Reklama
 
Reklama
Reklama

Tajemství štíra: Opakující se data v rodině

Data narození a úmrtí se v rodinách často opakují. Nejspíš nám tím vesmír dává něco najevo. Možná se vrací zemřelý člen rodiny zpátky ke svým vykonat důležitou misi. Nebo také stejné datum zrození naznačuje duševní spřízněnost, která má blízkým pomoci vyšlapat důležitou cestu karmou.

Tajemství štíra: Opakující se data v rodině (obrázek)

28. 12. 2016 –  Magdin příběh

Magdalena pochopila, že svět je jiný, než myslela, když jí byly čtyři roky. Těšila se na Štědrý den jako všechny děti. Mezi dárky našla nádobíčko pro panenky, které chtěla hned vyzkoušet, a přitom nechtíc umazala koberec kaší z mouky a vody. Pak se začalo dít něco nepředstavitelného! Otec se vzteky vrhl na právě rozbalené dárky a všechny rozdupal. Dodnes, ač už dospělá, vidí jeho zkázonosný tanec na střípcích kytičkovaného nádobí a slyší jeho řev, jako by do něho vstoupil démon. Vzpomíná si dokonce, co mu tehdy řekla. „Bratře, to bys neměl.“ V následujících letech se to stalo ještě mnohokrát. Otcova agrese a Magdina snaha mu vysvětlit, že jeho počínání je destruktivní. V pubertě už dostávala facky a rány. Nikdy to nevzdala. Pokaždé doufala, že se domluví v míru. Dřív ji přece poslouchal, na její slovo dal. Kdy dřív? Přece když se ještě jmenovala Adam.

Štíří mise

Adam byl otcův starší bratr. Byl talentovaný a narozdíl od ostatních členů rodiny si vážil klidu. Měl u dvou mladších bratrů respekt, jaký má starší bratr mít. Bohužel ho našel jeden z bratrů ve vaně, otráveného plynem z karmy. Magdin otec. Stalo se to 30. října 1962. Za rok ve stejný den se narodila malá Magdalena. Ve znamení štíra. Proč je to důležité? U štírů se nacházejí takovéto shody v 90% případů. Narození je placeno úmrtím, úmrtí je kompenzováno narozením. Lidé se vracejí do stejné rodiny.

Karmicky se to děje proto, že je štírova rodina poznamenána rozpadem vztahů a pout s předchozími generacemi. Vesmír je mobilizován, aby přišel rodině na pomoc, proto se do ní rodí štír citlivý na vlivy z jiných světů. Dovede rozkódovat příčinu - a někdy jemně, jindy velice radikálně ji řešit. Podle toho, co vypovídá Magdalena osobně (dnes je zralou ženou pronikající do mnoha záhad), můžeme soudit, že ona sama je si vědoma, že byla v minulém životě starším bratrem onoho muže postiženého patologickou agresí. Protože Adam nemohl svou misi dokončit, když tragicky zemřel, vrátil se zcela vědomě ke svému bratru jako jeho dítě. I v postavení dcery se postupně Magdalena stala otcovým mentorem. Jako malá byla bita a psychicky týrána, potýkala se s otcovým alkoholismem a psychickými diagnózami, byla svědkem dvou otcových pokusů o sebevraždu. Naučila se odpouštět a tím sama sebe pozvedla na vyšší level. Nezanevřela na něho a stále se snažila o komunikaci. Její život byl velmi složitý a hořký, ale snaha přinesla své ovoce: Ke stáru otec agresor přestal pít a zmoudřel, vztahy v rodině se vyléčily. Všichni členové rodiny to pokládají za zázrak.

Duchovní symbióza stejných dat

V rodinách i mezi partnery se opakují data narození. Značí duševně a duchovně spojené jedince. Například Shakira a její partner nebo Hana a Emil Zátopkovi jsou zrozeni ve stejný den. Slavný český indolog Dušan Zbavitel se narodil ve stejný den jako Rabíndranáth Thákur, duchovní básník, jehož dílem Zbavitel žil. Svou životní cestu korunoval tím, že ve stejný den jako Thákur i zemřel. Vrcholem souznění jsou páry jako Lenka Petrušová a Tomáš Vaňa z Topolčian, kteří se narodili ve stejný den a ve stejné porodnici, aby se do sebe až na vysoké zamilovali a vzali se. Jako přes kopírák je i manželství Dave McDermotta a Sophie Coles z britského Wigstonu. Výhodou takových vztahů je názorová a hodnotová jednota. Nevýhodou je však to, že období trablů si partneři vybírají ve stejný čas, takže je složitější jeden druhého podržet.

Článek pro vás připravila kartářka Hanka.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Otázka priorit a magický tarot Otázka priorit a magický tarot

Znáte to, hlavu máte plnou nápadů, chce se vám dělat to i tohle, a nakonec neuděláte nic. Před sebou i...

Celý článek »