Reklama
 
Reklama
Reklama

Talismany podle znamení

Nosíte u sebe i vy nějakou tu drobnost pro štěstí? Ještě ne? Zkuste si vybrat svůj šťastný amulet podle vašeho znamení!

Talismany podle znamení (obrázek)

11. 3. 2020 –  Beran

Berani umí ve své typické netrpělivosti a tvrdohlavosti někdy pořádně zariskovat, proto potřebujete ochranný talisman jako sůl! Vyberte si některý ze symbolů štěstí a ochrany, třeba podkovu nebo čtyřlístek, a na ochranu před vším špatným, do čeho se namočíte, vám pomůže taky malý andílek!

Býk

Pracovití, vytrvalí a zároveň smyslní, takoví jsou Býci. Protože umíte ocenit smyslové potěšení, hezkým talismanem pro vás bude měkký a hebký plyšáček, který by měl mít podobu zvířete, které podporuje vaši sílu a odhodlání. Nejlépe váš oblíbený býček, nebo třeba medvídek či slůně!

Blíženci

Blíženci jsou znamení bažící po poznání, typické svou zvídavostí a také talentem výřečnosti. Protože máte vztah k řeči, písmu a slovům, vaším nejlepším amuletem pro štěstí budou písmena - nejlépe přívěšek s iniciálkami nebo celým vaším jménem. Zůstanete tak lépe v kontaktu se svým vnitřním já!

Rak

Rak je znamení Luny a proto bude mít váš ideální amulet podobu Měsíce. Skvělé je taky srdíčko, protože patříte mezi nejcitlivější a nejemocionálnější znamení ze všech. Vyrobený by měl být ze stříbra, které patří Luně, nebo z drahokamu jménem měsíční kámen, jehož název mluví za vše!

Lev

Lev miluje luxus a bere věci ve velkém stylu, proto vaším ideálním amuletem nebude nic menšího než zlato - tento kov je navíc spjatý s vaším vládnoucím nebeským tělesem, kterým je Slunce. Co třeba zlatý přívěšek ve tvaru sluníčka, lvíčka nebo draka? Určitě vám přinese štěstí a zajistí úspěchy!

Panna

Pro pečlivé a dokonalost milující Panny, které mají jako zemské znamení zároveň silný vztah k Zemi, se nejlépe hodí talisman s vyobrazením květiny. Vyberte si tu vaši nejoblíbenější, ať je to růže, lilie, orchidej nebo třeba kopretina, a noste ji ve formě šperku, pánové samozřejmě spíš nenápadného.

Váhy

Pro takové milovníky krásy, umění a lidi s vytříbeným vkusem, jako jsou Váhy, se hodí amulet, který nezklame vaše kritéria estetičnosti. Může to být například drobná miniatura či detail z vašeho oblíbeného uměleckého díla ve formě přívěšku. Bude vám připomínat krásu a harmonii ve světě!

Štír

Štíři patří mezi znamení, která mimořádně silně cítí mocnou energii, jíž vám propůjčuje magická síla horoskopu. Proto není divu, že nejlepším amuletem pro vás bude vyobrazení vašeho vlastního symbolického zvířete, tedy štíra. Ať už je to přívěšek, drobná figurka nebo malý plyšák pro štěstí!

Střelec

Jako znamení dobrodruhů a cestovatelů je pro vás ideálním amuletem nějaká památka z cest! Ať už je to exotický přívěšek nebo korále, nebo klidně i kamínek z nevyššího zdolaného vrcholu, bude vám to připomínat, co všechno se vám již povedlo a jaké zkušenosti a moudrost jste na svých cestách našli!

Kozoroh

Pro cílevědomé Kozorohy, kteří umí stát nohama na zemi, je nejlepší talismanem mince - nějaká exotická nebo starobylá, nebo zkrátka jen taková, ke které máte vztah, ideálně provrtaná jako přívěšek. Mince vám bude připomínat, že tvrdá práce vždy nakonec povede k úspěchům!

Vodnář

Idealistickým Vodnářům je hodně blízká magická síla polodrahokamů, s vaší vizionářskou duší nejlépe rezonují tyrkys nebo ametyst. Vyberte si přívěšek z drahého kamene, který bude vašemu srdci blízký! Vaše životní ideály skvěle vyjadřují i symboly míru, jin jang nebo motiv hvězdy, která značí naději.

Ryby

Ryby mají vztah k vodnímu živlu a moři, proto bude pro vás tím pravým talismanem mořská mušle, nejlépe vlastnoručně nalezená na pláži na dovolené. Bude vám připomínat nejen jemnost vodního živlu, ale taky klid moře, a přinášet vám vnitřní pohodu v hektickém a stresujícím světě.

Článek pro vás připravila kartářka Berta.

Chcete se dovědět více?

Zavolejte našim poradcům na tel: 906 707 707

Velikonoce podle znamení zvěrokruhu Velikonoce podle znamení zvěrokruhu

Oslavte svátky jara pěkně po svém! Prozradíme vám, jak si nejlépe užít velikonoční volno - podle...

Celý článek »