Reklama
 
Reklama
Reklama

ROK 2019 podle čínské astrologie

Loňský rok 2018 nám nabídl, jak už to osmičkové roky dělají, mnoho problémů k řešení. Na některých jsme si možná vylámali zuby, jiné jsme úspěšně zvládli. Jak příznivá nám bude „devatenáctka“? Jedná se o rok vepře, který podle čínské astrologie začne 5. února a pohlédne na ostatní zrozence s typickou citlivostí a přívětivostí.

ROK 2019 podle čínské astrologie (obrázek)

28. 1. 2019 –  Krysa
Zrozenci všetečného myšího znamení si mohou v roce 2019 dořešit to, co v uplynulém roce nestihli. Zejména se to týká vztahů s nejbližšími či s kolegy. V tomto roce se vám bude volněji dýchat a budete ve větší pohodě, proto se můžete zhluboka nadechnout a jít pozitivně dořešit či poopravit to, co se v minulém roce vztahově nepovedlo. Rok 19 bude také plný objevů, a to na milostném i materiálním poli. Proto mějte oči otevřené, abyste nepřehlédli ten svůj „nevybroušený diamant“.

Buvol

V roce 19 budou buvoli extrémně vynikat ve všem, v čem jsou silní. Vaše trpělivost se vám osvědčí v práci, pokud nebude průchozí jedna cesta, zkusíte jinou, svých cílů prostě dosáhnete. A nezůstane to nepovšimnuto. Vyplatí se vám vaše láska ke starým věcem, které mají příběh. Může to přinést do vašeho života nové hodnoty, možná i peníze. Vytrvalost ve vztahu bude také oceněna, váš protějšek pochopí, že lepšího partnera nenajde. Nezadaným bude přát štěstí v hledání, na cestě za láskou obrazně „obraťte každý kámen“, ale neunáhlete se.

Tygr

Ten, koho jste si vyhlédli jako vhodnou oběť k lovu, stane se překvapivě vaší citovou jistotou. Proto byste měli trochu změnit pohled na lidi, kteří jsou odlišní než vy, kteří jsou prostě méně šelmami. Naučte se je ocenit. Tygr se umí za svým cílem hnát obrovskými skoky anebo ho dosáhnout plížením. Se skoky si ale dejte v letošním roce pozor, postupujte spíše obezřetně a stále se ujišťujte, odkud vítr fouká. Pokud nebudete opatrní, může se stát, že zatímco budete lovit, budete spíše loveni.

Zajíc
Vším heslem bude v roce 19 slovo intuice. Zrozenci Zajíce uplatní svou citlivost a jemnost, a to ve všech oblastech, ať už půjde o lásku, práci, umění nebo sebeprezentaci. V lásce to vypadá na romantický románek, možná až s nadčasovou platností. Jediné, co je třeba hlídat je to, abyste naslouchali skutečné intuici a instinktům, nikoliv převlečenému egu, které se za tyto přímé linky napojené na vyšší vedení rádo vydává. Pokud se tedy nenecháte ošálit vlastním egem, vězte, že nejlepšího rádce v tomto roce naleznete vždy sami v sobě.

Drak
Minulý rok dal Drakům do těla a pořádnou nálož si musela protrpět i duše. Je jasné, že Draci toho mají, jak se říká, dost, a potřebovali by trochu odpočinku. Dobrou zprávou je, že rok 19 bude pro zrozence Draka mnohem příznivější. Mělo by být mnohem méně karambolů a citových úrazů, naopak na obzoru jsou nová přátelství a láska trvalé hodnoty. Nudit se nebudete, protože po pracovní stránce vás čekají nové nabídky a spoustu projektů si ve své kreativitě vymyslíte i sami, plánujte proto s rozumem, abyste si nevytvořili stres.

Had
Vzpomínáte na první obrázek v Malém princi? Všichni hádají, že je to klobouk, jedná se však o hada, který pozřel slona. Přesně této chyby se vyvaruje v roce 19. Čekají vás sice pracovní i vztahové výzvy, ale pusťte se jen do soust, které dokážete spolknout, aniž byste se proměnili v nepohyblivý objekt. Protože rok 19 bude po zrozencích hada vyžadovat pohyblivost myšlení i těla a nějaké trávení a funění se nepřipouští. Takže práce si berte, kolik zvládnete, cvičte do příjemné únavy, ale ne do mrtva, milujte toho, kdo vám vaši lásku bude oplácet, a dejte pozor, ať ho vy sami neovíjíte a nespoutáváte smyčkami majetnictví.

Kůň
Kůň bude v novém roce oplývat inspirací a vášní. Nechce slyšet slovo překážka a přes každou se přenese plavným skokem. Na své cestě plnokrevníka spatří v roce 19 mnoho obzorů, které ho budou lákat, aby je dobyl, a on k nim skutečně doběhne. Spoustu příznivců si získá svým charismatem, vtipem, erotickou září a silou osobnosti, ať už v pracovní, přátelské či milostné sféře. Pokud Koník nezapomene, že musí někdy i odpočívat a pěkně se vyhřebelcovat (na to se budou hodit lázně nebo welness), jistě získá v tomto roce mnoho šampionských titulů.

Koza
V novém roce si zrozenci Kozy musejí dát pozor na svou přecitlivělost. Hlavně v rozhovorech s někým blízkým, kdo má ve zvyku vše do mrtě rozebírat. Koza si může ve své zvídavosti sama „naběhnout na vidle“ kritiky, kterou si má pak tendenci vyložit i proti sobě, ačkoliv to tak nemusí být míněno. Pokud si toto ohlídáte, čeká vás velmi tvořivý rok, kdy vaše nadšení přinese dobré dílo a také plodnou spolupráci s lidmi. S tím se také pojí výhodné obchodní transakce. Trvalé vztahy mají potenciál se prohlubovat a nezadané čeká láskyplné okouzlení.

Opice

Zrozenci opice mají velmi otevřenou mysl a rok 19 pro ni přinese mnoho užitečných podnětů. Budete mít šanci učit se nové věci, ať už půjde o školu, kurzy, cizí jazyky nebo předávání pracovních zkušeností. Učit se můžete i od vlastních potomků, nepodceňujte je, obzvlášť, co se týče nových technologií. Toto studium nebude samoúčelné, ale přinese své ovoce v podobě kariérních úspěchů. Opice mají výhodu, že dovedou číst v lidské mysli, a budou toho využívat v kontaktu s lidmi, jen pozor, protože Draci a Hadi manipulaci prohlédnou, a tak se v tomto ohledu více kontrolujte. Milostné vztahy mohou být komplikované, ale opičí šarm pomůže i v tomto směru.

Kohout
Zrozenci Kohouta mají šanci na kariérní vzestup. Kohout bude v roce 19 oplývat sebevědomím a ukáže kvality, které v něm jsou. Jediné, co je třeba hlídat, je zbytečný risk, zejména ve finanční sféře. Dobře promyslete, do čeho investovat. Raďte se se zkušenými, a pokud vás lákají sázky, dejte si raději pohov. V lásce vás čekají příjemná překvapení, i tam rozhodně oslníte. V milostném životě se však nenechte oslnit vy sami exkluzivním zevnějškem, který by mohl skrývat citovou plochost. I zde si dobře zvažte své volby.

Pes
Zrozenci tohoto znamení pocítí letos příval energie jako závodní chrti na startu. Tuto energii dobře použijte, nezapomeňte, že život je běh na dlouhou trať, nikoliv sprint. Proto občas zvolněte a své síly si rozložte. Vztahy v přátelství, práci a lásce mají potenciál vyvíjet se na jedničku. Překvapením možná bude, že váš dlouholetý vztah získá novou kvalitu, případně můžete najít novou lásku mezi přáteli a známými. Je prostě nablízku a čeká, až ji vystopujete. Pracovně si dbejte na relax, aby nenastal syndrom vyhoření, a budete v pohodě.

Vepř

Čeká vás velmi společenský a úspěšný rok. Jak by také ne, když se bude celý odvíjet ve vašem znamení. Zrozenci Vepře uplatní v profesní oblasti svou vysokou inteligenci a mnoho nabízených příležitostí jim nedovolí propadnout lenosti a požitkům. Vaše popularita bude mít za následek mnoho společenských kontaktů, z nichž některé přinesou výsledky i v milostné a pracovní sféře. Společenská, pracovní a přátelská rovina se letos propojí v harmonický kruh, v němž Vepř bude sklízet hmotné plody všech svých schopností. Myslete na zadní kola a uložte penízky někam, kde se budou množit, neutraťte si vše za pomíjivé věci a dárky pro své blízké.

Článek pro vás připravila astroložka Karmen.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Minulé životy Minulé životy

Máte někdy pocit, že na Zemi nejste poprvé? Nebo se vám dokonce v hlavě vynořují tajemné vzpomínky,...

Celý článek »