Reklama
 
Reklama
Reklama

Tajemství jasnovidectví

Existují lidi, kteří umí vidět neviditelné tak, jako kdyby se dívali svýma očima! Jak je to možné a lze se to naučit?

Tajemství jasnovidectví (obrázek)

9. 9. 2020 –  Vždy žili mezi námi

Od pradávných dob mezi námi žijí lidé obdařeni tajuplným nadáním mimosmyslového vnímání. To znamená, že bez jakýchkoliv pomocných prostředků cítí a vnímají věci, které jsou mimo náš hmotný svět, mimo možnosti postřehnutí našich pěti smyslů. Neviditelný svět je jim na dosah ruky stejným způsobem, jako my vidíme a slyšíme běžné věci kolem nás. Takových lidí je sice velmi málo, ale existují, a odedávna byli ctěni jako jasnovidci a věštci - nebo občas také zatracováni jako čarodějnice nebo posedlí ďáblem.

Nostradamus, věštkyně Sibyly, Baba Vanga a mnoho dalších slavných i neznámých, ti všichni měli jedno společné. Tajuplné děje z budoucnosti, nebo třeba i dávné minulosti nebo z jiných světů se těmto lidem odehrávají přímo před očima. Pokud jste obdařeni jasnovidnými schopnostmi, tak nad svými věštbami nemusíte přemýšlet, protože je zkrátka vnímáte v obrazech. Je to něco podobného, jako když se nám zdá sen.

Dar vnitřního zraku pro vyvolené

Pokud vám to přijde neuvěřitelné, zkuste se zamyslet, jak asi vnímá náš svět člověk, který je od narození nevidomý nebo neslyšící ve srovnání s námi. Taky si nejspíš neumí představit náš způsob vnímání, který naopak nám přijde úplně normální. A lidé s jasnovidnými schopnostmi jsou ještě o úroveň dál - je pro ně úplně normální, že vnímají a „vidí“ věci, které zůstávají většině ostatních skryté. Pomocí svého vnitřního zraku a astrálního těla se navíc mnozí z nich dokáží pohybovat v čase nebo v prostoru a popsat věci v obrazech, protože je skutečně jako kdyby viděli.

Někteří jasnovidci se se svými tajuplnými schopnostmi již narodí, může to být dědictví z minulých životů nebo zvláštní dar od Boha nebo vesmíru, takový člověk má v životě zvláštní úkol, aby ukázal ostatním věci, které jsou skryté.

Ještě častěji se však jasnovidné schopnosti u lidí objeví během života, klidně až v dospělosti, a to obvykle pod vlivem nějakého velmi silného traumatického zážitku. Brány do jiných světů a jiných dimenzí časoprostoru se mohou člověku samovolně otevřít, třeba když přežije nějaké velké neštěstí, ohrožení života, šok a podobně. Není to tedy nic, co bychom jim měli závidět! Například známá bulharská vědma Baba Vanga získala svou schopnost vidět budoucnost poté, co jako dítě přišla o zrak.

Rozvíjejte svoji intuici

Možná však přesto toužíte rozvíjet své schopnosti mimosmyslového vnímání - a to je dobře. Jasnovidci se sice většina z nás nikdy nestane, ale určitý stupeň vnímání neviditelného světa v sobě může rozvinout každý z nás. Chce to ovšem čas a dlouhodobé cvičení. Prostředníkem k jiným dimenzím nám mohou být například naše sny a jejich výklad, práce s věšteckými pomůckami jako je tarot, kyvadlo nebo křišťálová koule, a podobně. Taky se vyplatí naučit se věnovat větší pozornost svým pocitům a intuici - všímat si, kdy máte z čeho dobrý nebo špatný pocit. Ani nad předtuchami je lepší nemávnout rukou, ale zamyslet se nad tím, co vám chtějí říct - a pak si to srovnat s tím, co se doopravdy stalo.

Tímto způsobem si může každý trošku senzitivnější člověk postupně vyvinout a zlepšit schopnost intuice a předvídání událostí. Možná to nebude přímo budoucnost jako na filmovém plátně, jako to viděl před svýma očima třeba Nostradamus, ale není co závidět. Takové poznání je totiž někdy pro jasnovidce samotného spíš velká zátěž než cokoliv jiného!

Článek pro vás připravila astroložka Rachel.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Tři nejobávanější symboly neštěstí Tři nejobávanější symboly neštěstí

Taky vás umí vyděsit černá kočka? Víte, které jsou nejznámější symboly neštěstí? Máme se jich skutečně...

Celý článek »