Reklama
 
Reklama
Reklama

Oživte si vztah podle hvězd

Už to mezi vámi není takové jako na začátku vztahu? Nastal stereotyp a vytratila pověstná jiskra? Inspirujte se podle znamení, ve kterém jste se narodili.

Oživte si vztah podle hvězd (obrázek)

23. 1. 2019 –  Beran
Živočišné znamení Berana potřebuje ke spokojenosti ve vztahu dostatečný přísun sexu. Pokud se mu nedostává vášnivých postelových radovánek, chřadne a klidně se může stát, že si najde náhradu někde jinde. Je-libo erotická masáž nebo striptýz?

Býk
Pro Býka je důležitá komunikace a přísun odpočinku. Což takhle relaxovat ve dvou, zajít si na masáž a povídat si přitom? Býk miluje lahodné pokrmy a kvalitní vína. Postačí vyrazit si alespoň jednou za měsíc na romantickou večeři do stylové restaurace.

Blíženci

To je kapitola sama o sobě. Blíženec se nesmí nudit a ve vztahu to platí dvakrát. Rozhodně není domácí typ. Od věci nejsou výlety, návštěva divadla a večeře v noblesním podniku. Blíženec ocení nezvyklé milování, mazlení, dokonalou zábavu ve dvou, která pak vyústí v pořádný večírek s přáteli.

Rak
Je sice pravdou, že je Rak domácí typ, ale také si rád vyrazí s kamarády na pivo. Ve vztahu potřebuje slyšet slova chvály a porozumění. Rakovi postačí mazlení a sladké polibky, které s ním udělají divy. Když ke všemu přidáte pusu na krk a přitulíte se k němu, máte vyhráno.

Lev
Lev není s výběrem svého partnera nikdy spokojený. Nesnese vidět svůj protějšek neupravený. Dámy by se měly i doma malovat, aby ho přitahovaly svou ženskostí. Lev zbožňuje masáže, společné výlety třeba na bazén. Lev nepohrdne skvělým jídlem doma i v restauraci.

Panna

Soužití s Pannou přináší svá úskalí. Panny musí mít vše nalajnované, což může partnera pěkně naštvat. Panny by se měly trochu odpoutat a užívat si. Na škodu není prodloužený víkend na horách s wellness programem ani společné sledování televize v objetí.

Váhy
Váhy jsou od přírody společenské, takže jim bude vyhovovat vztah bez příkazů a zákazů. Váhy se rády přitulí, takže jim postačí výborná večeře, sklenka vína a báječný sex. Váhy se rády smějí, jejich protějšek by tedy neměl být zatvrzelý. Smích léčí!

Štír

Láska Štíra je nekonečná. Když miluje, tak se vším všudy. Na kobylku se mu dostanete překvapením. Vymyslete romantický pobyt na samotě v lese a děti dejte hlídat babičce anebo mu dopřejte příjemnou masáž s erotickým podtextem.

Střelec
Střelec je hravý a potřebuje být dostatečně obletován. Jeho drahá polovička o něj může přijít než byste řekli švec. Střelec neodolá mazlení, dlouhému líbání a lenošení ve dvou u sklenky sektu. Pokud toužíte vztah opravdu oživit, vyrazte na víkend do přírody.

Kozoroh
Kozoroh je věrným milujícím partnerem a potřebuje cítit, že má pevnou půdu pod nohama. Na vztah se dívá spíše jako na povinnost a starost o děti. Potěšíte ho erotickou masáží, voňavou koupelí, delikatesním jídlem na večeři a v neposlední řadě hezkým dárkem.

Vodnář

Vztah s Vodnářem nesmí být stereotypní. Vodnář je nespoutaný živel, kterého potěší vyznání lásky v soukromí, protože se nerad vodí za ručičku na veřejnosti. Vodnáře potěší nevšední dárek, se kterým se může tak trochu pochlubit. I když je společenský tvor, nepohrdne společným večerem při svíčkách a vínu.

Ryby

Ryby mají ve všem jasno, ale když přijde na vztahy, trochu tápou. Potřebují cítit ze svého protějšku jistotu. Pokud partner Ryby nechápe, budou nešťastné, i kdyby jim věnoval modré z nebe. Toto znamení plné fantazie miluje překvapení v romantickém duchu a něžnosti.

Článek pro vás připravila astroložka Mona.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Minulé životy Minulé životy

Máte někdy pocit, že na Zemi nejste poprvé? Nebo se vám dokonce v hlavě vynořují tajemné vzpomínky,...

Celý článek »