Reklama
 
Reklama
Reklama

Poznejte z run svoji budoucnost

Runy neslouží pouze pro zápis textů, ale již od pradávna byly využívány i k magickým účelům. A jedním takovým je právě věštba. Však už slovo runa znamená tajemství či záhada. Pojďme si proto tajemství věštby z run společně poodhalit.

Poznejte z run svoji budoucnost (obrázek)

13. 7. 2020 –  Každá runa znázorňuje písmeno. Tato písmena následně tvoří celou abecedu, která má nejčastěji 24 znaků. K věštbě potřebujete právě těchto 24 znaků. Ty mohou být zaznamenány na dřevě, kameni či látce. Záleží na každém, co si vybere. Dříve se dokonce tyto runy barvily krví jejich uživatelů. Pokud máte těchto 24 run, nic vám nebrání v tom, zkusit si z nich vyvěštit svoji budoucnost.

Připravte si místo pro věštbu

Než začnete s věštbou jako takovou, je potřeba si připravit místo, kde budete pracovat. Nejlépe se na to hodí prostor, který je dostatečně vzdálen jakémukoliv ruchu. Provádět věštbu však můžete jak venku, tak uvnitř. Záleží, kde je vám příjemně a kde máte požadovaný klid. Před věštbou byste si také měli vyčistit svoji mysl.

Zklidněte ji například dechovým cvičením. Zhluboka se nadechujte a vydechujte. Soustřeďte se pouze na tuto činnost a zbavíte se tak jakýkoliv negativních myšlenek a emocí. Na uklidnění pomáhají také různé vůně, ať už zapálených svíček či natrhaných a rozmělněných lístků bylinek. Vyzkoušet můžete například meduňku.

Věštba jako taková se dá provádět mnohými způsoby. My si zde nastíníme dvě metody, které je k tomuto účelu možno použít.

Metoda s jednou runou

Je určena pro rychlou odpověď. Otázka v tomto případě musí být značně specifická. Pokud je vaše mysl klidná a připravená na věštbu, tak vyslovte konkrétní otázku a vytáhněte si jednu z oněch 24 run. Podívejte se na ni a najděte její výklad. Tato runa by vám měla být odpovědí na vaši otázku, pokud tomu však tak není, můžete se zkusit zeptat později, a ještě více zkonkretizovat svoji otázku.

Metoda se třemi runami

Tuto metodu můžete použít pro již komplexnější odpovědi na své otázky. Vytáhněte si tři runy. První runa vás informuje o událostech v minulosti, které způsobily současnou situaci. Druhá runa reprezentuje současnost, která vás vede k volbě, kterou je nutné učinit. Poslední, tedy třetí, runa vám napovídá vaši budoucnost. Pokuste se runy interpretovat, jak nejlépe můžete, jen tak bude vaše věštba správná.

Tyto dvě metody jsou základní. Pro začátek by proto měly stačit. Pro ty, kteří jsou již v runách zběhlí, jsou tady další metody, kde je podrobná znalost významu run již nutností.

Článek pro vás připravila kartářka Hanka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jeseteří úplněk ve Vodnáři Jeseteří úplněk ve Vodnáři

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »