Reklama
 
Reklama
Reklama

Sněžný úplněk ve Lvu

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a ožívají tajemné přírodní síly. Živlem úplňku je voda symbolizující emoce. Je lepší umět plavat, když skáčete do vody, nebo se raději topíte? S námi se pod vlivem únorového úplňku topit nebudete. Nastává již 9.2.2020, v 8:34.

Sněžný úplněk ve Lvu (obrázek)

5. 2. 2020 –  V únoru nám přinese úplněk ve Lvu do života zásadní zlom. Konečně se vyhrabeme z naší introvertnosti a melancholie a přijde otevření naší bytosti ostatním lidem a okolnímu světu. Dostaví se chuť projít pár večírků, bavit se a být součástí nějaké party přátel. Lví šarm bude patrný nejen u Lvů samotných, ale u všech ostatních zrozenců, neboť nám jej do života vnese právě moment úplňku. Svou sílu uplatňuje už tři dny před svou kulminací a doznívá stále ještě i tři dny po ní. Budete neodolatelní a populární, a tak jediné nebezpečí, které si musíte hlídat, je to, abyste nesedli na lep různým „přítelíčkům“, kteří se vás budou snažit získat lichotkami pro své cíle. Lví energii přinese tento úplněk také v oblasti lásky, je to období plné flirtů a romantických dobrodružství. I stále a spolehlivé páry se mnohou dočkat překvapení v podobě nové invence v metodách milování. Dobře si promyslete, co byste od života chtěli, protože nově nabyté sebevědomí můžete nyní dobře využít na cestě, kterou jste si stanovili.

Podle starých indiánských tradic se tento úplněk nazývá Sněžný. Lovci v tu dobu stopovali zvěř podle stop ve sněhu. Nacházeli potravu pro sebe i ostatní, vydělávali kůže a tvořili z nich oblečení a ozdoby - např. z ocasů a per. Pokud jim štěstí na lovu přálo, seděli kolem ohně a pochutnávali si na pečínce. Bylo důležité, aby nehladověli, protože kdo hladoví, ten i snadno mrzne. Vidíte, jak Sněžný úplněk koresponduje se společenským poselstvím Lva? Bavte se, lovte, choďte mezi lidi a užívejte všeho dobrého.

Článek pro vás připravila kartářka Lea.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Jeseteří úplněk ve Vodnáři Jeseteří úplněk ve Vodnáři

Úplněk, magická doba, kdy lidské duši vládnou city a emoce, kdy je intuice vybuzená na maximum a...

Celý článek »