Reklama
 
Reklama
Reklama

Podzimní rovnodennost - od světla ke tmě

Léto je za námi, 23. září přichází podzim a s ním i vláda znamení Vah, které nám přináší harmonii, soulad a vyrovnání energií!

Podzimní rovnodennost - od světla ke tmě (obrázek)

23. 9. 2019 –  Začátek astronomického podzimu

Máte radost, že parné a vyčerpávající letní dny jsou konečně za námi? Přichází podzim, čas barevného listí, romantických mlh a příjemných dlouhých večerů u šálku teplého čaje. Ta chvíle, kdy k nám zavítá, nastane 23. září 2019 v 9:51 dopoledne. V tento den jsou den a noc, světlá a tmavá polovina dne přesně stejně dlouhé, je to čas rovnováhy, a odteď bude až do 21. března příštího roku, tedy do jarní rovnodennosti, tma převládat nad světlem. Však už bylo taky načase - po dlouhém létě máte asi i vy pálícího sluníčka už plné zuby! V horoskopu začíná vláda Vah

Příchod podzimu má nejen astronomický, ale taky astrologický význam. Právě teď totiž Slunce opouští znamení Panny a vstupuje do znamení Vah, kde setrvá po dobu jednoho měsíce - než se koncem října chopí žezla jejich následovník Štír. Slunce ve Váhách působí nejen na ty z vás, kteří budou v nadcházejícím měsíci slavit své narozeniny, ale vůbec na každého. Energie Vah bude teď prostupovat celou Zemí a přinese nám jejich nejlepší vlastnosti - harmonii, soulad, klid, vyrovnání a usmíření.

Váhy jsou harmonické duše


Lidé narozeni ve Váhách jsou příjemné a milé povahy a umí vyjít v zásadě s každým - jejich posláním na Zemi je totiž hledání harmonie mezi lidmi, kompromisů, urovnávání sporů a nacházení hlubších pravd v chaotické změti různých myšlenek. Jsou znamením vzdušeného živlu - a to znamená, že jsou intelektuálně založeni, hodně přemýšlí a jsou vynikající v komunikaci s lidmi. Váhy milují umění a všechno krásné a harmonické, umí ocenit jemnou a decentní krásu, která zrcadlí jejich vlastní duši.

Jak využít energií Vah v životě


Symbol znamení Vah není náhodný - prozrazuje, že toto znamení starostlivě váží všechno dobré a špatné, pravdu a nepravdu, hledá spravedlnost a dobro mezi lidmi. A skvělá zpráva je, že jejich vlastnosti a energii teď vesmír na jeden měsíc propůjčí nám všem, ať už jste se narodili ve kterékoliv roční době! Pod vlivem energie Vah teď bude mnohem snazší komunikovat, urovnávat neshody, hledat kompromisy, uzavírat dohody a nacházet vyrovnanost jak ve svém životě a ve světe, tak i uvnitř své vlastní duše. K tomu je ovšem nezbytné dopřát si čas pro sebe - ať už to znamená rozjímavou procházku krásnou podzimní přírodou, nebo pravidelnou chvilku meditace, kdy vyprázdníte svoji mysl od všech rušivých a chaotických myšlenek.

Ani to, že se Váhy ujímají vlády na podzim, není vůbec náhoda - rok se blíží ke svému konci, příroda nám odevzdává své plody a dary, než se uloží k zimnímu spánku. Čas jako stvořený k bilancování toho, co pomalu se končící rok přinesl, jaké události a plody ve vašem životě se urodily během jara a léta, kdy se toho konec konců obvykle vždy děje nejvíc! Je to doba zklidnění, oslav úrody v doslovném i přeneseném smyslu, a příprav na blížící se zimní pohodu. Tak co, těšíte se?

Článek pro vás připravila astroložka Karmen.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Velikonoce podle znamení zvěrokruhu Velikonoce podle znamení zvěrokruhu

Oslavte svátky jara pěkně po svém! Prozradíme vám, jak si nejlépe užít velikonoční volno - podle...

Celý článek »