Reklama
 
Reklama
Reklama

Nejlepší partner do života podle zvěrokruhu

Každý z nás má jiné přesvědčení, zlozvyky i zájmy. Proto najít lásku na celý život není snadné! Usnadněte si hledání ideálního partnera podle znamení a máte našlápnuto k úspěchu!

Nejlepší partner do života podle zvěrokruhu (obrázek)

11. 3. 2019 –  Beran
Beran prožívá svou zamilovanost zcela naplno. Svého partnera musí mít neustále na očích. Jeho někdy až zběsilý styl života není pro všechny. Ve vztahu nesmí chybět oheň, vášeň a zábava. V tomto ohledu si rozumí se Lvy, Blíženci a Střelci.

Býk

Býk potřebuje již na začátku vztahu cítit pevnou půdu pod nohama a romantiku. Nedává přednost láskám na jednu noc a dětinskostem. Skutečné pohlazení lásky ho čeká s vyrovnaným Kozorohem či starostlivou Pannou.

Blíženci

Soužití s Blížencem je plné zábavy, silné lásky, ale také svobody a touhy po novém objevování. Ideálními partnery pro Blížence jsou optimističtí Střelci, vynalézaví Vodnáři anebo velkorysí Lvi. Zemská znamení nemají pro veselou povahu Blíženců pochopení.

Rak
Pro Raka je na prvním místě porozumění, domácí pohoda a spokojená rodina. Od svého protějšku čeká absolutní souznění, což funguje s magickým Štírem, ale také s Kozorohem, který ho bude bezpečně vést po cestě životem.

Lev
Lev potřebuje být obdivován a obklopuje se nádhernými věcmi. Nespokojí se jen tak s nějakým partnerem, na jeho výběr klade až přemrštěné nároky. Ve vztahu preferuje rozmazlování, zábavu. Spokojený svazek ho čeká s Vodnářem, Beranem i Střelcem.

Panna

Pro Panny je na prvním místě spolehlivost, ale požadují i věrnost a důvěru. Stabilitu jim poskytnou Kozorozi, domácí zázemí pocítí s Raky a k vyšším cílům je dovedou Berani. Zcela unikátní život mohou ochutnat s něžnými Rybami.

Váhy
Váhy prahnou po partnerském vztahu bez konfliktů. Nerady se hádají a touží po životní rovnováze. V žádném případě nezklamou Vodnáři. Slibné vyhlídky se jeví s upovídanými Blíženci a také neodolají kouzlu zrozenců svého znamení.

Štír
Život Štíra nesmí postrádat něco čarovného. Jakmile se Štír zamiluje, hned by se rozdal. Do oka mu padnou zástupci stejného živlu, Raci a Ryby. Skvělé předpoklady má i vztah s Kozorohem, protože i jeho přitahují magické věci.

Střelec

Pro Střelce je důležitá nezávislost a svoboda. I když jsou zadaní, nesmějí se cítit omezovaní. Měli by vsadit na vztah se zrozenci stejného znamení anebo na přitažlivost Lvů a Beranů. Příjemné chvíle zažijí se zábavnými Blíženci.

Kozoroh

Ideální partner pro Kozoroha? Osoba narozená v jeho znamení, protože si cení stejných hodnot. Životní cesta s poctivou Pannou a spolehlivým Býkem se rovněž jeví jako sázka na jistotu. Žár ohně v něm dokáže rozpoutat Štír a klid v duši nabízí Rak.

Vodnář
Vodnář prahne po partnerovi s obdobným zapálením pro něco nevšedního až tajemného. Vodnář potřebuje cítit souznění duší na maximum. Volnost a hravost ve vztahu zaručí všechna vzdušná znamení, Blíženci, Váhy i Střelci.

Ryby

Partnerský vztah Ryb nesmí postrádat cit, něhu a porozumění. Láska hraje prostě prim. Ryby touží po citové harmonii, ale občas ze svazku utíkají, aby ukojily svou fantazii. K Rybám se hodí milující Raci, vášniví Štíři a zástupci totožného znamení.

Článek pro vás připravila numeroložka Rozárka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Psychospirituální krize – brána k zasvěcení Psychospirituální krize – brána k zasvěcení

Když se člověku náhle otevřou brány k vnímání neviditelných energii, není vždy snadné to zpracovat! Ale...

Celý článek »