Reklama
 
Reklama
Reklama

Podzimní svádění podle znamení

Čas letních lásek je dávno pryč, ale i podzim může být pěkně žhavý! Stačí vědět jak na to - využijte k tomu přednosti vašeho znamení!

Podzimní svádění podle znamení (obrázek)

16. 9. 2019 –  Beran
Že je podzim ospalé a depresivní období? Kdokoliv má ve svém okolí nějakého energického Berana, tomu to rozhodně nehrozí! A přesně to na vás Beranech vaše potenciální protějšky nejvíce ocení! Okouzlíte je svojí nevyčerpatelnou energií, činorodostí a aktivitou! Tak se nebojte projevit iniciativu a navrhnout nějaký akční nápad, který vám i vaší nové lásce vrátí zpátky letní náladu!

Býk

Jako Býci dovedete být ohromně smyslní a nabídnout opačnému pohlaví nevídané požitky - a tím zaručeně rozjasníte sychravé podzimní dny leckteré vaší nadějné polovičce! Tak se nestyďte nabídnout pozvání na chutnou večeři a skvělé vínko, ať už do osvědčené restaurace nebo třeba k vám domů, kde pak můžete připravit krásnou a útulnou atmosféru pro případné pokračování!

Blíženci

Jako Blíženci jste mistři slova a myšlenky, a toto nadání můžete skvěle uplatnit při svádění - jak jistě konec konců již sami tušíte, nejjednodušším způsobem pro vás je svůj vyhlédnutý protějšek jednoduše ukecat! Ale nikoliv přeslazenými komplimenty, ale pěkně na úrovni, svými znalostmi a pořádnou filosofickou debatou, která pro vás dokáže být i pěkně vzrušující!

Rak

Jemné a citlivé račí povahy, přesně jako jste vy, dokáží svým protějškům nabídnout právě ten pocit bezpečí, jistoty a lásky, kterým pomůžete každé smutné princezně nebo depresivnímu princi opustit jejich podzimní sklíčenost. Ve skrytu své duše toužíte po rodině, společné, domovu a jistotách, ale raději s tím ještě chvíli počkejte a pro začátek si vychutnávejte romantiku bez závazků.

Lev
Vaše kariéra lvů salonů se neskončila po opuštění vaší letní dovolenkové destinace, protože je to něco co zkrátka máte v sobě - umíte být za hvězdu, která připoutá všechny zraky opačného pohlaví! Tak si dopřejte vychutnat svoji chvilku slávy čas od času i v sychravých podzimních dnech, i když příležitostí je k tomu možná méně. A berte jed na to, že na party určitě někoho zajímavého sbalíte!

Panna

Podzim je čas práce, a jako Panny jste pracanti k pohledání. Napadlo by vás, že vaše vysněná romance se může začít právě na pracovišti? Jasně, je určitě dobrý nápad oddělovat soukromí a pracovní život, ale pokud si dáte pozor na případné kompromitující situace, tak proč ne? Právě v práci uděláte nejlepší dojem a předvedete své kvality, ať už je protějšek z řad kolegů nebo zákazníků!

Váhy

Jemné a kultivované Váhy zaujmou protějšek svým smyslem pro umění, schopností umět skvěle naslouchat, zkrátka těžko najít někoho, s kým si může vaše nadějná polovička tak skvěle popovídat jako právě s vámi! A na toto můžete vsadit i při seznamování a sbližování - je to zkrátka vaše silná stránka. Ukažte pochopení pro jeho nebo její pocity a myšlenky, a máte vyhráno!

Štír
Vášniví Štíři by někdy nejraději šli přímo na věc - a někdy se vám to daří, někdy naopak ne! Jako vodní znamení máte velmi silné a hluboké emoce a jste mimořádně citliví, ale pokud si toužíte získat protějšek na víc než jen jednu noc, pak pozor, ať to není celé jen o sexu a erotice! Opačné pohlaví nejlépe zaujmete vaší schopností vcítit se, pochopit, naslouchat a vidět hlubší spřízněnost duší!

Střelec

Jako Střelci máte nejspíš hodně vyhraněné záliby, které jsou pro vás velmi důležité a věnujete jim hodně času - ať už je to sport, příroda, filosofie nebo technika, zkrátka jste do něčeho zažraní. A právě mezi parťáky v této zájmové oblasti máte největší šanci najít skvělý protějšek, se kterým budete sladěni po všech stránkách. Že nevíte, kdo by to mohl být? Čas rozšířit si okruh přátel!

Kozoroh
Když se jako cílevědomí Kozorozi pustíte do svádění, pak si musíte být jistí, že jste si vybrali partnera, který stojí za to. V létě se možná ještě dal udělat nějaký ten kompromis, ale s příchodem podzimu a návratem do pracovního kolotoče to už opravdu musí být někdo mimořádný, abyste tomu byli ochotni věnovat energií. Ale když už se objeví, investujete do toho všechny své možnosti!

Vodnář

Jako Vodnáři dokážete své okolí okouzlit svými neobvyklými a správně šílenými nápady, které zaručeně zpestří i fádní podzimní dny. A vsaďte se, že právě tato vaše schopnost zaujme váš nadějný protějšek nejvíce ze všeho! Tak se nebojte být sami sebou a klidně pozvat svoji vyvolenou polovičku třeba na deštivou procházku někam, kam by to nikoho jiného nenapadlo - bude se to počítat!

Ryby

Rybky jsou mistři empatie a vcítění, a přesně to může leckterému atraktivnímu příslušníkovi opačného pohlaví právě teď na podzim chybět ke štěstí! Vždyť co může být lepší, než mít se komu svěřit se svými podzimními smutky a splínem? A nebojte se, že byste zůstali navěky jen v roli vrby, protože až přijde ten správný čas, určitě to přeroste i do vášnivějšího sblížení!

Článek pro vás připravila astroložka Gita.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jak žít podle cyklů přírody Jak žít podle cyklů přírody

Jaro, léto, podzim, zima. Střídání dne a noci. Naše duše i tělo fungují mnohem lépe, když se na ně ve...

Celý článek »