Reklama
 
Reklama
Reklama

Ryby - nejdokonalejší znamení?

Slunce se nám posunulo ve zvěrokruhu opět o kousek dál a 19. 2. v 7:17 ráno vstoupilo do znamení Ryb, které bude vládnout po celý další měsíc až do jarní rovnodennosti. O Rybách se někdy říká, že jsou nejdokonalejším ze všech znamení, protože jsou ve zvěrokruhu poslední v pořadí, a spojují tak v sobě dobré vlastnosti všech znamení. I Ryby však samozřejmě mají své mouchy - víme, co od nich můžete čekat!

Ryby - nejdokonalejší znamení? (obrázek)

22. 2. 2012 –  V astrologii se často přirovnává sled znamení zvěrokruhu k běhu lidského života. Prvním znamením je Beran, který se chopí vlády na začátku jara a jeho povahu lze přirovnat k malému dítěti - oplývá energií a nadšením, ale občas je trochu nerozvážný a tvrdohlavý. Druhý v pořadí Býk má vlastnosti podobné staršímu dětství - chce se prosadit v hmotném světě, vlastnit hezké věci, cítit bezpečí svého zázemí a pracovat na tom, co ho zajímá. Následují Blíženci, srovnáváni s obdobím dospívání, kdy člověk poznává ostatní lidi, baví ho zkoumat jejich názory a pohledy na život a sbližuje se s nimi. Čtvrtý Rak je znamením mateřství nebo obecně rodičovství a mladé dospělosti, kdy si člověk zakládá rodinu. Pátý Lev představuje dobu kariérního vrcholu a tak dál, až po poslední Ryby - ty mají vlastnosti zkušeného a moudrého stáří.

Ryby patří mezi znamení živlu Vody, proto jsou pro ně v životě nejdůležitější city a pocity. Jsou pověstné svojí silně vyvinutou intuicí, lidumilností a sociálním cítěním. Většina zrozenců ve znamení Ryb neváhá pomoci tam, kde cítí, že je to potřeba. Jsou velmi vnímaví k potřebám a přáním ostatních. Na druhé straně však mohou být Ryby někdy přecitlivělé, zranitelné nebo trochu zmatené v životě. Další jejich častou chybičkou je pasivita a nedostatek odhodlání k uskutečnění svých přání.

Když se však Ryby naučí překonat tyto vlastnosti, které brzdí jejich rozvoj, mohou díky své citlivosti a vrozené moudrosti v životě udělat tolik dobra jako málokteré jiné znamení!

Článek pro vás připravila astroložka Zdeňka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Den narození prozradí více, než si myslíte Den narození prozradí více, než si myslíte

Nedělňátka mají větší štěstí, zatímco páteční zrozenci jsou nejvíce blázniví. Co na to numerologie? A...

Celý článek »