Reklama
 
Reklama
Reklama

Najděte si svůj styl podle hvězd!

Ať jste žena, nebo muž, určitě se chcete líbit. Najít vlastní styl, který vystihuje naši osobnost, je důležité pro úspěchy v osobním i v pracovním životě. Jenže některým z nás se to nedaří tak, jak by si představovali. To, v čem budeme vypadat dobře, totiž neovlivňuje jen naše barva vlasů a pleti, výška nebo váha. Nejdůležitější ze všeho je naše osobnost - a na tu mají vliv hvězdy a znamení!

Najděte si svůj styl podle hvězd! (obrázek)

17. 8. 2011 –  Ohnivá znamení, k nimž patří Beran, Lev a Střelec, si díky své energické povaze mohou dovolit výrazné barvy, třeba červenou, žlutou, oranžovou nebo sytě modrou. Jste přirozeně charismatické osoby, které budou i v nápadných barvách vypadat elegantně a stylově, a právě v nich nejlépe vyniknou. Nejvíce vám sedne sportovně elegantní styl, který je pohodlný a zároveň dobře vypadá.

Vodní znamení - Rak, Štír a Ryby - se naproti tomu vyžívají v rozevlátých a přitom sexy kouscích, které mohou být průsvitné, krajkové nebo doplněné něžnou výšivkou. Ženy i muži se rádi oblékají pohodlně, ale zároveň nápaditě a romanticky, a inspiraci často berou z historie nebo z exotických zemí. Mají cit pro barvy, které kombinují tón v tónu, a vyhýbají se velkým kontrastům.

Vzdušní Blíženci, Váhy a Vodnáři mají smysl pro originalitu a v módě se neradi řídí konvencemi. Rádi kombinují nové trendy se staromódními retro kousky a mají talent namíchat z těchto ingrediencí svůj jedinečný styl. Nejdou s davem a v klasickém společenském oblečení se necítí příliš dobře. Při výběru barev se nechávají ovlivnit momentální náladou a nebojí se ani pestřejších kousků.

Zemští Býci, Panny a Kozorozi jsou v oblékání konzervativní a potrpí si na kvalitní materiály a střihy. Raději investují do menšího množství kvalitních kousků v nadčasovém stylu, než by měli svůj šatník neustále obměňovat. Nejlépe se cítí v elegantním oblečení a základem jejich šatníku jsou decentní barvy, i když se sem tam odvážou a dovolí si něco veselejšího a nápadného.

Článek pro vás připravila astroložka Chantal.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Vyspěte se při úplňku Vyspěte se při úplňku

Úplněk nepůsobí jen na upíry a vlkodlaky. Při těchto energiích je citlivější kůra mozková rovněž u nás...

Celý článek »