Reklama
 
Reklama
Reklama

Ryby - nejdokonalejší znamení?

Slunce se nám posunulo ve zvěrokruhu opět o kousek dál a 19. 2. v 7:17 ráno vstoupilo do znamení Ryb, které bude vládnout po celý další měsíc až do jarní rovnodennosti. O Rybách se někdy říká, že jsou nejdokonalejším ze všech znamení, protože jsou ve zvěrokruhu poslední v pořadí, a spojují tak v sobě dobré vlastnosti všech znamení. I Ryby však samozřejmě mají své mouchy - víme, co od nich můžete čekat!

Ryby - nejdokonalejší znamení? (obrázek)

22. 2. 2012 –  V astrologii se často přirovnává sled znamení zvěrokruhu k běhu lidského života. Prvním znamením je Beran, který se chopí vlády na začátku jara a jeho povahu lze přirovnat k malému dítěti - oplývá energií a nadšením, ale občas je trochu nerozvážný a tvrdohlavý. Druhý v pořadí Býk má vlastnosti podobné staršímu dětství - chce se prosadit v hmotném světě, vlastnit hezké věci, cítit bezpečí svého zázemí a pracovat na tom, co ho zajímá. Následují Blíženci, srovnáváni s obdobím dospívání, kdy člověk poznává ostatní lidi, baví ho zkoumat jejich názory a pohledy na život a sbližuje se s nimi. Čtvrtý Rak je znamením mateřství nebo obecně rodičovství a mladé dospělosti, kdy si člověk zakládá rodinu. Pátý Lev představuje dobu kariérního vrcholu a tak dál, až po poslední Ryby - ty mají vlastnosti zkušeného a moudrého stáří.

Ryby patří mezi znamení živlu Vody, proto jsou pro ně v životě nejdůležitější city a pocity. Jsou pověstné svojí silně vyvinutou intuicí, lidumilností a sociálním cítěním. Většina zrozenců ve znamení Ryb neváhá pomoci tam, kde cítí, že je to potřeba. Jsou velmi vnímaví k potřebám a přáním ostatních. Na druhé straně však mohou být Ryby někdy přecitlivělé, zranitelné nebo trochu zmatené v životě. Další jejich častou chybičkou je pasivita a nedostatek odhodlání k uskutečnění svých přání.

Když se však Ryby naučí překonat tyto vlastnosti, které brzdí jejich rozvoj, mohou díky své citlivosti a vrozené moudrosti v životě udělat tolik dobra jako málokteré jiné znamení!

Článek pro vás připravila astroložka Zdeňka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Duše mluví skrze tělo Duše mluví skrze tělo

Všechny nemoci mají svoji duchovní příčinu. Nemoc vzniká, když neposloucháme svou duši, která k nám...

Celý článek »