tedy s tím, že od něj občas uslyšíte i nějakou tu kritiku a nebuďte z toho mrzutí - myslí to s vámi dobře! Jako pár tvoříte tým dvou rovnocenných lidí, takže zkrátka nejde, abyste vždy hráli první housle, i když ve společnosti jste na to zvyklí. Láska je však něco jiného!

Panna
Pro člověka, kterého milujete, byste udělali první a poslední, a lásku někdy projevujete tím, že ho snad až příliš obskakujete! Ale pozor, ať si nezvykne, že má doma služku nebo sluhu, protože pak to začne brát jako samozřejmost a přestane si vás vážit! Mějte tedy svoji hrdost a nebuďte vždy tím, kdo udělá veškerou práci za oba, ale nechejte se občas pro změnu od partnera rozmazlovat!

Váhy
Hádkám v lásce se umíte vyhnout snadno, protože dělat kompromisy a hledat společná řešení vám většinou nedělá problém. Mohlo by se tedy zdát, že se vám problémy vyhnou. Horší to však je, když po vás protějšek chce, abyste sami řekli, co vlastně chcete, a rozhodli se. Vaše váhavost pak může působit, jakože nevíte, za čím si v životě jdete, a to není příliš sexy! Nebojte se tedy více projevit!

Štír
Štíři jsou mistři lásky, plní vášně, ale také intuice a umění číst pocity jiných lidí. Ale ani tyto přednosti vám nezajistí, že se vám trable s láskou budou vyhýbat! Někdy jste totiž intuitivní až natolik, že si zkrátka vybíráte špatně! Možná cítíte s dotyčným hluboký pocit souznění, a třeba se znáte již z minulých životů, ale co z toho, když je to v tomto životě naprosto nepoužitelný člověk!

Střelec
Jako Střelci se umíte naplno pohroužit do svých koníčků a zálib, takže váš partner se pak může cítit na vedlejší koleji. Pokud tedy nesdílí vaši vášeň se stejně velkým nadšením, což by ovšem byl téměř zázrak, pak mu to zákonitě začne dřív nebo později vadit. Tak se tedy nedivte, že vám vytýká, že jste zas byli celý víkend s partou na horách, nejspíš je těch víkendů víc, než je vašich společných!

Kozoroh
Jste cílevědomí a velmi dobře víte, co v životě chcete. A to někdy až natolik, že už v tom láska nemá pomalu žádné místo! Je trošku naivní snít o tom, že najdete někoho dokonalého, reprezentativního partnera, který bude mít stejné cíle jako vy a bude stejně silnou osobností. Zázraky se nedějí, tak se budete muset spokojit s běžným smrtelníkem, protože jinak budete ve svých ambicích sami!

Vodnář
Vodnáři mají spoustu nápadů, ale někdy je pro ně těžké dotahovat věci do konce. A tak není divu, že můžete s protějškem ustrnout v nekonečném snění, ale nicnedělání, a to dřív nebo později jednoho z vás přestane bavit a odejde hledat své ideály o dům dál! Pokud vám má vztah vydržet, je potřeba dávat si pozor, ať si společně jen nestavíte vzdušné zámky, ale budujete skutečný život!

Ryby
Konflikty a hádky nemáte rádi, ale když se budete místo toho tvářit, že problém neexistuje, moc tomu nepomůžete! Pokud vás tedy něco trápí, neodkládejte to na neurčito a zkuste si o tom s protějškem promluvit. Tichá domácnost může sice být snesitelnější, ale nikam vás neposune, a když už trvá moc dlouho, může být pro vztah záhubou. Tak si přiznejte, když něco neklape, a řešte to otevřeně!

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Psychospirituální krize – brána k zasvěcení Psychospirituální krize – brána k zasvěcení

Když se člověku náhle otevřou brány k vnímání neviditelných energii, není vždy snadné to zpracovat! Ale...

Celý článek »